Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3199 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

polyvag έγραψε: Δοκίμασα πέλλετ ΜΑΚΗ 7Χ15κιλα ... στα πρώτα 2 φαινόταν ΟΚ με αλλά με κλινκερ αρκετό...στο 3ο σακούλι είχε τόσο κλίνκερ που έσβησε η σόμπα! (δεν έβγαλα και φωτο να δείτε). Έκαψα και τα υπόλοιπα σακιά με αποτέλεσμα κάθε μέρα κλίνκερ και πολλή "μαυρίλα" μέσα στην σόμπα.

Τώρα δοκιμάζω BIOENERGY (4,1€/15κιλά), έχω κάψει δύο 15κιλα και όλα φαίνονται μια χαρά...ελπίζω να μην μου βγάλει πρόβλημα να πάρω παλέτα να ησυχάσω για κάνα 2μηνο.




τελικά λέμε όλη τα προβλήματα μας αλλά κανένας δεν μας λύνει τις απορίες
γιατί κάποιες παρτίδες βγάζουν πολλή μαυρίλα????ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???
γιατί σε κάποιες παρτίδες έχουμε κλίνκερ?? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???
γιατί σε κάποιες έχουμε πολύ στάχτη??? ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ???


δεν ζητάμε να σηκώσετε πύραυλο στο διάστημα άπλα πέστε το και σε εμάς.... :angry: :angry: :angry:

γιατί το πουλάτε τόσο ακριβά ?????αυτή επειδή είναι δύσκολη ερώτηση να μην απάντηση κανείς γιατί σίγουρα θα κάνει λάθος

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3202 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet
μην σβήνετε τις αγγελίες τόσο γρήγορα αφήστε τον κόσμο να ενημερωθεί


Αγγελια

άκυρο για λαμογιο μου φαίνεται ασχολείτε με τα πάντα αγορές σπιτιών αγρών επενδυτικά προγράμματά
συγνώμη για την αναστάτωση

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #3203 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Τιμές pellet

XAALAARAA έγραψε: μην σβήνετε τις αγγελίες τόσο γρήγορα αφήστε τον κόσμο να ενημερωθεί


Αγγελια

άκυρο για λαμογιο μου φαίνεται ασχολείτε με τα πάντα αγορές σπιτιών αγρών επενδυτικά προγράμματά
συγνώμη για την αναστάτωση

Δεν ανοίγει το λινκ...... :ohmy:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3205 από XAALAARAA
Απαντήθηκε από XAALAARAA στο θέμα Τιμές pellet

sta1 έγραψε:

XAALAARAA έγραψε: μην σβήνετε τις αγγελίες τόσο γρήγορα αφήστε τον κόσμο να ενημερωθεί


Αγγελια

άκυρο για λαμογιο μου φαίνεται ασχολείτε με τα πάντα αγορές σπιτιών αγρών επενδυτικά προγράμματά
συγνώμη για την αναστάτωση

Δεν ανοίγει το λινκ...... :ohmy:



το ξέρω εγώ το χάλασα να μην την πατήσει κανένας

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3210 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Τιμές pellet

polyvag έγραψε: Δοκίμασα πέλλετ ΜΑΚΗ 7Χ15κιλα ... στα πρώτα 2 φαινόταν ΟΚ με αλλά με κλινκερ αρκετό...στο 3ο σακούλι είχε τόσο κλίνκερ που έσβησε η σόμπα! (δεν έβγαλα και φωτο να δείτε). Έκαψα και τα υπόλοιπα σακιά με αποτέλεσμα κάθε μέρα κλίνκερ και πολλή "μαυρίλα" μέσα στην σόμπα.


εγώ πάλι με ΜΑΚΗ δεν παρατήρησα πρόβλημα με κλίνκερ, μόνο περισσότερη στάχτη και λίγο μειωμένη απόδοση.

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": nivosgr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3211 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Τί είναι ρε παιδιά το Κλίνκερ;

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.365 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ