Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #36385 από manostaz
Απαντήθηκε από manostaz στο θέμα Τιμές ξύλου
εκει που εχει παει η κατασταση ολα καλα ειναι..ακομη και η λευκα φοβερη ειναι...το θεμα με τα ξυλα ειναι να μην εχουν υγρασια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37884 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Τιμές ξύλου
Υπάρχει περίπτωση να γίνει κάποια κίνηση για ομαδική αγορά καυσόξυλων στη Θεσσαλονίκη;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37891 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Ξεκίνησε προσπάθεια φίλε μου εδώ και πολύ καιρό για ομαδική αγορά, αλλά δεν απέδωσε καρπούς η κίνηση μας, γιατί ήθελαν τις ντάνες των καυσόξυλων να τις μοσχοπουλήσουν τον Οκτώβριο, σε τιμές χρυσού.

Τώρα παρακαλάνε αρχικά στην Βουλγαρία οι εκεί χονδρέμποροι να στείλουν φορτία στην Ελλαδα, και σύντομα βλέπω οι έμποροι εδώ να μας τα χαρίζουν. :lol:

Μάλλον πάμε για Χριστούγεννα με τα κοντομάνικα :woohoo:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #37900 από tas
Απαντήθηκε από tas στο θέμα Τιμές ξύλου
Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί... Μακάρι ο Αη Βασίλης να έρθει με μαγιό και τζετ σκι στον Θερμαϊκό.
Απλά έχω χώρο για 2-3 τόνους ακόμη και... τρώγομαι για παραγγελία

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #38084 από rivol
Απαντήθηκε από rivol στο θέμα Τιμές ξύλου
Επειδή εγώ φέτος την πάτησα με τα ξύλα (έχουν πολύ υγρασία) μακριά από την μάντρα που βρίσκεται στις αρχές της Αλίμου στον Άλιμο, εκτός και αν θέλετε ξύλα για του χρόνου. Η τιμή ήταν καλή (για δεδομένα Αθήνας) αλλά το προϊόν μάπα (οξιά και δρυς).
Πέρσι είχα πάρει από το συγκεκριμένο κατάστημα ελιά και ήταν εντάξει.

Ας μου πει κάποιος mod αν πρέπει να βάλω και το όνομα του κυρίου, αν και όσοι είναι στην περιοχή κατάλαβαν ποιον εννοώ.

Προσοχή μην την πατήσει κανένας άλλος.

Και καλό είναι να πάρουμε όλοι από ένα υγρασιόμετρο.

Αλέξης

Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by rivol.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #38102 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές ξύλου

rivol έγραψε: Επειδή εγώ φέτος την πάτησα με τα ξύλα (έχουν πολύ υγρασία) μακριά από την μάντρα που βρίσκεται στις αρχές της Αλίμου στον Άλιμο, εκτός και αν θέλετε ξύλα για του χρόνου. Η τιμή ήταν καλή (για δεδομένα Αθήνας) αλλά το προϊόν μάπα (οξιά και δρυς).
Πέρσι είχα πάρει από το συγκεκριμένο κατάστημα ελιά και ήταν εντάξει.

Ας μου πει κάποιος mod αν πρέπει να βάλω και το όνομα του κυρίου, αν και όσοι είναι στην περιοχή κατάλαβαν ποιον εννοώ.

Προσοχή μην την πατήσει κανένας άλλος.

Και καλό είναι να πάρουμε όλοι από ένα υγρασιόμετρο.


Επειδή είναι κάτι που δεν αποδεικνύεται εύκολα και μπορεί ο έμπορος να κάνει το άσπρο μαύρο (π.χ. εσύ φταις για την υγρασία), καλύτερα ας γίνει μέσω e-mail η προειδοποίηση για όποιον επιθυμεί.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.150 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ