Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3114 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Άρχισαν να' ρχονται οι καραβιές!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3116 από egglezos
Απαντήθηκε από egglezos στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Άρχισαν να' ρχονται οι καραβιές!!!


Η αγορά ήδη άρχισε λοιπόν να αυτοδιορθώνεται...τουλάχιστον στο πέλλετ...πιστέυω ότι σιγά σιγά θα ξεκαθαρίσουν όλα, και οι τιμές, και οι ποιότητες, όλα.

Μακάρι να αρχίσουν να έρχονται και αυτοκίνητα με αερομεταφορά γιατί τουλάχιστον στην "καλομαθημένη" B) Αττική θα μας λύσουν τα χέρια...

It would be possible to describe everything scientifically, but it would make no sense; it would be without meaning, as if you described a Beethoven symphony as a variation of wave pressure. - Albert Einstein

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3122 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

egglezos έγραψε: .....
Η αγορά ήδη άρχισε λοιπόν να αυτοδιορθώνεται...τουλάχιστον στο πέλλετ...πιστέυω ότι σιγά σιγά θα ξεκαθαρίσουν όλα, και οι τιμές, και οι ποιότητες, όλα.

Μακάρι να αρχίσουν να έρχονται και αυτοκίνητα με αερομεταφορά γιατί τουλάχιστον στην "καλομαθημένη" B) Αττική θα μας λύσουν τα χέρια...


Αγγελία για μελλοντικές πωλήσεις μέσω κινητού τηλεφώνου; Ας είμαστε επιφυλακτικοί. Μήπως και πρόκειται για κανένα κόλπο εμπόρου που είδε την αγορά πέλλετ να φρακάρει λόγω τμών και σκέφθηκε να δώσει μια (ψεύτικη) ελπίδα για φθηνό καύσιμο και να αναπτερώσει τις πωλήσεις;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3123 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Νωρίς είναι ακόμα, θα δούμε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3163 από alxakc
Απαντήθηκε από alxakc στο θέμα Τιμές pellet
Πρέπει να περιμένουμε όλοι...
Έχει φέρει κανείς Ιταλικό;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #3167 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Από χθες το βράδυ καίω το ahira (δείγμα 12 σακιών).

Διαφορές με το ΑΛΦΑ που είχα μέχρι τώρα (και κυρίως την δεύτερη παλέτα):

1) Μυρίζει ξύλο (και όχι έπιπλο)
2) Δεν έχει σκόνη αλλά ρινίσματα.
3) Δεν μυρίζει άσχημα (κοινή διαπίστωση γειτόνων και γυναίκας μου πρωί πρωί).
4) Καθόλου μαύρος καπνός (κοινή διαπίστωση επίσης των παραπάνω). Η καμινάδα μου τόσο καιρό έχει γίνει κατάμαυρη (κι εγώ νόμιζα ότι ήταν φυσιολογικό).
5) ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΛΙΝΚΕΡ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ).

Τώρα αν το δείγμα είναι ο λαγός, για να αγοράσω τον τόνο που θέλω, θα φανεί. Εξάλλου ένα άλλο ζήτημα είναι και η κατανάλωση.
Αργότερα θα πάρω κι έναν τόνο αυστριακό εκ Σερβίας (μάλλον 265 ευρώ).
Ο θεός με φύλαξε φέτος και η προαγορά του καλοκαιριού χάλασε.

ΥΓ: Δεν εκπροσωπώ κανέναν, παρά μόνο τον εαυτό μου. Όποιοι πιστεύουν το αντίθετο, αδιαφορώ πλήρως.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.541 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ