Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2308 από PELLET-SHOP
Απαντήθηκε από PELLET-SHOP στο θέμα Τιμές pellet
Καλησπέρα και από μένα.
Κυριά Μαριά Θέλεις να πάρω μία προσφορά από μεταφορική για να δούμε αν μπορέσουμε να κάνουμε κάποια καλύτερη τιμή από το 320€,για το πέλλετ που θέλεις?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2311 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Απαντήθηκε από ΘΕΟΔΟΣΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

PELLET-SHOP έγραψε: Καλησπέρα και από μένα.
Κυριά Μαριά Θέλεις να πάρω μία προσφορά από μεταφορική για να δούμε αν μπορέσουμε να κάνουμε κάποια καλύτερη τιμή από το 320€,για το πέλλετ που θέλεις?

Και στη Χαλκηδόνα Γιάννη δώσε προσφορά, δίπλα σου είναι! Άκου 305 ευρώ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2312 από Τάκης
Απαντήθηκε από Τάκης στο θέμα Τιμές pellet
Σήμερα στα Φάρσαλα 270€/tn, πέλλετ MAKIS SA. Στο φέρνει σπίτι. Μάλλον στις μικρές πόλεις οι έμποροι έχουν περισσότερο φιλότιμο. Πιθανά και γενικότερα ο κόσμος.

Για τον κόσμο του κεφαλαίου είμαστε όλοι ξένοι.
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2318 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Το κόκκινο χρώμα είναι από τα νεύρα.

Τόσο καιρό δε μίλαγα για προαγορά πέλλετ από το καλοκαίρι; Εδώ όμως δυστυχώς είναι Ελλάδα.

Ακούγοντας όλα αυτά που συμβαίνουν για έλλειψη και δυσκολίες παράδοσης, παρά το ότι έχω ακόμα καύσιμο, πέρασα πριν από λίγο από τον έμπορο που προμηθεύτηκα το καλοκαίρι 4 τόνους πέλλετ ΑΛΦΑ προς 235 τον τόνο. Πήγα καμαρωτός καμαρωτός να κανονίσω την παράδοση των άλλών 2 τόνων.
Και τι ακούω;
Δε συνεργάζεται πλέον με την εταιρεία αυτή λέει, διότι δεν του παρέδιδαν εμπόρευμα. Μετά από κάποιο σημείο λέει δεν του σήκωναν καν το τηλέφωνο. Κι αυτό, λέει, συνέβη και σ' άλλους εμπόρους.
Μου 'δωσε τα λεφτά μου πίσω. Τώρα έχει ένα από τα Γιαννιτσά προς 305 :sick: τον τόνο.

Αν λέει αλήθεια, τότε πρόκειται για απίστευτο φιάσκο management της ΑΛΦΑ. Αν λέει ψέματα, και κρατά το εμπόρευμα, για να το πουλήσει ακριβότερα, θα μαθευτεί και τότε την έβαψε. Θα το μάθει όλη η περιοχή.

Ηθικό δίδαγμα: την πάτησα.

Ψάχνω πλέον προσφορά για 2 τόνους για Τρίλοφο. Όποιος γνωρίζει οτιδήποτε για τιμές ή είναι έμπορος ας στείλει μήνυμα στο e-mail μου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Α ρε δεν είμαστε λαός...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2321 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές pellet
Μπορεί να είχε όντως στοκάρει για σένα, αλλά να το έδωσε μόλις βρήκε ευκαιρία σε κάναν άλλον με 290+...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2322 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

Asteris έγραψε: Μπορεί να είχε όντως στοκάρει για σένα, αλλά να το έδωσε μόλις βρήκε ευκαιρία σε κάναν άλλον με 290+...


Τόσο ηλίθιος είναι να με χάσει από πελάτη κι άλλους πιθανούς πελάτες για 100-120 ευρώ. Κάτι δεν μου κολλάει σ' αυτό.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.386 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ