Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2444 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Τιμές pellet
εδω ο φερρολι καιαει για δυο σπιτια γι αυτο χρειαζεται τουλαχιστον 2 σακουλακια τη μερα εε κ δεν θα περιμενουμε να καψει κ το τελευταιο για να παρουμε αλλο οποτε γι αυτο ειπα καθε 4 μερες πρεπει να τρεχουμε

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2477 από azio1967
Απαντήθηκε από azio1967 στο θέμα Τιμές pellet
Εσυ Ν1k0s νομίζω ότι με τέτοια κατανάλωση,τζαμπα ασχολείσαι με την αγορά πελλετ.Εγω για δυο σπίτια θέλω με τα κρύα τουτα περι τα 4 τσουβάλια ημερησίως,διοτι φέτος του δίνουμε και καταλαβαίνει απο ζέστη στο σπίτι.Το'χουμε άχτι από περσι που ψιλοκρυώσαμε.Ακατέβατοι 22 βαθμοί.Λοιπόν michalisgr όταν μας πεις και τη τιμή του γερμανικού,γιατί όχι?και γω μέσα στην παραγγελία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2478 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

azio1967 έγραψε: Εσυ Ν1k0s νομίζω ότι με τέτοια κατανάλωση,τζαμπα ασχολείσαι με την αγορά πελλετ.Εγω για δυο σπίτια θέλω με τα κρύα τουτα περι τα 4 τσουβάλια ημερησίως,διοτι φέτος του δίνουμε και καταλαβαίνει απο ζέστη στο σπίτι.Το'χουμε άχτι από περσι που ψιλοκρυώσαμε.Ακατέβατοι 22 βαθμοί.Λοιπόν michalisgr όταν μας πεις και τη τιμή του γερμανικού,γιατί όχι?και γω μέσα στην παραγγελία.


+1000

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2482 από ΜΑΡΙΑ
Απαντήθηκε από ΜΑΡΙΑ στο θέμα Τιμές pellet
Μία ἀπό τά ἴδια azio 1967...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2483 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Μία διευκρίνηση μόνο πρέπει να γίνει. Κάπου είχα δει, όσον αφορά τις ευρωπαϊκές πιστοποιήσεις του πέλλετ, ότι στη Γερμανία υπάρχουν νομίζω δύο πιστοποιήσεις, μία με υψηλές προδιαγραφές και μία με όχι τόσο υψηλές. Καλό είναι να διευκρινιστεί αυτό. Ο κ.Νασίκας ίσως βοηθήσει, αν θελήσει (μπηχτή ήταν αυτό).

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2484 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Αλεξανδρούπολη σήμερα πήρα τιμή πελλετ 200+φπα. Εντελώς τυχαία είχα ΡΒ σε μια εταιρία που το παράγει κι΄ολας. Απο ποιότητα δεν γνωρίζω μου ανέφερε ότι είναι πάρα πολύ καλό (δεν θα μπορούσε βέβαια να πεί και το αντίθετο) μένει να το δοκιμάσει κάποιος και να μας πει. Εταιρία "Δήμητρα ΑΕ" Οι ντόπιοι θα την γνωρίζουν. Αναμένω νεότερα σε όποιον το επιχειρήσει.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.326 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ