Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13043 από OANNHSEA
Απαντήθηκε από OANNHSEA στο θέμα Τιμές pellet

YIANM έγραψε: Καλημέρα σε όλους και καλή Ανάσταση.
Ανάσταση στη τιμή του πελλετ πότε θα δούμε;
Γιατί νομίζω αυτό είναι το θέμα.

Καλή ανάσταση...
Μην περιμένεις όμως φέτος πολλά στην τιμή του πέλλετ.
Εάν έχει τιμή 300 ευρώ ο τόνος κατά το Δεκέμβρη, τότε θα είναι χαρμόσυνα νέα...

Bellum omneum contra omne...
Θάνατος στους πετρελαιάδες!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13050 από simsanto
Απαντήθηκε από simsanto στο θέμα Τιμές pellet
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΘΗΝΟ ΠΕΛΛΕΤ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΕΛΛΕΤ ΕΤΣΙ.
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by simsanto.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν - 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13051 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

simsanto έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΘΗΝΟ ΠΕΛΛΕΤ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΕΛΛΕΤ ΕΤΣΙ.


Φίλε μου, μπορείς να ενημερώσεις την εταιρεία, αν δεν είναι δικιά σου, ότι το φόρουμ δέχεται προσφορές για ομαδικές παραγγελίες. Ψάξε το συγκεκριμένο θέμα, για να δεις για πόσους τόνους μιλάμε. Στείλε e-mail με προσφορά. Μην περιμένεις κάποιος εδώ μέσα να προχωρήσει σε μεμονωμένη αγορά, γιατί σε λίγο οι προσφορές θα είναι πολλές και για πολλά πέλλετ.
Τώρα, θα σε παρακαλούσα ευγενικά να σβήσεις το link και το τηλέφωνο, γιατί η τζάμπα διαφήμιση είναι αθέμιτη.
Σε ευχαριστώ πολύ.

θεέ μου, πόσο ευγενικός μπορώ να γίνω τις άγιες μέρες; Με θαυμάζω...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 1 Μήνας πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13052 από simsanto
Απαντήθηκε από simsanto στο θέμα Τιμές pellet

simsanto έγραψε: ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΘΗΝΟ ΠΕΛΛΕΤ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.
ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΑΙΡΝΩ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΕΛΛΕΤ ΕΤΣΙ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13053 από simsanto
Απαντήθηκε από simsanto στο θέμα Τιμές pellet
Λυπαμαι δεν το ηθελα να σε φερω σε δυσκολη θεση. Απλα τυχαια διαβαζα για τις τιμες και μου επεσαν τα μαλλια. δεν ειναι δικη μου η εταιρια. δεν ξερω πως αλλιως να βοηθησω τους φιλους εδω μεσα. παντως δεν συμπιπτουν με αυτες που διαβασα μεχρι τωρα.
ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #13055 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

simsanto έγραψε: Λυπαμαι δεν το ηθελα να σε φερω σε δυσκολη θεση. Απλα τυχαια διαβαζα για τις τιμες και μου επεσαν τα μαλλια. δεν ειναι δικη μου η εταιρια. δεν ξερω πως αλλιως να βοηθησω τους φιλους εδω μεσα. παντως δεν συμπιπτουν με αυτες που διαβασα μεχρι τωρα.
ευχαριστω.


Ενημέρωσε τότε σε παρακαλώ την εταιρεία για το φόρουμ. Έχουν μαζευτεί 400 τόνοι για ομαδικές αγορές και θα τους ενδιαφέρει μάλλον να προβούν σε κάποια προσφορά.
Προσπαθούμε να κρατήσουμε τις τιμές σε λογικά επίπεδα μέσω αυτής της διαδικασίας. Πιστεύω ότι θα βοηθήσεις, αν τους ενημερώσεις.
Θα χαρούμε πολύ όλοι στο φόρουμ, αν κάνουν κάποια ανταγωνιστική προσφορά.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.409 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ