Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8596 από kinezos
Απαντήθηκε από kinezos στο θέμα Τιμές pellet
πρωτον δουλευω σε καταστημα που εμπορευεται πελλετ( δεν ειναι δικο μου, απλα δουλευω, το τονιζω :sick: :sick: :sick: ) αλλα θα ειμαι οσο το δυνατον αντικειμενικοτερος.Η εταιρεια μου "εχασα" :evil: :evil: :evil: 2000ευρω με καποιους Ουκρανους,Τουρκους και λοιπους κυριους.Αν σονι και καλα θελετε μεσω ιντερνετ να κανετε δουλεια ,telika ine i den ine diko sou!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8597 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

γιαννης-δραμα έγραψε:

Taiby έγραψε:

Καλησπερα και καλος ορισες στο energ!Ποιο αυστριακο εχετε και που μπορω να σας βρω?Το βουλγαρικο νομιζω ξεκιναει απο 275/τν,καλα 400 ποιος πουλαει να παω να τον φτυσω!!!


Να σου βάλω μια φωτογραφία με τους 300 της βουλής, ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ, να μη πάει το σάλιο χαμένο???? :evil: :evil: :woohoo: :cheer:
Τουλάχιστον αυτός (όποιος πουλάει όσο θέλει..) δεν ορκίστηκε... θα βρει τη τιμωρία του...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8599 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

jnet έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

Taiby έγραψε: Καλημερα καλημερα και καλη τσικνοπεμπτη,
Σας γραφω απο Δραμα, μολις βρηκα το φορουμ και διαβασα λιγακι, να πω την αληθεια δεν αντεξα να το διαβασω ολο...70 σελιδες ειναι πολλες :)
Η εταιρεια που εργαζομαι εχει αυστριακο πελλετ προς 300ευρω τον τονο και 5 ευρω την σακουλα των 15κιλων, ειναι μια καπως τσιμπεμενη τιμη αλλα το προιον ειναι οπως λενε ολοι απο τα καλυτερα.

Καλησπερα και καλος ορισες στο energ!Ποιο αυστριακο εχετε και που μπορω να σας βρω?

Δεν κάνει να απαντήσει...

Ok εχετε δικιο σορυ!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8600 από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ
Απαντήθηκε από ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ στο θέμα Τιμές pellet

kinezos έγραψε: πρωτον δουλευω σε καταστημα που εμπορευεται πελλετ( δεν ειναι δικο μου, απλα δουλευω, το τονιζω :sick: :sick: :sick: ) αλλα θα ειμαι οσο το δυνατον αντικειμενικοτερος.Η εταιρεια μου "εχασα" :evil: :evil: :evil: 2000ευρω με καποιους Ουκρανους,Τουρκους και λοιπους κυριους.Αν σονι και καλα θελετε μεσω ιντερνετ να κανετε δουλεια ,telika ine i den ine diko sou!!!


Δεν είπε κάτι κακό ο άνθρωπος... "η εταιρεία μου".. δεν αποδεικνύει πως είναι δικιά του ντε και καλά..
Και γω λέω "η τράπεζα μου"... έτσι τη νοιώθω.. κι έχω ένα... κάτι αν κάποια άλλη μου "πάρει" πελάτη.. και πάντα προσπαθώ ( υγιώς) :sick: :sick: .... (καλά σ αυτή τη κωλοτράπεζα έχεις τα λεφτά σου??? αυτοί είναι κλέφτες!!!) :evil: :evil: να τους πάρω πελάτες....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8601 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Τιμές pellet

ΕΥΘΥΜΙΟΥΓΙΑΝΝΗΣ έγραψε:

γιαννης-δραμα έγραψε:

Taiby έγραψε:

Καλησπερα και καλος ορισες στο energ!Ποιο αυστριακο εχετε και που μπορω να σας βρω?Το βουλγαρικο νομιζω ξεκιναει απο 275/τν,καλα 400 ποιος πουλαει να παω να τον φτυσω!!!


Να σου βάλω μια φωτογραφία με τους 300 της βουλής, ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ, να μη πάει το σάλιο χαμένο???? :evil: :evil: :woohoo: :cheer:
Τουλάχιστον αυτός (όποιος πουλάει όσο θέλει..) δεν ορκίστηκε... θα βρει τη τιμωρία του...

Ναι ειδικα τωρα που ειμαι γριπωμενος και βγαζω κατι χλεπες,αλλα οχι σε φωτογραφια(live) :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #8602 από Tsimp
Απαντήθηκε από Tsimp στο θέμα Τιμές pellet
Οταν λες περιεχουν προσθετα χημικες ουσιες και μεταλλα(αρσενικο,καδμιο,χρωμιο κλπ) εννοειτε οτι προκαλαουμε καταστροφη για το περιβαλλον και οχι μονο ο νοον νοητο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.353 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ