Τιμές pellet

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137539 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet
Σε αυτή την τιμή 2 εβομάδες αναμονή είναι μια χαρά..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137750 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Τυχαίνει να γνωρίζω διευθυντικό στέλεχος του Μαρινόπουλου στη Βόρεια Ελλάδα. Αυτός λοιπόν με πληροφόρησε ότι από Δευτέρα θα βγάλουν προς πώληση πέλλετ, του Καρυπίδη, όπως μου είπε. Τιμή ακριβή δεν γνώριζε, πάντως θα είναι σίγουρα ανταγωνιστική. Όψομεν...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137751 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet
Παντως το περσινο 3 euro μαλλον δεν θα το ξαναδουμε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137756 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

dimlyk έγραψε: λιγο πιο πανω προτιμας το σερβικο :P
αποφασισε καμμια φορα :woohoo:


Ευχαριστώ για την πάσα. ;)

Σαν συνειδητοποιημένος καταναλωτής πρώτο στην προτίμηση μου είναι κάθε Ελληνικό προϊόν. Αρα μιλάμε για ALFA WOOD PELLET

Σαν δεύτερη επιλογή μου εδώ και 2 χρόνια τώρα είναι το "KECHIDIS PELLET" της εταιρίας ΠΡΟΜΕΞ ΚΕΧΊΔΗΣ. Πέλλετ Σέρβικης Προέλευσης.

Ρουμάνικο πέλλετ δεν ακούμπησα ποτέ γιατί είναι "χρυσό" και πανάκριβο.

Και τέλος Βουλγάρικο πέλλετ, και οποιοδήποτε άλλο προϊόν προερχόμενο από την Βουλγαρία δεν πρόκειται να το αγοράσω. Και οι λόγοι είναι: Α] το ανεξέλεγκτο λαθρεμπόριο που γίνεται από την χώρα αυτήν ζημιώνοντας, αν όχι καταστρέφοντας την αγορά και την οικονομίας μας, και β] καθώς σαν Ελληνας πολίτης δεν έχω πλέον άλλα χρήματα, για να μπορέσω να βοηθήσω την ανάπτυξη και την ανοικοδόμηση της γείτονας χώρας. ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΤΟΥΣ ΧΡΥΣΏΣΑΜΕ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137770 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
γιατι ρε παιδια;; 270€ ο τονος το Schweighofer ειναι ακριβο;;; εγω ειμαι της αποψης οτι το καλυτερο αποτελσμα ειναι το ΜΙΞ!!! ειδικα αν εχεις θερμαστρα τα δοκιμαζεις και ολα κιολας... το χειροτερο πελλετ που εκαψα ποτε ηταν της ΚΡΕΤΑ!!! αν και βγαζει τρελη φλογα σου μαμαει τη θερμαστρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 7 Μήνες πριν #137780 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
η διαφορα μιχαλη ειναι οτι εγω αθηνα με την σομπα την βγαζω με 1 τονννο τα παιδια βορεια θελουν 5-6
οποτε και τα 30 ευρω εκει κανουν διαφορα ...σ εμενα παλι που εχει 350 οταν βρισκω με 250 μου κακοφαινεται να τα δωσω


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.403 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ