LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #34166 από mtbmtb13
Απαντήθηκε από mtbmtb13 στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Εγώ πάντως το μόνωσα όλο,και νομίζω έτσι πρέπει

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #37513 από jimmy
Απαντήθηκε από jimmy στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Kαλησπέρα,
Μια απορία μιας και την προανέφερα αλλά δεν πήρα απάντηση.
Την είσοδο που τοποθετείται ο προαιρετικός ανεμιστήρας (extra kit), την έκλεισες;
Εννοώ το άνοιγμα 7Χ14 cm... στο κάτω μέρος της κασέτας, κι αυτό γιατί:
όταν την ταπώνεις υπάρχει μεγαλύτερη ταχύτητα - κυβικά μέτρα θερμού αέρα στους αεραγωγούς.

Νordica inserto crystall 80 ventillato
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by jimmy.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39398 από mediolanos
Απαντήθηκε από mediolanos στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Καλησπερα παιδια, μια ερωτηση, σε τι βαθμους αναβει το βεντιλατερ, μου εγκατέστησαν την συγκεκριμενη κασσετα και μου ειπαν οτι το βεντιλατερ αναβει μονο σου απο μια θερμοκρασια και κατω. Σημερα που το δοκιμασα και αναψα το τζακι δεν μου ξεκιναει το βεντιλατερ. Καμια γνωμη???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39412 από mtbmtb13
Απαντήθηκε από mtbmtb13 στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Καλορίζικο φίλε μου και καλές ζέστες, Τώρα τα βεντιλατερ ξεκινάνε στους 45-50 βαθμούς,
Τι θερμοστάτη σου έχουν βάλει,γιατί εγώ στο δικό μου έχω βάλει Sivar BS-840,

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39420 από mediolanos
Απαντήθηκε από mediolanos στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Δεν μου βαλαν καποιο εξτρα σαν το δικο σου, αυτο που ειχε η κασσετα, με τις 5 σκαλες. Μου ειπαν οτι θα ξεκιναει μονο που οταν πιασει καποια θερμοκρασια και εγω θα παιζω με τις 5 σκαλες εντασης. Τα ειχα το τζακι αναμενω για περιπου 2 ωρες αλλα το βεντιλατερ δεν δουλεψε αν και οι περσιδες ειχαν πιασει θερμοκρασια. Μηπως για να ξεκινησει θελει να ειναι πιο κρυο το δωματιο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #39425 από !storm!
Απαντήθηκε από !storm! στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

mediolanos έγραψε: Δεν μου βαλαν καποιο εξτρα σαν το δικο σου, αυτο που ειχε η κασσετα, με τις 5 σκαλες. Μου ειπαν οτι θα ξεκιναει μονο που οταν πιασει καποια θερμοκρασια και εγω θα παιζω με τις 5 σκαλες εντασης. Τα ειχα το τζακι αναμενω για περιπου 2 ωρες αλλα το βεντιλατερ δεν δουλεψε αν και οι περσιδες ειχαν πιασει θερμοκρασια. Μηπως για να ξεκινησει θελει να ειναι πιο κρυο το δωματιο?


Για να ξεκινήσουν να λειτουργούν τα βεντιλατέρ αυτόματα θα πρέπει όταν θα βάζεις φωτιά στο τζάκι να πατάς και το κουμπί του διακόπτη που είναι για την ένταση του αέρα και απο μπλέ που είναι στη θέση off να γίνετε πράσινο στις 5 σκάλες και όταν πιάσει την θερμοκρασία που είναι ρυθμισμένο ανοίγουν αυτόματα τα βεντιλατέρ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ