Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12891 από foxsat
Απαντήθηκε από foxsat στο θέμα Τιμές ξύλου

Asteris έγραψε: Πήρα τιμή 96€ ο τόνος από Βουλγαρία, κομμένα και τακτοποιημένα σε παλέτες 1.0x1.2x1.7m, για παραγγελία 24τονου φορτηγού, παράδοση περιοχή Θεσσαλονίκης. Καλύτερα από τα 105€/τόνο χύμα που πήρα πέρυσι από τον τοπικό έμπορα (που τον πέτυχα και να σφραγίζει μόνος του τα ζυγιστικά δελτία, άρα μην μου πει κανείς για λειψά κιλά στα βουλγάρικα), αλλά πιστεύω ότι θα βρεθούν και φτηνότερα.

Μέσα στον Μάιο λέω να παραγγείλω, έχει βρει κανείς φτηνότερη τιμή σε συσκευασμένα?



Απο τι δεντρο?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12911 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Τιμές ξύλου
Οξυά-Μεσέ φαντάζομαι...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12945 από valsam
Απαντήθηκε από valsam στο θέμα Τιμές ξύλου
Και'μενα μου φερνει με 85 ευρω τον τονο μεσε-οξια αλλα ανατροπη,το παω πλαστιγκα το ζυγηζουμε και πληρωνω οτι πει το ζυγολογιο,εαν θελω παλετα μου ειπε θα κοστισουν παραπανο,μου ειπε οτι ειτε τωρα τα παρω ειτε τον ιουνιο το ιδιο πραγμα θα'ναι γιατι δεν προλαβαινουν να κοβουν οποτε τα παρω θα ειναι φρεσκοκομενα,βλεπετε εχουν τρελες παραγγελιες απο τους Ελληναρες εμπορους που και φθηνοτερα τα παιρνουν 70 λεπτα κομενα και κλεβουν τρελα,με λιγα λογια σου πεταει πανω στο φορτηγακι απ'την μαντρα 1 τονακι ερχετε στο σπιτι στα δινει 140ευρω τα 800 κιλα και πολλα ειπα κανει μια ανατροπη και με το κλεψιμο κιολας βγαζει τσατ-πατ 75 ευρωπουλα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12956 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Τιμές ξύλου
ρε παιδια κανενα τηλ απο βουλγαρια για ξανθη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12957 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Αλέκος Καλημέρα.

Με τηλεφωνικές επικοινωνίες και παραγγελίες δεν μπορεί να γίνει δουλειά. Μην ξεχνάς ότι για να πάρεις φθηνά ξύλα, θα πρέπει να τα προπληρώσεις.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΑΛΕΚΟΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 1 Μήνας πριν #12985 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
παιδες βουλγαρικα 75 ευρα ο τονος κομμενα και 300 ευρα μεταφορικα οποτε κοντα στα 85 ευρω ο τονος.Ακομα περιμενω προσφορες και απο αλλους

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.236 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ