LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51173 από mtbmtb13
Απαντήθηκε από mtbmtb13 στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Ναι είναι μόνιμη εγκατάσταση, Το στοιχείο δεν φυσικά μέσα στην εστία ,αλλά το τοποθέτησα κολλητά με το αισθητήρα του δικός της θερμοστάτη.

ΜΙΧΑΛΗΣ
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51198 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Προτείνω στο προφίλ μας να γράψουμε την εστία που έχουμε, έτσι ώστε να γνωρίζουμε τι θα πούμε σε κάποιον σαν απάντηση. Δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να ανατρέχουμε σε παλαιότερα μηνύματα του. Επίσης είναι, πιστεύω , χάσιμο χρόνου να τον ρωτάμε και να μας απαντάει. Προτείνω να κάνουμε αυτή την εγγραφή, που είναι για όλους βοήθεια. Υ.Γ. Αν και δεν με πειράζει που αναφέρω την εστία μου, στη θέση της υπογραφής, αλλά θα προτιμούσα να ήταν στο προφίλ μου. Κάποια βοήθεια από τους διαχειριστές;; Προσπάθησα, αλλά τίποτε σωστό.

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51200 από MICK
Απαντήθηκε από MICK στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

mtbmtb13 έγραψε: Ναι είναι μόνιμη εγκατάσταση, Το στοιχείο δεν φυσικά μέσα στην εστία ,αλλά το τοποθέτησα κολλητά με το αισθητήρα του δικός της θερμοστάτη.

Έτσι όμως δεν έχεις την θερμοκρασία του χώρου καύσης, που αναφέρει ο ar. Έχεις την θερμοκρασία που ενεργοποιούνται τα μοτέρ.

ΜΙΧΑΛΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51210 από alfacinogr
Απαντήθηκε από alfacinogr στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

alfacinogr έγραψε: Σωλήνα inox για πιο φτηνά leroy?

Καμία βοήθεια??? (Αθήνα)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51215 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13

MICK έγραψε: Προτείνω στο προφίλ μας να γράψουμε την εστία που έχουμε, έτσι ώστε να γνωρίζουμε τι θα πούμε σε κάποιον σαν απάντηση. Δεν νομίζω ότι είναι εύκολο να ανατρέχουμε σε παλαιότερα μηνύματα του. Επίσης είναι, πιστεύω , χάσιμο χρόνου να τον ρωτάμε και να μας απαντάει. Προτείνω να κάνουμε αυτή την εγγραφή, που είναι για όλους βοήθεια. Υ.Γ. Αν και δεν με πειράζει που αναφέρω την εστία μου, στη θέση της υπογραφής, αλλά θα προτιμούσα να ήταν στο προφίλ μου. Κάποια βοήθεια από τους διαχειριστές;; Προσπάθησα, αλλά τίποτε σωστό.


Προφίλ - Επεξεργασία - Πληροφορίες προφίλ - Προσωπικό κείμενο και γράφεις εκεί μέσα ότι θες. Δες πως βγαίνει το δικό μου...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": MICK

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51219 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα LaNordica Inserto 80 Crystal Ventilato by mtbmtb13
Πολύ καλή ιδέα :cheer:

Αλέξης

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.109 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ