Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28304 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου

kosmidis80 έγραψε: Παιδια.να σας πω, μιας και απο τις 8 το πρωι που το αναψα δοκιμαστικα, θα δειτε οταν ανεβασω τα βιντεο με ποσα λιγα ξυλα, ακομα το τιεμμε μου δειχνει 40 βαθμους, απο τους 70 που ανεβασα με εκεινα τα λιγα ξυλα.

Το Evo βελτιωθηκε, οχι οτι πεφτει εντελως η φλογα, αλλα βελτιωθηκε. Βλεπεις την διαφορα παιζοντας με τον αερα πλεον. Αν το φορτωνα μεχρι τωρα με ξυλα, ισως να βλεπαμε και την δευτερογενη να δουλευει, δεν ξερω.

Παντως βγηκα σε καποια φαση στο μπαλκονι για τσιγαρο και με ρωτησε ενας γειτονας, καλα μου λεει μπουμπουνισες τζακι με τετοια ζεστη? εισαι καλα?


Ρε μουστακαλη περνεις χαπια.Εξω ειναι χαρα θεου σημερα ρε φιλε.Αντε τωρα με την ζεστα πιες και κανα τσιπουρο να γινεις μπουρλοτο
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28549 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τιμές ξύλου
το απογευμα ερχομενοσ απο μαρκοπουλο για αττικη οδο υπηρχε μαντρα με 159, οποιοσ ειναι μεσογεια ασ παει να δει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28579 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Παιδια.να σας πω, μιας και απο τις 8 το πρωι που το αναψα δοκιμαστικα, θα δειτε οταν ανεβασω τα βιντεο με ποσα λιγα ξυλα, ακομα το τιεμμε μου δειχνει 40 βαθμους, απο τους 70 που ανεβασα με εκεινα τα λιγα ξυλα.

Το Evo βελτιωθηκε, οχι οτι πεφτει εντελως η φλογα, αλλα βελτιωθηκε. Βλεπεις την διαφορα παιζοντας με τον αερα πλεον. Αν το φορτωνα μεχρι τωρα με ξυλα, ισως να βλεπαμε και την δευτερογενη να δουλευει, δεν ξερω.

Παντως βγηκα σε καποια φαση στο μπαλκονι για τσιγαρο και με ρωτησε ενας γειτονας, καλα μου λεει μπουμπουνισες τζακι με τετοια ζεστη? εισαι καλα?


Ρε μουστακαλη περνεις χαπια.Εξω ειναι χαρα θεου σημερα ρε φιλε.Αντε τωρα με την ζεστα πιες και κανα τσιπουρο να γινεις μπουρλοτο


Χαπια ακομα οχι, αλλα με εσας που εμπλεξα εδω μεσα!!! Περιμεναν 2 φιλοι να τους πω εντυπωεις απο την μετατροπη του τζακιου και επειδη δεν ηθελα να πατησω την υποσχεση μου το αναψα με κατι ψηλα ξυλαρακια. :P
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": alex_nous

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28580 από Fokion
Απαντήθηκε από Fokion στο θέμα Τιμές ξύλου

vazelos έγραψε: το απογευμα ερχομενοσ απο μαρκοπουλο για αττικη οδο υπηρχε μαντρα με 159, οποιοσ ειναι μεσογεια ασ παει να δει


το ειδα κι εγω χτες.
αλλα
μου εκανε εντυπωση το οτι δεν ελεγε "τι" 159 ευρω κι ολα τα ξυλα ηταν σε παλεττες....

ENERGY GP 8000 (X2) εφυγαν - απολυτα ευχαριστημενος
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...mid=144&limitstart=0
ECOSPAR AUGIRA 23KW NEW ENTRY....
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=59591&Itemid=384

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28588 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τιμές ξύλου
μαλλον οτι ξυλο παρεισ 159 και εδω [μετ/ση] οτι παρεισ 180

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28590 από IOCTL
Απαντήθηκε από IOCTL στο θέμα Τιμές ξύλου

vazelos έγραψε: μαλλον οτι ξυλο παρεισ 159 και εδω [μετ/ση] οτι παρεισ 180


vazelos που ακριβώς?
Αναφέρεις κάπου κοντά στον Αγ. Σπυρίδωνα. Μπορείς να με κατατοπίσεις λίγο πιο συγκεκριμμένα με καμμιά οδό?
Έχεις προσωπική άποψη για αυτόν? Εαν είναι κύριος στο ζύγι, στην υγρασία κλπ.?

Ευχαριστώ
Πάνος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.151 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ