Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63524 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet
Καλά κάνεις. Κι εγώ εκνευρίζομαι όταν στήνεται κάποιος στον τοίχο και τον περνάει ο άλλος από ανάκριση γιατί πλάθει φανταστικά σενάρια με το μυαλό του.

Και ο Γκουντέλιας στην τελική δεν είναι υποχρεωμένος να κάτσει να αναλύσει πως ακριβώς διαμορφώνεται η τελική τιμή και που ακριβώς πηγαίνει τι ποσό. Όμως το κάνει για ξέρουμε τι παίζει ενώ θα μπορούσε να πει "τόσο το δίνω, το θες; αν όχι έχω κι αλλού να ξοδέψω το χρόνο μου".

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63527 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές pellet
Το bioenergy-point με 280€ τα 1050 κιλά, παραδοτέα στο σπίτι, για τέτοια εποχή, είναι καλή τιμή;

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63528 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet
Άριστη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63542 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

petrosp13 έγραψε: Εννοεί ότι τα πληρώνεις σε μια περίοδο που δεν θα τα χρησιμοποιήσεις

Δυστυχώς είναι ο μόνος τρόπος για να έχεις καλύτερη τιμή!
Η πραγματική προπληρωμή, όμως, πιστεύω πως θα έδινε ακόμη καλύτερες τιμές, αλλά πώς μπορεί να γίνει; Απαιτεί συνεργασία και εμπιστοσύνη αμοιβαία μεταξύ εμπόρου και καταναλωτών! Πράγμα δύσκολο...


Θεοδόση, εγώ, λόγω έλλειψης αποθηκευτικού χώρου, προπλήρωσα τους τόνους που χρειάζομαι για το χειμώνα. Γι' αυτό και υποστηρίζω συνεχώς ότι εκτός από την τιμή του προϊόντος πρέπει να λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη και την αξιοπιστία του εμπόρου. Πολλές φορές κυνηγώντας τη χαμηλή τιμή μπορεί να πληρώσουμε τελικά πολύ πιο ακριβά το προϊόν που αναζητούμε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63543 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet
Ξαναρωταω γιατι ισως καπου χαθηκε........

Fokion έγραψε:

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: φιλε μου , αυτη η τιμη δεν υπαρχει τωρα, δυστηχως


καλημερα και χρονια πολλά!


τι εννοεις με το ανωτερο? οτι δεν εχει αλλο σε αυτη τη τιμη καταλαβαινω...
ηταν κατι σαν"ξεπουλημα στοκ"?


ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63544 από eliasger
Απαντήθηκε από eliasger στο θέμα Τιμές pellet
Το"λάθος" σου Γιώργο είναι ότι δίνεις βήμα , για να αρχίσουμε ο κάθε ένας από εμάς να βγάζουμε την πικρία μας και την απόγνωση που έχουμε μέσα μας λόγω κρίσης .
Και το λάθος που κάνουμε οι καταναλωτές είναι ότι τα βάζουμε πάντα με λάθος άνθρωπο .
Πιστέψτε με ότι αν γίνουμε και εμείς έμπορες θα τα βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα .

tzavars @ yahoo.gr

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.330 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ