Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14735 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet

pantelis1973 έγραψε:

Taiby έγραψε: Παντελη ειναι Βουλγαρικο, εχει ιταλικη πιστοποιηση και ειναι ενα ικανοποιητικα καλο πελλετ. Για καυστηρα ειναι μια χαρα.



Ξέρετε μου προσπάθησαν να μου το πουλήσουν στην προνομιακή τιμή των 330 ευρω.... :evil: :evil:


Και γω δεν καταλαβαίνω γιατί κάθεστε και ψάχνεστε. Έχετε τιμή στον Πλαταμώνα από 245€. Από 270€ αυστριακό. Ευτελίζεται και το Group Buy έτσι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14737 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

pantelis1973 έγραψε:

Taiby έγραψε: Παντελη ειναι Βουλγαρικο, εχει ιταλικη πιστοποιηση και ειναι ενα ικανοποιητικα καλο πελλετ. Για καυστηρα ειναι μια χαρα.



Ξέρετε μου προσπάθησαν να μου το πουλήσουν στην προνομιακή τιμή των 330 ευρω.... :evil: :evil:


Και γω δεν καταλαβαίνω γιατί κάθεστε και ψάχνεστε. Έχετε τιμή στον Πλαταμώνα από 245€. Από 270€ αυστριακό. Ευτελίζεται και το Group Buy έτσι.


Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by pantelis1973.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14876 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

kostadinos έγραψε: παιδια εγω αγοραζω κατευθειαν απο εμπορo.συμφερει πολυ.195 ευρω ο τονος αυστριακο ποιοτητα din plus,καμια σχεση με το ελληνικο,αγοραζα ελληνικο απο πολλες ΓΝΩΣΤΕΣ εταιριες που προαναφερθηκαν και ημουν πολυ δυσαρεστημενος,ειχε πολυ σταχτη,σκονη,υγρασια και μικρη θερμικη αποδοση.καθαριζα καθε μερα
η εισαγωγικη που παραγγελνω εγω εχει τηλεφωνο χχχχχχχχχ στελνει σε ολη την Ελλαδα αλλα μπορειτε να απευθηνθητε και σε αλλες εισαγωγικες.
μειωστε τα κοστει παιδια!!!οχι στην κερδοσκοποια των εταιριων,ψαξιμο πρωτα και ενημερωση


Το τηλεφωνο δεν μπορεί να μπεί .

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14905 από maxsto
Απαντήθηκε από maxsto στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

kostadinos έγραψε: παιδια εγω αγοραζω κατευθειαν απο εμπορo.συμφερει πολυ.195 ευρω ο τονος αυστριακο ποιοτητα din plus,καμια σχεση με το ελληνικο,αγοραζα ελληνικο απο πολλες ΓΝΩΣΤΕΣ εταιριες που προαναφερθηκαν και ημουν πολυ δυσαρεστημενος,ειχε πολυ σταχτη,σκονη,υγρασια και μικρη θερμικη αποδοση.καθαριζα καθε μερα
η εισαγωγικη που παραγγελνω εγω εχει τηλεφωνο χχχχχχχχχ στελνει σε ολη την Ελλαδα αλλα μπορειτε να απευθηνθητε και σε αλλες εισαγωγικες.
μειωστε τα κοστει παιδια!!!οχι στην κερδοσκοποια των εταιριων,ψαξιμο πρωτα και ενημερωση


Το τηλεφωνο δεν μπορεί να μπεί .


καλησπερα,
συγνωμη προκαταβολικά για το off-topic.
Πως μπορω να επικοινωνήσω με το μέλος kostadinos , ώστε να μου δωσει το τηλεφωνο που εχετε σβησει?
ευχαριστω,

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14907 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές pellet

maxsto έγραψε:

jnet έγραψε:

kostadinos έγραψε: παιδια εγω αγοραζω κατευθειαν απο εμπορo.συμφερει πολυ.195 ευρω ο τονος αυστριακο ποιοτητα din plus,καμια σχεση με το ελληνικο,αγοραζα ελληνικο απο πολλες ΓΝΩΣΤΕΣ εταιριες που προαναφερθηκαν και ημουν πολυ δυσαρεστημενος,ειχε πολυ σταχτη,σκονη,υγρασια και μικρη θερμικη αποδοση.καθαριζα καθε μερα
η εισαγωγικη που παραγγελνω εγω εχει τηλεφωνο χχχχχχχχχ στελνει σε ολη την Ελλαδα αλλα μπορειτε να απευθηνθητε και σε αλλες εισαγωγικες.
μειωστε τα κοστει παιδια!!!οχι στην κερδοσκοποια των εταιριων,ψαξιμο πρωτα και ενημερωση


Το τηλεφωνο δεν μπορεί να μπεί .


καλησπερα,
συγνωμη προκαταβολικά για το off-topic.
Πως μπορω να επικοινωνήσω με το μέλος kostadinos , ώστε να μου δωσει το τηλεφωνο που εχετε σβησει?
ευχαριστω,

Με το να βαλεις εσύ η αυτός ενα email... Αλλά ο συγκεκριμένος αυτό που επρεπε να κάνει είναι να πει αυτόν τον εμπορο να στείλει προσφορά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για το group buy του Energ και η επιτροπή θα το αξιολογούσε... γιατί πολλά 195αρια εχουμε ακούσει μεχρι στιγμή αλλα ηταν ανθρακας ο χρυσος.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14924 από BLACKBIRT
Απαντήθηκε από BLACKBIRT στο θέμα Τιμές pellet
έχω μπερδευτεί πάρα πολύ με την αγορά που πρέπει να κάνω από τωρα για τον χειμώνα.
Είναι η δεύτερη χρονία που θα έχω την σόμπα , πέρσι την έβγαλα σακί σακί και την πάτησα λόγω τιμής ξεκίνησα με 3,20 και έφτασα 4,50.
Τώρα που θα πρέπει να αγοράσω ποσότητα έχω κολλήσει !!!
Ακούω για ρουμάνικα, σέρβικα, βουλγάρικα και ότι εθνικότητας θες αλλά δεν έχω την εμπειρία για να αποφασίσω γιατί περσι έκαψα μόνο awood και 10 σακια αυρστριακό.
Σαν αρχάριος ζητω μία βοήθεια γιατί θέλω περίπου 4-5 τόννους !!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.385 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ