Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13064 από simsanto
Απαντήθηκε από simsanto στο θέμα Τιμές pellet
Σε ενημερώνω οτι απο Τριτη θα παω να μιλησω με την εταιρία και αν τους ενδιαφέρει θα σας εχω νέα. Καλή Ανάσταση σε όλους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13071 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

simsanto έγραψε: Σε ενημερώνω οτι απο Τριτη θα παω να μιλησω με την εταιρία και αν τους ενδιαφέρει θα σας εχω νέα. Καλή Ανάσταση σε όλους.


Χαίρομαι πολύ. Καλή Ανάσταση.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13092 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε: Τι να εξηγησω και σε ποιούς;
Το γεγονός ότι ειχαμε 86 ημερες ΟΛΙΚΟ ΠΑΓΕΤΟ ; (άλλο η πλατεια της πόλης, αλλο 7 χλμ στο βουνό)
Το γεγονός ότι επρεπε να εξυπηρετησουμε 175 πελατες ;
Το γεγονός ότι τα βουνα ήταν γεματα χιονι και δεν κατεβαινε αγορασμενη α υλη;

Τρελλο πηγες να με βγαλεις εσυ Γιωργο. Όταν με τις παγωνιες είχα γραψει οτι ο μεσος ορος παραγωγης ηταν 30-35 τονοι ημερησιως (αντι 170 που παραγει το καλοκαιρι), εγραψες την φραση "δεν νομιζω", αλλα δεν σου απαντησα.

(Και που να πρωτομοιράσεις τετοια ποσοτητα ; Όλοι οι πελατες ζηταγανε και όλοι δυσαρεστημενοι μεινανε. )


Άλλο να μην μπορείς να παράγεις και να καλύψεις τις ανάγκες της αγοράς και άλλο να αλλάζεις την ποιότητα σου. Ξέρεις τι λέει η σοφή Ελληνική παροιμία. Καλύτερα να βγει το όνομα, παρά το μάτι σου. Και δυστυχώς στην Alfa έχει βγεί το όνομα και φοβάμαι ότι πρέπει να καταβάλει προσπάθεια για να το ανακτήσει ξεκινώντας απο την τιμή. Καλή δουλειά λοιπόν. ;)

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13093 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet

sugarboy έγραψε:

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε:

giogud έγραψε:

sugarboy έγραψε: Άντε καλή Μ. Παρασκευή καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση!!!


Γεια σου ρε συ Ζαχαρία. Που είσαι χαμένος τόσο καιρό; Τι νέα μας φέρνεις από τα ξένα;
Καλή Ανάσταση....


Γεια σου και σε σένα ρε Γιώργο! Που να είμαι.... τρέξιμο, ξέρεις εσυ!

Εσένα πάντως σε βλέπω καθημερινά και ανελειπώς εδω μέσα... τι έγινε? Σκοπιά βαράμε? ;)

Για να με βλέπεις καθημερινά, σημαίνει οτι και συ καθημερινά μπαίνεις ;)



Μεγάλη επιτυχία το συμπερασμά σου και μεγάλο λάθος εξίσου..... Αλλά για να σε βοηθήσω λιγουλάκι.....
Σκέψου,,,, αν κάποιος γυρίσει απο τα ξένα, μπεί στο φόρουμ, διαβάσει, δεί τα ποσταρίσματα,,, δεν μπορεί να καταλάβει πότε μπαίνει και πότεε βγάνει ο καθένας? ή απο το προφίλ?

Αχ αχ!!!



Τελικά, σαν επιτυχημένος, μπορείς να μου απαντήσεις γιατί όλο τον χειμώνα έκανες τον κινέζο όταν εγω ρωτούσα και γιατί τώρα άρχισες να κελαηδάς? Πάντως σε παραδεχομαι για ένα πράγμα.... ξέρεις εσυ!!! ;)


υπάρχουν και κινητά μάγκες, βαρέθηκα να διαβάζω, κανονίστε ένα καφεδάκι !!!!

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13109 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
Δυστυχως δεν μπορεσα ουτε εγω μεχρι τωρα να βρεθω με τη παρεα του πελλετ απο κοντα. Κανονιστε καμια συνατηση τωρα που ανοιγει ο καιρος!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13245 από martini11
Απαντήθηκε από martini11 στο θέμα Τιμές pellet
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΜΑΔΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.378 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ