Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9079 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

Taiby έγραψε: ...ειναι υπουλο προιον το πελλετ αντε ελα να τα πουμε απο κοντα.


Πςςςςς μεγάλη κουβέντα είπες, που δεν έχει ακουστεί μέχρι σήμερα. Σε παραδέχομαι :)

Έτσι το "έκοψα" και εγώ......ύπουλο πράγμα. :evil:

Ευχαριστώ και πάλι για την πρόσκληση, θα έρθω να τα πούμε. ;)

Να είσαι καλά, και ευχαριστούμε για την ειλικρίνεια και την ενημέρωση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9080 από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
Απαντήθηκε από ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ στο θέμα Τιμές pellet
Να σας ρωτήσω κάτι?

Κανείς σας δεν έχει κάψει πελλετε της εταιρείας Bioenergy Hellas Αφοι Μήλιου - Παπαχρήστου, Συκούριο Λάρισας?

Εγώ που τα χρησιμοποιώ είμαι ευχαριστημένη. Δεν ακούω όμως κανέναν άλλο να έχει πάρει απ αυτή την εταιρεία.

Το Σεπτέμβρη του 2010 που είχα μιλήσει μαζί τους (γιατί τότε είχα κάνει την παραγγελία μου κι έχω ακόμη για φέτος), εξάγουν κυρίως στην Ιταλία. Δηλαδή, οι Ιταλοί που το προτιμούν είναι χαζοί? Δεν ξέρω πόσο το έχουν πάει τώρα τον τόνο, αλλά εγώ τότε τον είχα πάρει 210,00 με τον ΦΠΑ. B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9085 από Taiby
Απαντήθηκε από Taiby στο θέμα Τιμές pellet
Bionergy Hellas ειχε μιλησει νομιζω το ενα αφεντικο μου και δεν πρεπει να ειχαν ή ηταν ακριβο, θα τον ρωτησω το απογευμα να πω. Σπυριδουλα οι ιταλοι εχουν παρει και το βουλγαρικο και σερβικο αλλα και παλι ειναι τι περνεις...πχ εγω πιστευω οτι στην β.ιταλια δεν ειναι χαζοι να μην παρουν αυστριακο πελλετ που ειναι διπλα τους και να προτειμουνε ελληνικο,βουλγαρικο ή σερβικο...οι ιταλοι κανανε το "κολπο" με την μαζικη αγορα της βουλγαριας για να "ελεγχουν" και την αγορα τους...ετσι πιστευω...μακαρι να κανει καποιος καποιο πελλετ εδω στην ελλαδα που να εχει αξιοπιστια και φυσικα να εχει παραγωγη και να μην εχει την κακη ελληνικη συνηθεια..."αρπαζτη"

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9097 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

blackbird έγραψε: Ακουγεται κατι για ειδικο φορο καταναλωσης στα πελλετ οπως το πετρελαιο και οτι το πετρελελαιο θερμανσης του χρονου θα παει στα 50 λεπτα ο τονος,οποτε αν ειναι ετσι μαλλον τη πατησαμε με το πελλετ!!


Εγώ κάτι άλλο βλέπω.
Όσοι δεν έβαλαν ήδη πέλλετ (ή άλλο στερεό καύσιμο), έχουνε χάσει μια καλή χρονιά για απόσβεση της αγοράς του μηχανήματος.
Όσοι δεν βάλουν και φέτος πέλλετ (ή άλλο στερεό καύσιμο)), θα χάσουνε μια ακόμα καλή χρονιά απόσβεσης.
Φήμες ακούγονται αμέτρητες, ιδίως όταν η Τρόϊκα αποχωρεί από την χώρα μας (ο ξενοδόχος δηλαδή). Η μόνη ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ μέχρι στιγμής χειροπιαστής και όχι υποθετικής οικονομίας είναι τα στερεά καύσιμα.
Όποιος κινηθεί τους επόμενους μήνες με γνώμονα τις φήμες θα χάσει κι άλλα λεφτά...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9106 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Στην εκθεση ηταν στον εξωτερικο χωρο,απεναντι απο τις μηχανες με τα πελλετ μια εταιρια,που ειχε πελλετ Σερβικο,στο 220 Ευρω ο τονος.Ηταν ασπρο και ελεγε οτι ηταν απο οξια.Το ειδε καποιος? ρωτησε καποιος??? Απο Ν.Τριγλια ηταν.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #9112 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε: Στην εκθεση ηταν στον εξωτερικο χωρο,απεναντι απο τις μηχανες με τα πελλετ μια εταιρια,που ειχε πελλετ Σερβικο,στο 220 Ευρω ο τονος.Ηταν ασπρο και ελεγε οτι ηταν απο οξια.Το ειδε καποιος? ρωτησε καποιος??? Απο Ν.Τριγλια ηταν.


Πλάκα κάνεις??? και δεν έχεις να βάλεις τηλ κλπ???? Πήγα αλλά δε το είδα... θα μας τρέχεις τρίγλια τώρα???
220 με ΦΠΑ??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.380 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ