Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8682 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

apostolis79 έγραψε: εχουμε τηλεφωνω?? για να παρω το λεω γιαννη. ι στοιχεια κατι..


Απόστολε έψαξα λίγο στα θέματα του φόρουμ, να βρω τη καταχώριση του, αλλά το ιντερνετ εδώ σέρνεται.
Σεβόμενος κανόνες στο site, δε θέλω να κάνω διαφήμιση σε κάτι. Έιναι το μέλος peleetshop και σε κάποιο θέμα έχει βάλει και το τηλέφωνο του. Νομίζω στη τιμή πελλετ.. ή κάποιο σχετικό.
Υπάρχουν όμως κι άλλοι φίλοι - μέλη εδώ, έμποροι, που ξέρω πως πουλάνε ποιότικο πελλετ, καθώς πιστεύω πως ε΄δω μέσα γνωρίζουμε πλέον κάποια βασικά πράγματα.
Ρίξε μιά ματιά και θα βρεις πολλά κι ενδιαφέροντα και συ θα καθορίσεις τι σου κάνει.
Εκείνο που σίγουρα ξέρω είναι πελλετ υπάρχει αυτή τη στιγμή, καλής ποιότητας έως ΄΄αριστο και σίγουρα θα βρεις, αλλά δε ξέρω σε τι ακριβώς τιμές.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη οι τιμές δε τραβάνε πάνω από 300 ευρώ για κατι καλό, τουλάχιστο όχι ε΄δω μέσα..
Αν ο διαχειριστής κρίνει ας δώσει εκείνος πληροφορίες και τηλέφωνα των φίλων εμπόρων εδώ, ή ας κάνει κάποιο λινκ σχετικό.

Ο pellet-shop ,ειναι ο Γιαννης απο την Γεφυρα Θεσ/νικης,αυτος που λες εσυ ,ειναι ο Γιωργος, MEGA-PELLET απο τα Γιαννιτσα.Με ενα google θα βρεις πληροφοριες.

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8683 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

terisds έγραψε:

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

apostolis79 έγραψε: εχουμε τηλεφωνω?? για να παρω το λεω γιαννη. ι στοιχεια κατι..


Απόστολε έψαξα λίγο στα θέματα του φόρουμ, να βρω τη καταχώριση του, αλλά το ιντερνετ εδώ σέρνεται.
Σεβόμενος κανόνες στο site, δε θέλω να κάνω διαφήμιση σε κάτι. Έιναι το μέλος peleetshop και σε κάποιο θέμα έχει βάλει και το τηλέφωνο του. Νομίζω στη τιμή πελλετ.. ή κάποιο σχετικό.
Υπάρχουν όμως κι άλλοι φίλοι - μέλη εδώ, έμποροι, που ξέρω πως πουλάνε ποιότικο πελλετ, καθώς πιστεύω πως ε΄δω μέσα γνωρίζουμε πλέον κάποια βασικά πράγματα.
Ρίξε μιά ματιά και θα βρεις πολλά κι ενδιαφέροντα και συ θα καθορίσεις τι σου κάνει.
Εκείνο που σίγουρα ξέρω είναι πελλετ υπάρχει αυτή τη στιγμή, καλής ποιότητας έως ΄΄αριστο και σίγουρα θα βρεις, αλλά δε ξέρω σε τι ακριβώς τιμές.
Εδώ στη Θεσσαλονίκη οι τιμές δε τραβάνε πάνω από 300 ευρώ για κατι καλό, τουλάχιστο όχι ε΄δω μέσα..
Αν ο διαχειριστής κρίνει ας δώσει εκείνος πληροφορίες και τηλέφωνα των φίλων εμπόρων εδώ, ή ας κάνει κάποιο λινκ σχετικό.

Ο pellet-shop ,ειναι ο Γιαννης απο την Γεφυρα Θεσ/νικης,αυτος που λες εσυ ,ειναι ο Γιωργος, MEGA-PELLET απο τα Γιαννιτσα.Με ενα google θα βρεις πληροφοριες.


ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ... ΛΑΘΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΑ....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8693 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8695 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε: Όσο για το αν θα υπάρχουν ξύλα για παραγωγή, ούτε να το σκέφτεστε. Οι ποσότητες είναι ατελείωτες και με σωστή διαχείριση θα μπορέσει το πέλλετ να αντικαταστήσει το 30% της θέρμανσης. Αυτήν την στιγμή δεν πρέπει να είναι περισσότερο από 3-4%. Βεβαίως η μετάβαση θα πρέπει να είναι ομαλή. Αν πέσουν όλοι πάλι με τα μούτρα του χρόνου, πιθανότατα και με μεγαλύτερο ρυθμό από φέτος, ζήτω που καήκαμε.


Σίγουρα αγαπητέ μου πλάκα κάνετε......η μας κοροϊδεύεται. :woohoo:

Οι ποσότητες της ξυλείας των δασών ......είναι ατελείωτες ?

Υπάρχουν κάποια στοιχεία για αυτά που λέτε......η απλώς να είχαμε να λέγαμε. :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8696 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Τιμές pellet
Και δεν χαιροσαστε???????? Τοσα θυματα ειμαστε εδω μεσα,ολο και καποιος θα πεσει στα χερια σας,για φτηνο καυσιμο,αλλωστε ειπαμε Ο ΛΥΚΟΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8700 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
delete
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by giogud.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": XAALAARAA

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.454 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ