Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #123205 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

dimlyk έγραψε:

χρηστος8 έγραψε: [quote="dimlyk"
πολυ απλα λοιπον αν θελουμε να πεσουν οι τιμες κι αλλο δεν αγοραζουμε ποτε καλοκαιρι

Ζησε τον μυθο σου φιλτατε Δημητρη :) ...εγω θα συνεχισω να λεω σε ολους το αυτονοητο φτηνο πελλετ αγορα το καλοκαιρι

Εσυ μπορεις να κανεις τον αγωνα σου για φτηνο πελλετ το χειμωνα...ευκολο ειναι...πεισε την Ευρωπη ολη να μην αγοραζει το καλοκαιρι...μονο το χειμωνα...υπαρχουν και οι ουτοπιες...υπαρχουν και οι μ@λ@κιες σε αυτη τη ζωη.


και πολλοι μακακες υπαρχουν αλλα δεν ειναι του παροντος .... ;)
κι επειδη η κουβεντα απο αλλου ξεκινησε κι ο καθενας οτι θελει καταλαβαινει
κι ασχετα αν φετος εστω σε περιορισμενο βαθμο το πελλετ του νοεμβριου βγηκε φτηνοτερο απ το καλοκαιρινο
η αποψη μου ειναι οτι ειτε χειμωνιατικο ειτε καλοκαιρινο ,,,ειτε φτηνο ειτε ακριβο
στην τελικη ακριβο ειναι ,,,και φυσικα δεν διαφωνω οτι το ιδιο πελελτ στο ιδιο μαγαζι το καλοκαιρι ειναι φτηνοτερο ,,,,ειπα και τον λογο αλλωστε ...αλλα ειπα πολλα αλλα πριν αυτο που πανε πακετο
κανενας δεν εβαλε κανενα νταβατζη στην τσεπη του να του πει τι πελλετ θα καψει κι αν υπαρχει φτηνοτερο η οχι ,,,,και τα σκουπιδια τσαμπα ειναι και μια χαρα μηχανακια υπαρχουν να τα καινε αλλα ακομα κανεις στην χωρα μας δεν σκεφτηκε να τα καψει .
ο καθενας μπορει να δεχεται την χειραγωγηση της αγορας κι ακομα καλυτερα να κανει και το παπαγαλακι ...εμενα με χαλαει λιγουλακι το σκηνικο ... και δεν ειπα ποτε οτι ειμαι τελειος :)

ευαγγελε ,,,για να χαλαρωσουμε και λιγο και μια και φαινεται οτι η περιοχη σου ειναι υποδειγμα οικολογικο
λογαριασε ομως ποσο στοιχιζουν οι δημοτικοι υπαλλοιλοι που λες !!!!
και στην γειτονια μου τσαμπα ειναι καθε φθινοπωρο που τα κλαδευουν κι ερχονται 7-8 ατομα να κλαδεψουν καμμια 20αρια μουριες ...κι ερχεται και την αλλη μερα κανα φορτηγο να τα μαζεψει αλλα φευγει αδειο :evil: ουτε φυλαρακι δεν βρισκει .... αλλα προσθεση να δω ποσο κοστιζει ο τονος δεν τολμω να κανω :blink:


Δημήτρη μην επιμένεις , το φορτηγό του δήμου έχει χούφτα και τα φορτώνει σε χρόνο dt .. Το κόστος ειναι τιποτα και πανε χαμένα στην χωματερή ..

Επειδή το ψάχνω πολύ αυτο τον καιρό για κάποιους φίλους που ενδιαφέρονται για αντίστοιχη πελλετοποιηση το τοναζ που παράγεται στην περιοχή ειναι πολύ μεγάλο ...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128702 από str1979
Απαντήθηκε από str1979 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
το καλυτερο ειναι απο το καλοκαιρι να γινουν ομαδικες παραγγελιες (4-5 ατομα / φορτηγο 24-25τον) απο εξω
βουλγαρια κτλπ. αυτο σκοπευω να κανω εγω μαζι με 4 φιλαρακια.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λογως να πληρωνουμε το πελλετ για χρυσάφι, ουτε να περιμενουμε μηπως και βγαλει το καθε καρφουρ καμια προσφορα και προλαβουμε να παρουμε.

Invicta Compact 700

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128744 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

str1979 έγραψε: το καλυτερο ειναι απο το καλοκαιρι να γινουν ομαδικες παραγγελιες (4-5 ατομα / φορτηγο 24-25τον) απο εξω
βουλγαρια κτλπ. αυτο σκοπευω να κανω εγω μαζι με 4 φιλαρακια.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ λογως να πληρωνουμε το πελλετ για χρυσάφι, ουτε να περιμενουμε μηπως και βγαλει το καθε καρφουρ καμια προσφορα και προλαβουμε να παρουμε.

Βρε κοιτα μην το πληρωνεις οχι για χρυσαφι αλλα για διαμαντι το πελλετ απο του χρονου!
Χθες σε ενα παιδικο παρτυ που ημουν γνωρισα εναν φιλο φιλου που δουλευει σε μεγαλεμπορο πελλετ και μου ειπε κατι οτι απαγορευετε πλεον η εισαγωγη μη πιστοποιημενου η μη συμορφωμενου πελλετ,ηδη μου ειπε σταματησαν 2 νταλικες και το παρτυ απο Βουλγαρια-Σερβια-Ρουμανια με τα φθηνα μη πιστοποιημενα τελος!
Εμενα αν συμβαινει αυτο μου ακουγετε για τρελο παρτυ αυξησης της τιμης απο τους εμπορους απο την νεα σαιζον!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128751 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Μαλ@κιες σου ειπε Σαμη! Δεν μπορει εντος ΕΕ να κλεισει την ελευθερη διακινηση προιοντων με παραστατικα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128779 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Λοιπον επειδη απο του χρονου θα ειμαι και πελλετοκαφτης συντομα θα σας εχω τιμη πιστοποιημενου γερμανικου αυστριακου πελλετ.
Περισυ με τα ξυλα τα καταφεραμε ελπιζω και με πελλετ.Και πιστεψτε με εχουμε καλες διασυνδεσεις στην γερμανια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128842 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

kosmidis80 έγραψε: Μαλ@κιες σου ειπε Σαμη! Δεν μπορει εντος ΕΕ να κλεισει την ελευθερη διακινηση προιοντων με παραστατικα!

Σωστά.

Αλλά...τι χρωμα εχουν...?


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.324 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ