Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47835 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

john88s έγραψε: www.enplus-pellets.eu/production/certified-producers/

Εδώ κοίταγα εγώ...

Δεν είναι ενημερωμένο αυτό. Το pelletcouncil.eu είναι το επίσημο site της EPC πλέον.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47837 από john88s
Απαντήθηκε από john88s στο θέμα Τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

john88s έγραψε: www.enplus-pellets.eu/production/certified-producers/

Εδώ κοίταγα εγώ...

Δεν είναι ενημερωμένο αυτό. Το pelletcouncil.eu είναι το επίσημο site της EPC πλέον.


Οκ ευχαριστώ...Το biotherm που πήρες DOOM_NX και άλλα που είναι din plus έχουμε link ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47838 από leividiotis
Απαντήθηκε από leividiotis στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα
Η Egger είναι Δανο Γερμανική και το πελλετ που έρχεται στην Ελλάδα είναι απο Ρουμανία όπως ανέφερε και ο DOOM. Επίσης η παραγωγή του είναι περιορισμένη και προπωλημένη.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47840 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

leividiotis έγραψε: Καλησπέρα
Η Egger είναι Δανο Γερμανική και το πελλετ που έρχεται στην Ελλάδα είναι απο Ρουμανία όπως ανέφερε και ο DOOM. Επίσης η παραγωγή του είναι περιορισμένη και προπωλημένη.


Εγώ πέλλετ της Egger δεν έχω βρει στην Ελλάδα. Δεν ξέρω ποιο είναι. Ξέρω ότι το δίνει το πελλετ της σε άλλα εργοστάσια και είναι εξαιρετικό.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47843 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

leividiotis έγραψε: Καλησπέρα
Η Egger είναι Δανο Γερμανική και το πελλετ που έρχεται στην Ελλάδα είναι απο Ρουμανία όπως ανέφερε και ο DOOM. Επίσης η παραγωγή του είναι περιορισμένη και προπωλημένη.

Κ. Λειβιδιώτη, φαίνεται να το γνωρίζετε. Με την ονομασία Bio-Holz έρχεται στην Ελλάδα αυτό της Egger;

john88s έγραψε: Οκ ευχαριστώ...Το biotherm που πήρες DOOM_NX και άλλα που είναι din plus έχουμε link ?

Εκεί πέρα είναι και η bio-therm, υπό το όνομα της μαμάς εταιρείας Envirotec.

Για τις πιστοποιήσεις DINplus: www.dincertco.de/en/certificate_holder_wood_pellets.html
Εκεί σου δίνει και αποτελέσματα με τη θερμοκρασία τήξης στάχτης για όσα έχουν πιστοποιηθεί βάσει EN 14961-2.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #47844 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Τιμές pellet
H egger βασικα ειναι απο τους γιγαντες των προιοντων ξυλειας και αν δεν κανω λαθος οι αδερφοι egger ειναι αυστριακοι, οπως κι ο κυρ schweighofer.

Eρωτηση καθολα ασχετη στον giogud. Η ορθογωνια μπρικετα της σβαι (eco) γιατι δεν εισαγεται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.317 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ