Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7002 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε:
Φιλε μου δεν τσουβαλιαζω κανεναν απλα οι ελληνες εμποροι εχουν την ταση να κανουν αρπακτες.Οσον αφορα το πως θα το διαθεσω μια νταλικα 24 τοννους 6 θελω εγω θα βρεθουν και αλλοι να συμμετασχουν.Οι αγορα θα γινει απο χωρα της ευρωπαικης ενωσης οποτε δεν υπαρχουν φοροι.Παραπανω δεν λεω καταλαβαινεις γιατι............
ειμαι σιγουρος οτι οι μεταπωλητες σιγουρα εχουν ενα καλο και ξεκουραστω κερδος.Αλλα οπως ειπε ο κερβερος ολοι σας θα κριθειται το μαιο που θα κλεισουν οι συμφωνιες


Σ' αυτό έχεις λάθος. Απλά ο έμπορας εισαγωγέας δεν πληρώνει ΦΠΑ στον προμηθευτή του. Όλες οι άλλες κινήσεις έχουν ΦΠΑ. Ακόμα και για δική σου χρήση στο σπίτι πρέπει να πληρώσεις ΦΠΑ στην εταιρία σου. Θα μετρήσει σαν ΦΠΑ που θα πρέπει να τον αποδώσει η εταιρία σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7004 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

giorgos έγραψε: Χθες αγορασα πολυ καλο σερβικο πελλετ 100% οξια απο το καταστημα TEOSTORES στην ΚΟΖΑΝΗ


Μάρκα πέλλετ;
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7006 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
μην αγχωνεσαι ολα γινονται φιλε θα βρεθει η ακρη εφοσον βεβαια βρω και αλλους να αγορασουν.Μαλλον δεν εχεις παει καθολου στα συνορα να δεις τι γινεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7009 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: μην αγχωνεσαι ολα γινονται φιλε θα βρεθει η ακρη εφοσον βεβαια βρω και αλλους να αγορασουν.Μαλλον δεν εχεις παει καθολου στα συνορα να δεις τι γινεται


Στα σύνορα περνάνε και ναρκωτικά και λαθραίες βενζίνες και πετρέλαια, όπλα και οτι άλλο θες. Εγώ μιλάω για το τι θεωρείται και είναι νόμιμο. Πάντως το οτι δεν έχει φόρο είναι λάθος να το λες.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7016 από kappas
Απαντήθηκε από kappas στο θέμα Τιμές pellet
Λοιπόν παιδιά 2 μήνες μείνανε χοντρά για να φύγουν τα κρύα , κάντε υπομονή και μετά τον μάιο θα αγοράζετε 160 τον τόνο και θα λέτε *aaa ακριβό* εδώ από ελλάδα και ο καθένας από τον νομο του . (Σέρρες - Drama 3 βιοτεχνίες ξέρω που θα λειτουργήσουν) , οι σύμβασις για αγριαγκινάρα έχουν ξεκινήσει από τους αγρότες τις περιοχής μου .

ΤΙΜΕΣ PELLET ΣΤΗΝ EUROPE ΜΕΣΟ ΟΡΟ 130 EURO

www.alibaba.com/trade/search?Country=weu...rea=product_en&fsb=y
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by kappas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #7019 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
και το οτι μας κοψανε τους μισθους ειναι λαθος αλλα το λεμε.Να ζεστανουμε τα παιδακια μας θελουμε οχι να κανουμε μπιζνες και απατεωνιες οπως κανανε 300 φιλαρακια στην πλατη μας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.334 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ