Τιμές pellet

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111324 από stratis 1
Απαντήθηκε από stratis 1 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Εγω δεν σκεφτομαι τον εν λογω μαραγκο που δεν εκοβε αποδειξεις αλλα αυτους που ηταν σωστοί και απεδιδαν τους φορους, να μετρανε τα εκατομμύρια της λιστας λαγκαρτ και την κατάρρευση της Ελληνικής οικονομιας απο το παρτυ κλοπης των φόρων του, απο τα πολιτικα λαμογια.
Ειναι βλακεια να αυτομαστιγωνομαστε.
Δυστυχως δεν τα φαγαμε μαζι!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111328 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
MOD MODE ON

Ξεφευγουμε απο το θεμα μας.... Υπαρχει το σχετικο "κοινωνικο"...

MOD MODE OFF

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111422 από AMBIENTES
Απαντήθηκε από AMBIENTES στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

vag1234 έγραψε: Τελικά ξέρει κανείς που βρίσκουμε αυτό το πράσινο και μπλε πέλλετ της alpha wood ή είναι μυστικό??


Γιατί δεν κάνεις ένα τηλέφωνο στην αλφαγουντ να σου πούνε οι ίδιοι που μπορείς να βρεις στην περιοχή σου,απλά και εύκολα.Αν δεν ξέρεις τα τηλέφωνα μπορώ να σου τα στείλω,αν και με το διαδίκτιο βρήσκονται εύκολα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111423 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet
Ανα πάσα στιγμή μπορώ να πάρω φίλε μου τηλ.. Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική ενός μέλους να μην αναρτάει τιμές και τοποθεσία ενός προϊοντος στο thread των τιμών που έχει δημιουργηθεί ώστε να βοηθήσει και τα υπόλοιπα μέλη παρά πετάει μια φωτοβολίδα και εξαφανίζεται. Κάποιοι το έκαναν και πέρσι!!

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111424 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

vag1234 έγραψε: Ανα πάσα στιγμή μπορώ να πάρω φίλε μου τηλ.. Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική ενός μέλους να μην αναρτάει τιμές και τοποθεσία ενός προϊοντος στο thread των τιμών που έχει δημιουργηθεί ώστε να βοηθήσει και τα υπόλοιπα μέλη παρά πετάει μια φωτοβολίδα και εξαφανίζεται. Κάποιοι το έκαναν και πέρσι!!


Γιατί άραγε;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #111426 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Οι τρέχουσες τιμές pellet

KERBEROS έγραψε:

vag1234 έγραψε: Ανα πάσα στιγμή μπορώ να πάρω φίλε μου τηλ.. Δεν καταλαβαίνω όμως την λογική ενός μέλους να μην αναρτάει τιμές και τοποθεσία ενός προϊοντος στο thread των τιμών που έχει δημιουργηθεί ώστε να βοηθήσει και τα υπόλοιπα μέλη παρά πετάει μια φωτοβολίδα και εξαφανίζεται. Κάποιοι το έκαναν και πέρσι!!


Γιατί άραγε;


¨Εχεις κάποια απάντηση?

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.331 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ