Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2331 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Μες στο μπάχαλο των αποδείξεών μου βρήκα την απόδειξη.
Ρούρτης Δημήτριος, αν διαβάζω καλά.

Κύριε Νασίκα, πέρα από τη συγνώμη που μου χρωστάτε για τα υπονοούμενά σας, ελπίζω να με βοηθήσετε.

Ισχυρίστηκε ότι δεν του παραδίδατε πέλλετ για πολύ καιρό, ενώ σας είχε πληρώσει κάποια χιλιάρικα, δεν θυμάμαι πόσα. Αναγκάστηκε λοιπόν να διακόψει τη συνεργασία με την εταιρεία σας.
Ένα πράγμα βρείτε μου μόνο, αν εξακολουθεί να προμηθεύεται από εσάς. Αν συμβαίνει αυτό, τότε η περίπτωσή του μας αφορά και τους δύο.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2334 από tasosp
Απαντήθηκε από tasosp στο θέμα Τιμές pellet
κατι δεν παει καλα στην alfa wood απο οτι φαινεται.
η εχουν απλωσει τα ποδια πιο περα απο το παπλωμα η στελνουν μονο οπου τους αρεσει.
πηγα αρχες του μηνα να παρω απο γνωστο μου που πουλαει alfa wood κ μου ειπε περιμενω το φορτηγο την τριτη. εγω πηγα την αλλη μερα κ μου λεει σημερα θα ειναι εδω αλλα κατσε να παρω ενα τηλ να δουμε ποτε ακριβως θα ερθει.
του ειπαν οτι δεν φορτωθηκε καν το φορτηγο κ τελικα σηκωθηκε κ πηγε επι τοπου για να φερει ενα φορτιο.
μαλιστα μου ειπε οτι ειχε προπληρωσει απο νωρις (την ανοιξη) σεβαστο ποσο για μια ποσοτητα κ τωρα δεν στελνουν.
βεβαια αυτα δεν θα σταματησουν ποτε.
οτνα ξεκινησα κ εβαλα πελετ ο κυριος λογος ηταν οτι μπορω να το φτιαχνω μονος μου κ αυτο θα κανω οπως κ αλλοι που γνωριζω(τωρα καιω μαζι με καλαμποκι 0,17) για να γλυτωσουμε απο αυτα κ φυσικα απο την διαθεση του καθε εμπορου στο τι τιμη θα πουλαει καθε φορα που παμε να αγορασουμε.
ετσι που το πανε μεχρι μαρτιο θα ειναι πανω απο 0,40
επισης εγω αναρωτιεμαι το εξης.... την alfa wood την ενδιαφερει μονο να διωξει το πελετ στον εμπορο ? απο εκει κ μετα της ειναι αδιαφορο το ποσο πουλανε κ ποσο συνεπεις ειναι οι εμποροι του δικτυου της??
κια κατι αλλο... εχω ακουσει κ εγω με τα αυτια μου απο εμπορο,αυτο που διαβασα απο καποιον κ εδω μεσα,ειπε ...δεν συνεργαζομαι ξανα με την alfa wood.. δεν μπορω να λεω ψεμματα στους πελατες μου.
πιστευω οτι επειδη το πελετ ειναι υλικο για θερμανση χρειαζεται καποια υπευθυνοτητα. αλλο να πουλας καρεκλες κ αλλο πελετ.
η αβεβαιοτητα για το αν θα μου πουλησει πελλετ κ σε τι τιμη καθε φορα δεν ειναι αποτρεπτικος παραγοντας???

μη δια φοβον αλλα δια το δεον απεχεσθαι αμαρτηματων (Δημοκριτος)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2335 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet


Αφου το προαγόρασες μην το δέχεσαι να παρεις τα λεφτά σου πίσω. Να παει να βρεί να σου φερει. Να χάσει αυτός.

Η Δυναμή σου είναι εδω μέσα. Βγάλτον στον τακο. Πες του οτι αν δεν στο φέρει θα το μαθουν οι χρήστες και επισκέπτες του energ και δεν είναι καθολου λίγοι.
Αυτή είναι η δύναμη των forums.


Απ' ότι μου 'χει πει δεν καίγεται και πολύ, αφού απ' το πέλλετ δεν έχει μεγάλο κέρδος. Αυτός απ' τα ξύλα κερδίζει τα περισσότερα.
Πάντως, αν έχει πει ψέματα, θα 'χουμε ωραία συνέχεια.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 4 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2336 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet

KERBEROS έγραψε: ......
Κύριε Νασίκα, πέρα από τη συγνώμη που μου χρωστάτε για τα υπονοούμενά σας, ελπίζω να με βοηθήσετε.
.....


Σωστός!!! Εμ κατήγγειλες την εταιρία του(;) δημόσια βασιζόμενος μόνο στο τι είπε κάποιος τρίτος ζητάς από πάνω και τη συγγνώμη του!!! Τι έγραφες σε κάποια άλλη δημοσίευση για τους κωλοέλληνες και τον "Ελληνικό" τρόπο σκέψης;

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2338 από ΜΑΡΙΑ
Απαντήθηκε από ΜΑΡΙΑ στο θέμα Τιμές pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Καλησπέρα και από μένα.
Κυριά Μαριά Θέλεις να πάρω μία προσφορά από μεταφορική για να δούμε αν μπορέσουμε να κάνουμε κάποια καλύτερη τιμή από το 320€,για το πέλλετ που θέλεις?


Εὐχαριστῶ πολύ γιά τή ἐξυπηρέτηση,θά μέ ἐνδιέφερε ἄν μποροῦσες νά μάθης τιμή γιά παράδοση στό σπίτι.
Πρίν ἀπό λίγο βέβαια,παρήγγειλα 1 τόννο(ὄχι ἄλφα γούντ,ἀπό Σακκᾶ στήν Καρδίτσα πού ἔχει ἀντιπρόσωπο στήν Ἀττική),εἶναι ἄσπρο πέλλετ καί μέ διαβεβαίωσαν ὅτι ἔχει μεγαλύτερη θερμογόνο δύναμη καί τή μισή στάχτη ἀπό τήν ἄλφα γούντ.
Σωστά ἤ λάθος,θά κάνω τή δοκιμή καί ὅτι γίνει.....εἶμαι πολύ θυμωμένη μέ τήν ἄλφα γούντ,γιατί πιστεύω ὅτι κάνει παιχνιδάκια!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2339 από ΜΑΡΙΑ
Απαντήθηκε από ΜΑΡΙΑ στο θέμα Τιμές pellet
Κέρβερε τώρα διάβασα τήν περιπέτεια σου,μοῦ ἐπιβεβαιώνεις τό σκεπτικό.....
Κάποιοι παίζουν πολύ ἄσχημα παιχνίδια στήν πλάτη μας,ντροπή καί αἶσχος....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.389 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ