Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34035 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές pellet
το θεμα ειναι θα μας αρεσει η απαντηση????

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34054 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Τιμές pellet
Tιμη απο Bricostore, γνωστο για τα κωλοπιασιματα του, αλλα βολικο για πολλους εδω

13,99RON το σακι των 15 κιλων, αντι για τα σχεδον 16,00RON που ηταν την περασμενη εβδομαδα. Μαλλον τρεχει καποια προσφορα.
3,06Ευρω αντι για 3,50Eυρω που το ειδα την περασμενη εβδομαδα, με σημερινη αναλογια 4,5757RON στο ευρω.
Οι συγκεκριμενοι δεν εχουν διαφορετικη τιμη στην παλετα...

Δεν ξερω ποσο πουλαει λιανικη η ιδια η σβαιχοφερ, αλλα δεν πιστευω να εχουν μικροτερες τιμες και να χτυπανε τετοιους πελατες.

Υπ'οψην, αν το πελλετ ερχεται απο το γ@μωSebes ή το Comanesti εχει 320-330 χιλιομετρα μεχρι το Βουκουρεστι. Αν ερχεται απο Radauti, εχει κοντα 500.
Τωρα, το Βουκουρεστι ειναι πανω κατω 700 χιλιομετρα απο Θεσσαλονικη και οντας διεθνης μεταφορα εχει αλλα γουστα (CMR, τελη γεφυρας, τελη Ρουμανιας, τελη Βουλγαριας κτλ).
Επισης, εχουμε 1% παραπανω ΦΠΑ εδω :P

Εμενα η τιμη των ντοπιων μου κανει εντυπωση...
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Grecu_.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": γιαννης-δραμα, Sp4wN

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34060 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές pellet

Grecu_ έγραψε: Δηλαδις, το Golden Nuggets ειναι σβαις με αλλη ετικετα?

Παντως στη ρουμανικη αγορα δεν το εχω δει

Eτσι μου ειπε και φιλος εμπορας που τα εμπορευετε σημερα εντελος τυχαια χωρις να εχω διαβασει το σχετικο θεμα πριν,τωρα το ειδα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34061 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

Grecu_ έγραψε: Tιμη απο Bricostore, γνωστο για τα κωλοπιασιματα του, αλλα βολικο για πολλους εδω

13,99RON το σακι των 15 κιλων, αντι για τα σχεδον 16,00RON που ηταν την περασμενη εβδομαδα. Μαλλον τρεχει καποια προσφορα.
3,06Ευρω αντι για 3,50Eυρω που το ειδα την περασμενη εβδομαδα, με σημερινη αναλογια 4,5757RON στο ευρω.
Οι συγκεκριμενοι δεν εχουν διαφορετικη τιμη στην παλετα...


Παντως αν ψηνεστε για ομαδικη παραγγελια απο Ρουμανια και 4 ευρω να βγει το 15κιλο εγω ειμαι μεσα για 5-6 τονους !! :P
Εδω ειναι που πεταγεται ο Giogud και λεει : Οση ποσοτητα εχει ο εμπορος στη Ρουμανια την αγοραζω !! :woohoo:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": blaxaki

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34071 από Grecu_
Απαντήθηκε από Grecu_ στο θέμα Τιμές pellet
Το φορτηγο μεχρι θεσσαλονικη πρεπει να ειναι αρκετουτσικα πανω απο χιλιαρικο παντως.

Κατι περιεργο παιζει με την προσφορα του σβαι, εχουν κι αυτο το κερατο εδω , εντελως ανωνυμο, με μονο 21 λεπτα λιγοτερο στο σακι... :blink:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34080 από frakyd
Απαντήθηκε από frakyd στο θέμα Τιμές pellet

Sp4wN έγραψε:

Grecu_ έγραψε: Tιμη απο Bricostore, γνωστο για τα κωλοπιασιματα του, αλλα βολικο για πολλους εδω

13,99RON το σακι των 15 κιλων, αντι για τα σχεδον 16,00RON που ηταν την περασμενη εβδομαδα. Μαλλον τρεχει καποια προσφορα.
3,06Ευρω αντι για 3,50Eυρω που το ειδα την περασμενη εβδομαδα, με σημερινη αναλογια 4,5757RON στο ευρω.
Οι συγκεκριμενοι δεν εχουν διαφορετικη τιμη στην παλετα...


Παντως αν ψηνεστε για ομαδικη παραγγελια απο Ρουμανια και 4 ευρω να βγει το 15κιλο εγω ειμαι μεσα για 5-6 τονους !! :P
Εδω ειναι που πεταγεται ο Giogud και λεει : Οση ποσοτητα εχει ο εμπορος στη Ρουμανια την αγοραζω !! :woohoo:



αχαχαχαχ καλο ρε συ Sp4wN !!!! :lol: :lol:
Ασε που εχει αργησει μη σου πω!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.377 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ