Κάνουμε πραγματική οικονομία με ξύλο και pellet;

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63392 από stergiosbik
Valsam μαλλον διασκεδαζεις με το να "σπας" τα νευρα των αλλων!
Δεν εξηγειται αλλιως! :lol:
Αφου συμφωνεις οτι το πελλετ συμφερει αν καις τουλαχιστον 2tn πετρελαιο ετησιως γιατι το χαλας μετα?
Αν εμενα δε μου φτανει το μυαλο να καταλαβω οτι ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ να το γυρισω σε πελλετ αν καιω 1tn πετρελαιο μου φταιει ο εμπορος?
Αυτος να κερδισει θελει.Δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα.
Αν εγω παω κ παρω 200 προφυλακτικα ενω ξερω οτι "πηδαω" μια φορα το χρονο,πρεπει ο φαρμακοποιος η ο περιπτερας να με προστατευσει? :woohoo:
(μη μου το σβησει κανενας admin τον εφαγα ζωντανο! :lol: :lol: )
Επισης μη ξεχνας οτι το πελλετ δεν αφορα μονο "παλιες" κατοικιες.
Αφορα κ κατοικιες που πρωτοβαζουν θερμανση κ εκει να δεις αν συμφερει. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63395 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

valsam έγραψε: Θεοδοση τρελιτσα μου πουλας τελικα δεν εξηγειτε αλλιος,διαβαζεις η δεν διαβαζεις τι γραφω?
Οταν μου λες "Εγώ πρώτη φορά βλέπω να το γράφεις και να το παραδέχεσαι αυτό, ενώ να γράφεις με παραδείγματα "ευνοϊκά" για το πέλλετ σε διάβασα πολλές φορές!"
Αυτα ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ τι ειναι ειναι δηλ.?????:
"ανηκεις σε εκεινο το μικροτατο ποσοστο ιδιοκτητων κατοικιας με πανω απο 2-3 τονους καταναλωσης πετρελαιου που πραγματικα βλεπουν οικονομια με το πελλετ και θα εχουν κανει και σε συντομοτερο χρονικο διαστημα αποσβεση"
Η
"Χρηστο συμφωνω απολυτα μαζι σου οτι για μεγαλα σπιτια με μεγαλες καταναλωσεις το πελλετ συμφερει(σε σχεση με το πετρελαιο"

Το ποιός πουλάει "τρελίτσα" άσε να το κρίνουν όσοι μας διαβάζουν! Κόψε τα βαριά λόγια μη το "χοντρύνουμε" μέρες πού 'ναι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63396 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

stergiosbik έγραψε: Valsam μαλλον διασκεδαζεις με το να "σπας" τα νευρα των αλλων!
Δεν εξηγειται αλλιως! :lol:
Αφου συμφωνεις οτι το πελλετ συμφερει αν καις τουλαχιστον 2tn πετρελαιο ετησιως γιατι το χαλας μετα?
Αν εμενα δε μου φτανει το μυαλο να καταλαβω οτι ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ να το γυρισω σε πελλετ αν καιω 1tn πετρελαιο μου φταιει ο εμπορος?
Αυτος να κερδισει θελει.Δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα.
Αν εγω παω κ παρω 200 προφυλακτικα ενω ξερω οτι "πηδαω" μια φορα το χρονο,πρεπει ο φαρμακοποιος η ο περιπτερας να με προστατευσει? :woohoo:
(μη μου το σβησει κανενας admin τον εφαγα ζωντανο! :lol: :lol: )
Επισης μη ξεχνας οτι το πελλετ δεν αφορα μονο "παλιες" κατοικιες.
Αφορα κ κατοικιες που πρωτοβαζουν θερμανση κ εκει να δεις αν συμφερει. ;)

Χρόνια πολλά Στέργιο, νά 'σαι καλά που βαδίζεις πάντα με πυξίδα την κοινή λογική...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63398 από valsam
Καλα βαλθηκατε να με τρελανετε χριστουγενιατικα?
Ποιος σπαει ποιανου νευρα?
Μας λεει ο Θεοδοσης οτι δεν το εγραψα πριν οτι συμφερει σε σπιτια με μεγαλες καταναλωσεις και του τα ξαναδειξα και εγω ειμαι αυτος που σπαει νευρα?
Αντε γεια και καλες γιορτες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63400 από stergiosbik

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Valsam μαλλον διασκεδαζεις με το να "σπας" τα νευρα των αλλων!
Δεν εξηγειται αλλιως! :lol:
Αφου συμφωνεις οτι το πελλετ συμφερει αν καις τουλαχιστον 2tn πετρελαιο ετησιως γιατι το χαλας μετα?
Αν εμενα δε μου φτανει το μυαλο να καταλαβω οτι ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ να το γυρισω σε πελλετ αν καιω 1tn πετρελαιο μου φταιει ο εμπορος?
Αυτος να κερδισει θελει.Δεν ειναι φιλανθρωπικο ιδρυμα.
Αν εγω παω κ παρω 200 προφυλακτικα ενω ξερω οτι "πηδαω" μια φορα το χρονο,πρεπει ο φαρμακοποιος η ο περιπτερας να με προστατευσει? :woohoo:
(μη μου το σβησει κανενας admin τον εφαγα ζωντανο! :lol: :lol: )
Επισης μη ξεχνας οτι το πελλετ δεν αφορα μονο "παλιες" κατοικιες.
Αφορα κ κατοικιες που πρωτοβαζουν θερμανση κ εκει να δεις αν συμφερει. ;)

Χρόνια πολλά Στέργιο, νά 'σαι καλά που βαδίζεις πάντα με πυξίδα την κοινή λογική...


Επισης χρονια πολλα Θεοδοση κ κυριως με υγεια για ολους.
Οσο για την κοινη λογικη ελεγχομαι!!! :lol: :lol:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΘΕΟΔΟΣΗΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63401 από petrosp13
valsam χρόνια πολλά
Πάνε για ένα ποτό να ηρεμήσεις λιγάκι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.087 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ