Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27707 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου
Όπως λένε μικρή μεν αλλά υπάρχει διαφορά. Για το λόγο αυτό παρήγγειλα 3τ. χωρίς και 1 με για να δω "ιδίοις όμασι"

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28033 από samis
Απαντήθηκε από samis στο θέμα Τιμές ξύλου
Eπανέρχομαι στο θέμα στο σωστό τοπικ αυτή την φορά , οσα ανέφερα πριν στο θέμα με τα κυβικά ειναι τιμές που ειδα ο ιδιος με τα ματια μου μιας και έκανα την μεταφορά για μια μεγάλη εταιρία .
Μετά να ξέρετε οτι έπεζαν πολλά με την μεταφορά του ξύλου δηλαδή ηταν ελαστικοί πολύ στην εισαγωγή του ξύλου για καύση πλέον δεν είναι και ζητούν πιστοποιητικά και επισης μαρκάρισμα κορμών . Ολα αυτά για τα εισαγώμενα . Επισης υπαρχει προβλημα στην μεταφορά της ξυλείας με αποτέλεσμα να ζητούνται τα διπλά ναυλα . Γιατί δυτστυχώς η Ελλάδα αυτή τη στιγμή δεν εξάγει τίποτα προς τα πάνω και τα φορτηγα πανε αδεια αρα ζητούνμεγάλα ναυλα
Εχουυμε και λεμε κατω απο 70 τον τονο δεν κυκλοφορει ξυλεια δρυς οξεια . Χονδρική
Το ναυλο ειναι 1200 πλεον για Ν.Ελλάδα και 1000 για Β.Ελλάδα
διαιρεσαί το με 24 και θα δεις οτι ειναι 50
Αρα ξεκιναει ο ξυλας με 120 αρχικη τιμή
Βαλε τον φπα και βγαλε συμπερασμα .
Περυσι η τιμη εκει ηταν 50 πλεον οχι
Επισης υπαρχει μεγαλη πιεση για μη αναμιξη με το ξυλο που ονομαζεται γαυρος και περναγε ειδικα μεσα στην οξια
Να ξερετε επισης οτι αυτη την στιγμη στην Βουλγαρια δεν υπαρχει ουτε οδοντογλυφιδα κομενη .
Κοβουν και στελνουν.
Το θεμα μου ειναι ποια ειναι η δικη μας σταση . Η μαζα περιμενε να ερθει Σεπτεμβριος να παρει .
Αποτελεσμα η τιμη στον ουρανο ανεπαρκεια στην αγορα συντομα . Αρα και εμεις με την συμπεριφορα μας καθοριζουμε τιμες
Και δεν μιαλαω για τον ανθρωπο που μενει στο διαμερισμα και θα παρει 400 κιλα το πολυ στην αποθηκη μιλαω για οσους απο εμας το εχουμε κανει κυρια πηγη ενεργιας.
Τον Μαρτιο φιλοι μου παλια μαζευαν τα ξυλα για την νεα χρονια οχι τωρα.
Αυτα και να ξερετε οτι θα υπαρχει θεμα . Θελει να μην γινει πανικος και θελει ερευνα και σωστες ενεργιες.
Με τα λιγα που ξερω σαν μηχανολογος σας λεω οτι το ξυλο θα παει στον ουρανο και αθ εχουμε ελλειμα.
Kαι αν καποιος επαγγελματιας πουλαει πνευμα πας στον διπλα δεν τρεχει καστανο.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28149 από vazelos
Απαντήθηκε από vazelos στο θέμα Τιμές ξύλου
ioctl να πασ στη μετ/ση στισ παλιεσ πολυκατοικιεσ πισω απο τον αγ σπυριδωνα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28172 από marytsorpa
Απαντήθηκε από marytsorpa στο θέμα Τιμές ξύλου
μενω πευκα θεσσαλονικη και ενδιαφέρομαι για τρεις τονους ξύλα τιμη κατω απο 115 αν ξέρεται κατι στείλτε μου ενα email ευχαριστω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28198 από ΑΛΕΚΟΣ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ στο θέμα Τιμές ξύλου
σημερα που ρωτησα απο δευτερα ανεβουνε στα 13λ κ παει λεγοντας.αντε καλο χειμωνα να εχουμε :sick:
Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by ΑΛΕΚΟΣ.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": marytsorpa

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #28211 από ARTEMIS
Απαντήθηκε από ARTEMIS στο θέμα Τιμές ξύλου
jnet έγραψε:

Asteris έγραψε:

110 ο τόνος, από 0 έως 5-6% έγραφε το υγρασιόμετρο. Στην μάντρα που είναι στην διασταύρωση Λαγυνών-Λαγκαδά.

Στείλε μου τα στοιχεία του στο forum@energ..... να του κάνουμε ένα τηλέφωνο για καλύτερη τιμή μια και έχει τόσο στεγνό ξύλο.



Καλησπέρα είμαι νέο μέλος συγχαρητήρια για το site και τις πραγματικά πολύ χρήσιμες πληροφορίες που μπορεί να βρει κανείς εδω, κάνετε εξαιρετική δουλειά.
Διαβασα το παραπάνω ....τελικά έγινε κάποια επικοινωνία με την μάντρα στην διασταυρωση Λαγυνων ?
Αν ναι και υπάρχει κάποια τιμή για το Forum παρακαλώ ενημερωστε με στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..
΄H o καθένας επικοινωνεί μόνος του? Χρειάζομαι να παραγγείλω 10 τόνους στα Πεύκα θεσσαλονίκης αλλά ξερά γιατί πέρσι την πάτησα (ήταν η πρώτη φορά)....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.148 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ