Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59889 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Τιμές pellet
Στο praktiker Αθηνα-Αλιμου.Καμια προταση για Αθηνα μιας και εδω τσιμπανε τις τιμες;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59893 από george cc
Απαντήθηκε από george cc στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

terisds έγραψε: Ποιόν βλάκα, και ποιόν τεμπέλη, δεν ντρέπεσαι λίγο; Ρωτάς τον άλλον αν έχει έστω και τα στοιχειώδη για να ζήσει την οικογένειά του;
Σε κάθε οικογένεια υπάρχει τουλάχιστον ένας άνεργος, και όλα πήραν την άνω βόλτα, πάρε παράδειγμα από εσάς τούς εμπόρους, πόσο πουλούσε πέρυσι, και πόσο εφέτος.Νομίζεις ότι όλοι έχουν την οικονομική άνεση να σκάσουν ένα μάτσο ευρώ το καλοκαίρι όταν είναι άλλες ανάγκες πιο επείγον;
Θα σε παρακαλούσα πολύ, να διορθώσεις το ποστ σου.


Για ποιο λόγο να διορθώσω; Υπάρχουν αξιοπρεπέστατα πέλλετ με 4 και 4,2 € το σακουλάκι το μεμονωμένο (για Θεσσαλονίκη μιλάω) 4,5 τα καλά και 5€ τα En plus. Αν κάποιος πάει και αγοράζει με 5,5€ ένα agropellet από το praktiker, ή τεμπέλης είναι ή βλάκας.

Επειδη εγω πηγα και πηρα 2 τσουβαλια για δοκιμη απο το praktiker γιατι προχθες εβαλα τον καινουριο λεβητα, δεν ειμαι ουτε τεμπελης, ουτε βλακας.Αντιθετως στο πυρηνοξηλο που ψαχτηκα και βρηκα με 70€/τονο δεν νομιζω να εχουν βρει πολλοι αλλοι σε τετοια τιμη.Οποτε ειναι και οι υπολοιποι βλακες που δε βρηκαν στην τιμη που βρηκα εγω; Οχι βεβαια!
Βιαζεσαι να χαρακτηριζεις τους αλλους, χωρις να ξερεις για ποιο λογο το παιρνει ο καθενας και οταν δεν εχεις και μεγαλες ευκαιριες στην Αθηνα. Τωρα αν ο χαρακτηρισμος σου απευθυνεται σε εμενα αλλα και αλλους που πηγαν και αγορασαν απο το Praktiker, σου τον επιστρεφω, αφου δεν καταλαβαινεις γιατι σου ειπε το αλλο παλικαρι να διορθωσεις το post σου.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59896 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
Το ότι κάποιος πουλάει ακριβά, σημαίνει ότι βρίσκει και το αντίστοιχο πελατολόγιο και το κάνει. Εσείς κατηγορείτε το Practiker, εγώ κατηγορώ τους καταναλωτές που εκτρέφουν τέτοια φαινόμενα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59932 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet
Εγώ πάλι Γιώργο σε έχω ήδη παρακαλέσει μια φορά να μη μιλάς με αυτό το ύφος .Κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να το ανέχεται . Λυπάμαι που με αναγκάζεις να το κάνω και δεύτερη .

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59940 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

dimlyk έγραψε: υπαρχουν καπου οι πιστοποιησεις ?

Στο site της DIN CERTCO! :P

ΠΡΟΣΟΧΗ Spoiler!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #59945 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

t123321 έγραψε:

george cc έγραψε: Τα λαμογια στο praktiker αυξησαν την τιμη στο 15κιλο πελλετ απο 5€ το Σαββατο, σε 5,5€ σημερα.Εκμεταλευονται την ζητηση τα λαμογια, που να τους πεσει.

Φίλε μου εκμεταλεύονται αυτούς που δεν μπορούν να αγοράσουν τόνο και αγοράζουν λίγες σακούλες κάθε φορά. Λογικό δεν είναι; Τον αδύμανο θα εκμεταλευθούν


Τον ....... και ....... θέλουν να εκμεταλλευτούν.


Μια συγνώμη για τους χαρακτηρισμούς έφτανε...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.388 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ