Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2340 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

Τάκης έγραψε:

KERBEROS έγραψε: ......
Κύριε Νασίκα, πέρα από τη συγνώμη που μου χρωστάτε για τα υπονοούμενά σας, ελπίζω να με βοηθήσετε.
.....


Σωστός!!! Εμ κατήγγειλες την εταιρία του(;) δημόσια βασιζόμενος μόνο στο τι είπε κάποιος τρίτος ζητάς από πάνω και τη συγγνώμη του!!! Τι έγραφες σε κάποια άλλη δημοσίευση για τους κωλοέλληνες και τον "Ελληνικό" τρόπο σκέψης;


Φίλε Τάκη, μάλλον δεν διάβασες όλα τα ποστ μου. Εγώ δεν κατήγγειλα κανέναν. Θα καταγγείλω όμως αν με βοηθήσουν.
Τώρα, αν από όσα λέω τόση ώρα, εσύ πιστεύεις ότι εγώ μιλώ εκ του πονηρού, σηκώνω τα χέρια.
Εγώ πλέον έδωσα όνομα, δεν κάνω πλάκα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2341 από ddt
Απαντήθηκε από ddt στο θέμα Τιμές pellet
εγω αγαπητοι μου οταν μιλησα για κερδοσκοπια στο πελλετ προ ημερων εδω μεσα δεχθηκα ομαδικη επιθεση και με κατηγορησαν για προσωπικη επιθεση στον Νασικα και εμπαθεια ενω δεν γνωριζω ουτε καν τη φυσιογνωμια του.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2345 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

ΜΑΡΙΑ έγραψε: [ .....εἶμαι πολύ θυμωμένη μέ τήν ἄλφα γούντ,γιατί πιστεύω ὅτι κάνει παιχνιδάκια!!!!

όταν έλθει το πλήρωμα του χρόνου και αποσυρθώ απο το πρότζεκτ, θα έχετε την ευκαιρία να διαβασετε (όσοι θέλετε) ένα ημερολόγιο καταστρωματος για την ενασχόλησή μου με το θέμα της ορθολογικής αξιοποίησης της βιομάζας, της φτηνής θέρμανσης, της πολιτικής τιμών και άλλα πολλά ---σε πάνω απο 100 σελίδες.

Προς το παρόν θεωρώ λάθος μου που εξακολουθώ να μπλογκάρω. Το έκανα σε περιόδους που η βιομάζα ήταν αποκλεισμένη απο τα ΜΜΕ, αλλά.....μου έμεινε χούϊ. Θα το κόψω....Είναι αιχμαλωσία να είμαι αναγκασμένος να απαντώ σε.....μου είπανε....άκουσα....λένε...

(Για την δύναμη των μπλογκς θέλω να θυμίσω ότι μέσα απο αυτά σταματήσαμε την αλλαγή του ορισμού της βιομάζας που πήγαν ΝΥΚΤΑ να περάσουν οι σύμβουλοι της Μπιρμπι στο νομοσχέδιο για ΑΠΕ.===πήγαν να βαπτίσουν το SRF-RDF ως βιομάζα)

Τελειώνοντας θέλω να θυμίσω ότι το 80% του πέλλετ στην Ευρώπη διακινείται-πωλείται ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ. Χαμηλότερο κόστος παραγωγής-ξηρανση- μεγαλύτερη ημερήσια παραγωγή κλπ.
Ο Κερβερος προμηθεύτηκε με 235/τονο.


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2346 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ το 2012


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2347 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Κύριε Νασίκα μπορείτε να με βοηθήσετε σ' αυτό που σας ζήτησα; Θα το κυνηγήσω το θέμα. Η ΑΛΦΑ δεν ενδιαφέρεται να μην παίζουν κάποιοι, αν παίζουν, με το όνομά της;

Εγώ θα περιμένω απάντηση...
Καληνύχτα.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2351 από PELLET-SHOP
Απαντήθηκε από PELLET-SHOP στο θέμα Τιμές pellet
Κυρια Μαρια,πείτε μου περιοχή και τι ποσότητα θέλετε,για να πάρω προσφορά απο την μεταφορικη.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.361 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ