Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6650 από bill3377
Απαντήθηκε από bill3377 στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα κι από εμένα. Ξέρει κανείς τις προδιαγραφές των πέλετ; Δηλαδή το ότι γράφουν υγρασία>8 ή θερμική αξία 4500kcal κλπ. Ποια είναι τα '' καλά '' πέλετ και ποια όχι; Αλλού πάλι γράφουν άλλα χαρακτηριστικά έξω από το τσουβαλάκι όπως θερμική αξία σε jule /kg. Τι μέγεθος είναι το ιδανικό για το πέλλετ. Όλα αυτά τα στάνταρ που μπορούμε να τα βρούμε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6655 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

bill3377 έγραψε: Καλησπέρα κι από εμένα. Ξέρει κανείς τις προδιαγραφές των πέλετ; Δηλαδή το ότι γράφουν υγρασία>8 ή θερμική αξία 4500kcal κλπ. Ποια είναι τα '' καλά '' πέλετ και ποια όχι; Αλλού πάλι γράφουν άλλα χαρακτηριστικά έξω από το τσουβαλάκι όπως θερμική αξία σε jule /kg. Τι μέγεθος είναι το ιδανικό για το πέλλετ. Όλα αυτά τα στάνταρ που μπορούμε να τα βρούμε.


Ψάξε στο θέμα 'Ενδιαφέροντα άρθρα - δημοσιεύσεις - αναλύσεις'. Έχω ανεβάσει κάποια κείμενα για τις προδιαγραφές των πέλλετ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": bill3377

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6782 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Οι ρουμανοι μου απαντησαν οτι εχουν ηδη συμβολαιο με ελλαδα οποτε και δεν πουλανε σε αλλον.Ομοιως και οι σερβοι.Οπως κταταλαβατε καιμε οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνικο και το πληρωνουμε με ΦΠΑ 23 ετσι.Ομορφαντρες μου μας βαλαν και σως για να γλυστραει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6784 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: Οι ρουμανοι μου απαντησαν οτι εχουν ηδη συμβολαιο με ελλαδα οποτε και δεν πουλανε σε αλλον.Ομοιως και οι σερβοι.Οπως κταταλαβατε καιμε οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνικο και το πληρωνουμε με ΦΠΑ 23 ετσι.Ομορφαντρες μου μας βαλαν και σως για να γλυστραει


Μας περικυκλώνουν, αλλά πού θα πάει, θα τους ξεφύγουμε. :lol:

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6789 από γιωργος
Απαντήθηκε από γιωργος στο θέμα Τιμές pellet
εγω του χρονου θα καιω τα ταπερ της κυρας μου πιο φτηνα θα μου ερχετε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #6813 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: Οι ρουμανοι μου απαντησαν οτι εχουν ηδη συμβολαιο με ελλαδα οποτε και δεν πουλανε σε αλλον.Ομοιως και οι σερβοι.Οπως κταταλαβατε καιμε οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελληνικο και το πληρωνουμε με ΦΠΑ 23 ετσι.Ομορφαντρες μου μας βαλαν και σως για να γλυστραει


Τα τραγικοποιείς!!!!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.346 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ