Burnit active 50: ανεμιστήρας;

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36751 από tsiok26
Απαντήθηκε από tsiok26 στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;
επισης παιδια το control panel που έει ο λέβητας είναι στο παρακάτω site

tech-controllers.com/eng/tech-st81zpid-produkty

ριξτε μια ματιά έχει και τη συνδεσμολογία και πείτε μου σας παρακαλώ αν μπορώ να κάνω κάτι!!!!1

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36760 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;
Εμ' οταν σας ρωτησα πριν κανα 2 βδομαδες τι παιζει με τον ανεμηστηρα κανεις ουτε μια απαντηση,αντε τωρα να σας δω μαγκες που μας μπηκε το αυγο εκει που ξερουμε να στρωθουμε να βρουμε την λυση,σιγουρα θα υπαρχει,υπομονη θελει!
Εμενα παντος ο ηλεκτρολογος που ηθελα να συνδεσω τον θερμοστατη χωρου με το μπαφερ και με τον πινακα του λεβητα μου το απεριψε γιατι απότι θυμαμαι και αν καταλαβα καλα υπηρχε θεση πισω για να κυκλοφορητη και σενσορα του μπαφερ(wuw)αλλα για τον θερμοστατη δεν υπάρχει αντιστοιχη θεση στο πινακα του λέβητα για να γίνει η σύνδεση,υπαρχει μπροστα αν ξεβιδωσεις μια γεφυρa αλλα αφου δεν ηταν σιγουρος ειπε αστο καλυτερα,σταματαει το βεντιλατερ μολις πιασει θερμοκρασια ο χωρος απο τον θερμοστατη ο.κ ,αλλα τωρα τι θα κανουμε για να σταματησει το βεντιλατερ οταν δεν υπαρχουν ξυλα μεσα στον λεβητα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36860 από tsiok26
Απαντήθηκε από tsiok26 στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;
εγω που εθιξα το θεμα ειμαι προσφατο μελος. αν καταλαβα καλα αντιμετωπιζουμε το ιδιο ακριβως πρόβλημα τη λυση πως θα βρουμε να δουμε!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36883 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;
Ρε παιδια, γιατι δεν δοκιμαζετε τωρα που ψιλοεπεσε η θερμοκρασια και με βαση αυτα που γραφει το manual?

Αφου το γραφει το εγχειριδιο οτι οταν τα νερα πεσουν κατω απο τους 40 βαθμους και αφου προσπαθησει να σας ανεβασει θερμοκρασια και δεν το πετυχαινει θα το κλεινει το βεντιλατερ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36909 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;
Σιγα μην ξοδεψω τα πολυτιμα μου στεγνα ξυλαρακια με 21 βαθμους εξω,για πειραματα ειμαστε τετοιες εποχες?
Καλο εεεεεε?
χαχαχαχαχαχα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #36938 από pantelis1973
Απαντήθηκε από pantelis1973 στο θέμα Burnit active 50: ανεμιστήρας;

kosmidis80 έγραψε: Ρε παιδια, γιατι δεν δοκιμαζετε τωρα που ψιλοεπεσε η θερμοκρασια και με βαση αυτα που γραφει το manual?

Αφου το γραφει το εγχειριδιο οτι οταν τα νερα πεσουν κατω απο τους 40 βαθμους και αφου προσπαθησει να σας ανεβασει θερμοκρασια και δεν το πετυχαινει θα το κλεινει το βεντιλατερ.


Θοδωρή δηλαδη τι ακριβώς να κάνουμε;

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.085 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ