Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #51922 από gatos20vt
Απαντήθηκε από gatos20vt στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
Το δοκίμασα σε όλες αλλά τώρα το έχω στο 3
Τον αέρα του 12 να τον αφήσω εργοστασιακά? τώρα τον έχω χαμηλωμένο στο 80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52299 από doym
Απαντήθηκε από doym στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
όπως ειναι ο κοχλία γυρνατον λίγο δεξιά και κόψε τον πλαστικό σωλήνα έτσι θα είναι στην ίδια ευθια με την σωλήνα του καυστήρα και θα ριχνη καλύτερα τα πελλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52398 από giorgontres
Καλησπερα κι απο μενα παιδια! εχω διαβασει οτι εχετε γραψει στο φορουμ για τον ferroli sun p7! Τον τοποθετησα πριν δυο εβδομαδες κ εχω πολυ παιδευτει θελω τη βοηθεια σας. ειναι ο κοκκινος γιατι διαβασα καπου κ για καποιον μπλε. μου βγαζει καθε δυο μερες Α01 κ οχι τιποτα αλλο εχω εγκυος την γυναικα μου κ δεν ξερω τι να κανω οταν ειμαι στη δουλεια! το σπιτι ειναι 80 τ.μ κ επιτηδες πηραμε τον 34kw για να εχουμε αποδοση.η αληθεια ειναι οτι οσες μερες δουλευςι εχουμε απιστευτη ζεστη. τι εχω κοσκινησει το πελλετ γιατι ειχε πολυ σκονη τι εχω κοψει το πλαστικο σωληνακι του κοχλια για να πεφτει καλυτερα το πελλετ παλι τα ιδια. οι ρυθμισεις μου ειναι εργοστασιακες κ την ενταση την εχω στο 3 κ η θερμοκρασια του νερου ειναι στους 65. τι αλλο να κανω? βρισκω καφτρεσ στο μηχανημα κ ακαφτο πελλετ. σασ παρακαλω πολυ επειδη σιγουρα ξερετε πολυ περισσοτερο απο μενα πειτε μου τι αλλο να κανω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52414 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
-

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by terisds.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": giorgontres

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #52475 από giorgontres
ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση ! εχει τις εργοστασιακες δεν πειραξαμε τιποτα οπως λεει το εγχειριδιο χρησης. τοση ωρα κατω ημουν γιατι παλι δεν δουλεευει. εχω σκασει . τα νερα μας ειπε το παιδι που μας το εβαλε κ πετρελαιο που ειχα στους 70 τα ειχα. επισης το βαλαμε στο 3 γιατι τοσο ελεγε το βιβλιο κ επειδη μας ειπε ο τεχνικος οτι ειναι μικρο το σπιτι κ αρκει. η αληθεια ειναι οτι με το που το αναψουμε απ το θερμοστατη το σπιτι σε 10 λεπτα φτανει τους 22 βαθμους. εχω πελλετ ΜΑΚΗ αλλα δοκιμασα για μια εβδομαδα ενα αυστριακο το THERMOPELLET αλλα μου φαινετε οτι το μακη το καιει καλυτερα. ακαφτο πελετ δηλαδη οταν το καθαρισα δεν εχει μονο σταχτη αλλα κ ολοκληρα κομματια πελετ. τι σκατα να κατω εχω απελπιστει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #52481 από terisds
Απαντήθηκε από terisds στο θέμα Ferroli Sun P7: κατανάλωση & εντυπώσεις!
-

ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ-ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!
Στράτος.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by terisds.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.210 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ