Kratki Amelia 25kW BS by caftis

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #99132 από alex_nous
Απαντήθηκε από alex_nous στο θέμα Kratki Amelia 25kW BS by caftis
Καταπληκτική δουλειά! Συγχαρητήρια!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #99144 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Kratki Amelia 25kW BS by caftis
caftis εκανες και γαμω τις δουλειες φιλαρακι.Ελα και απο δω να δωσεις μια βοηθεια.Η γυψοσανιδα σου μ'αρεσε πολυ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Ημέρες πριν #99146 από caftis
Απαντήθηκε από caftis στο θέμα Kratki Amelia 25kW BS by caftis
Μόλις τελείωσα και τα σποτάκια τον διακόπτη τον έβαλα κάτω για να μην φαίνεται.


Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #99185 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

caftis έγραψε:

trelos_panos έγραψε: μία παρατήρηση.......ένα λάθος έκανες.....που πήρες καμινάδα από αυτή την εταιρεία!!!έχουν θερμογέφυρα οι μονωμένες και είναι λάθος....πέραν της ποιότητας τους....

Δεν έχω πάρει με μόνωση αμονωτη είναι και έχει περάσει μέσα από την παλιά τσιμεντένια. Εσύ Πώς κατάλαβες από πια εταιρεία είναι η καμινάδα δεν έχω γράψει πουθενά απο που την έχω πάρει.


όπως σωστά είπε ο Τάκης από που κατάλαβες οτι οι καμινάδα είναι δική μου ???
στην φώτο που έχει βάλει φαίνεται ξεκάθαρα ότι είναι δεν είναι μονωμένη άρα ότι είπες το είπες απλά για να το πεις .και ακόμα και να είναι όπως τα λες εγώ παίρνω μονωμένες καμινάδες απο 3 εταιρίες εντόπισες απο την φώτο ποία απο τις 3 είναι μόνο και μόνο βλέποντας την αμόνωτη ???
εγώ τις μοναδικές καμινάδες που αντιπροσωπεύω στην Ελλάδα είναι της Darco με 0,8 ίνοξ και 8 πόντους μόνωση .αν θες έλα να μιλήσουμε για αυτές .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #99186 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Kratki Amelia 25kW BS by caftis
Darco oti καλυτερο απο πλευρας καμιναδας.Δημητρη φερε ενα συνεργειο ρε φιλε να κανει μια αγκατασταση οπως αυτη που δειχνει στο site της Darco.Ειμαστε πολλα χρονια πισω ακομα και εδω δυστυχως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Ημέρες πριν #99188 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Δεν είναι η Darco πολλά χρόνια μπροστά φίλε .οι νόμοι τους είναι και οι πιστοποιήσεις τους .εκεί είμαστε εμείς ακόμα σε παλαιολιθική εποχή σε σχέση με αυτούς .
το θέμα είναι ότι και τις τιμές της Darco να χρησιμοποιούσα μη συνυπολογίζοντας το κόστος μεταφοράς (που είναι πάρα πολύ μεγάλο ) πάλι ακριβοί είναι για την Ελλάδα .
Στην Πολωνία απαγορεύεται να σου βάλει ο τζακάς την καμινάδα ή αυτός που σου βάζει τον λέβητα.
είναι ειδικός τεχνικός με άδεια απο το υπουργείο ο οποίος βάζει την υπογραφή του οτι η καμινάδα που έχει αγοράσει ο πελάτης πληρεί την νομοθεσία και της πιστοποιήσεις του κράτους .
πάλι εκτός θέματος βγήκαμε σε ενα πολύ όμορφο ποστ που έφτιαξαν ο Τάσος με το Σταύρο .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.096 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ