Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59825 από t123321
Απαντήθηκε από t123321 στο θέμα Τιμές pellet

george cc έγραψε: Τα λαμογια στο praktiker αυξησαν την τιμη στο 15κιλο πελλετ απο 5€ το Σαββατο, σε 5,5€ σημερα.Εκμεταλευονται την ζητηση τα λαμογια, που να τους πεσει.

Φίλε μου εκμεταλεύονται αυτούς που δεν μπορούν να αγοράσουν τόνο και αγοράζουν λίγες σακούλες κάθε φορά. Λογικό δεν είναι; Τον αδύμανο θα εκμεταλευθούν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59826 από Nick the Greek
Απαντήθηκε από Nick the Greek στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: Nick, αυτοδικαίως χρήζεσαι υπεύθυνος του πυρήνα Αττικής για μελλοντικές αγορές!!!
Στην Αττική, βέβαια, θα χρειαστούν και άλλοι για βοήθεια λόγω μεγέθους.

Ένα άτομο σε κάθε νομό ή και σε μια πόλη μπορεί να αναλάβει τον ίδιο ρόλο, κάνοντας την ίδια δουλειά. Να οργανώνει, δηλαδή, τους υπόλοιπους.



Κανένα πρόβλημα ειδικά τωρα λόγω ανεργίας απο χρόνο αλλο τίποτα. Άλλωστε αυτή ήταν και δουλειά μου μέχρι πρόσφατα, (αγοραστής για μεγάλη αλυσίδα Σούπερ Μαρκετ). :)

HP60 10,5kw
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59828 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

t123321 έγραψε:

george cc έγραψε: Τα λαμογια στο praktiker αυξησαν την τιμη στο 15κιλο πελλετ απο 5€ το Σαββατο, σε 5,5€ σημερα.Εκμεταλευονται την ζητηση τα λαμογια, που να τους πεσει.

Φίλε μου εκμεταλεύονται αυτούς που δεν μπορούν να αγοράσουν τόνο και αγοράζουν λίγες σακούλες κάθε φορά. Λογικό δεν είναι; Τον αδύμανο θα εκμεταλευθούν


Του χρόνου, λοιπόν, το καλοκαίρι προαγοράστε 1-2 τόνους από έναν έμπιστο και οικονομικό έμπορο της περιοχή σας με τη συμφωνία να φορτώνετε όποτε επιθυμείτε κάποια σακιά από τα 70-140 σακιά που θα έχετε κλείσει.
Αν μάλιστα πάτε και καμιά δεκαριά μαζί, θα κάνετε μια πολύ ωραία και οικονομική συμφωνία.
Τότε να δούμε αν θα είστε εσείς οι αδύναμοι!!!

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59830 από Nick the Greek
Απαντήθηκε από Nick the Greek στο θέμα Τιμές pellet

t123321 έγραψε:

george cc έγραψε: Τα λαμογια στο praktiker αυξησαν την τιμη στο 15κιλο πελλετ απο 5€ το Σαββατο, σε 5,5€ σημερα.Εκμεταλευονται την ζητηση τα λαμογια, που να τους πεσει.

Φίλε μου εκμεταλεύονται αυτούς που δεν μπορούν να αγοράσουν τόνο και αγοράζουν λίγες σακούλες κάθε φορά. Λογικό δεν είναι; Τον αδύμανο θα εκμεταλευθούν


To ίδιο το agropellet είναι πάλι?
Σε ποιό praktiker, αθήνα ή επαρχία?

HP60 10,5kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59831 από alexx
Απαντήθηκε από alexx στο θέμα Τιμές pellet
Nick το χειριστικές μια χαρά το θέμα!!! ;)
Ξέρεις αν έχει βγάλει τα δρομολόγια τελικά?? η πρέπει να τον πάρω τηλ. Γιατί θέλω άλλους 2 τόνους για Βριλήσσια!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #59839 από Nick the Greek
Απαντήθηκε από Nick the Greek στο θέμα Τιμές pellet

alexx έγραψε: Nick το χειριστικές μια χαρά το θέμα!!! ;)
Ξέρεις αν έχει βγάλει τα δρομολόγια τελικά?? η πρέπει να τον πάρω τηλ. Γιατί θέλω άλλους 2 τόνους για Βριλήσσια!!


Καλησπέρα Αλεξ,

Αν είναι για Golden θα παραλάβει Παρασκευή και θα παραδόσει Σάββατο και Κυριακή. Πάρε τηλ για να του πείς πότε το θέλεις και διεύθυνση παράδοσης...

HP60 10,5kw

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.439 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ