Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16733 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές pellet

stergiosbik έγραψε: Daniela A Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι η διαφημιση σε αυτο το φορουμ.


ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑ!

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #16752 από sta1
Απαντήθηκε από sta1 στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Daniela A Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι η διαφημιση σε αυτο το φορουμ.


ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑ!

Nαι και απο ότι προσπαθώ να επαναφέρω απο τα αποθηκευμένα του google έδωσε 240 ευρώ ΜΕ το φπα παραδομένα στην Αθήνα , τρόπο επικοινωνίας δε κατάφερα να επαναφέρω.
Κάνε αν θέλεις ''Diproma''τον κόπο και μπες στο group-bye pellet να δουμε και στην Αθήνα σωστές τιμές.
Παρα πολύ καλή τιμή για Αθήνα!!!
Για πάμε να πέφτουν οι τιμες.....
Α και το mail μου φαίνεται στην υποφραφή μου :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
{Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΠΕΛΛΕΤ} Απο 180 ΕΥΡΩ > ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ 280 > ΣΕ ΑΛΛΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟ????????? :whistle:
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by sta1.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16762 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

sta1 έγραψε:

sugarboy έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Daniela A Π Α Γ Ο Ρ Ε Υ Ε Τ Α Ι η διαφημιση σε αυτο το φορουμ.


ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑ!

Nαι και απο ότι προσπαθώ να επαναφέρω απο τα αποθηκευμένα του google έδωσε 240 ευρώ ΜΕ το φπα παραδομένα στην Αθήνα , τρόπο επικοινωνίας δε κατάφερα να επαναφέρω.
Κάνε αν θέλεις ''Diproma''τον κόπο και μπες στο group-bye pellet να δουμε και στην Αθήνα σωστές τιμές.
Παρα πολύ καλή τιμή για Αθήνα!!!
Για πάμε να πέφτουν οι τιμες.....
Α και το mail μου φαίνεται στην υποφραφή μου :)


Λοιπόν για να τον βοηθήσουμε πρέπει να στείλει εκδήλωση ενδιαφέροντος στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να μπει στο group buy σαν προμηθευτής και να μας πει ποια προϊόντα και σε τι τιμές και επιπλέον αν δεν είναι γνωστά και δεν έχουν πιστοποιήσεις να ξέρει ότι θα πρέπει να στείλει δείγματα.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": χρηστος8

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16895 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
γεια σας ειμαι καινουργια εδω!ειμαι απο αργολιδα κ περυσι αγορασα πελλετ 330 ευρω μπορει καποιος να μου πει εαν ειναι καλη τιμη η οχι??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16896 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: γεια σας ειμαι καινουργια εδω!ειμαι απο αργολιδα κ περυσι αγορασα πελλετ 330 ευρω μπορει καποιος να μου πει εαν ειναι καλη τιμη η οχι??


Από την στιγμή που είσαι μέλος του φόρουμ, ΝΑΙ αγόρασες ακριβά... Εξαρτάται και από το πέλλετ που πήρες βεβαίως.
Η τιμή για το φόρουμ είναι αυτήν την στιγμή με παράδοση Αθήνα, στα 270€ για το Bioenergy. Άντε για Αργολίδα να έβγαινε άλλα 20€(δεν θυμάμαι).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 10 Μήνες πριν #16897 από dimitris-evia
Απαντήθηκε από dimitris-evia στο θέμα Τιμές pellet
πλακα μας κανεις?????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.348 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ