Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27434 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές ξύλου

michalisgr έγραψε: καλημερα...εγω ξερω εδω για τη περιοχη μου που τα φερνει σε μπαλετα..ειναι βεβαια βουλγαρικο αλλα καλο... 120€/τονο


Αθηνα λεει Mιχαλη!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27435 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές ξύλου

stergiosbik έγραψε:

michalisgr έγραψε: καλημερα...εγω ξερω εδω για τη περιοχη μου που τα φερνει σε μπαλετα..ειναι βεβαια βουλγαρικο αλλα καλο... 120€/τονο


Αθηνα λεει Mιχαλη!


Αυτος που λεω στελνει και Αθηνα.. Αν θελεις στοιχεια επικοινωνησε με τον διαχειριστη..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27446 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

dmtr έγραψε: Μάστορα,
είχες πει να κάνουμε υπομονή και θα μας δώσεις στοιχεία για φτηνά ξύλα.
Τι έγινε; Έδωσες και δεν τα είδα ή πρέπει να κάνουμε και άλλη υπομονή;


Βρήκαμε καλή τιμή στα ξύλα, ντόπια Χαλκιδικής, αλλά δυστυχώς η τιμή αυτή δεν τυγχάνει διάθεσης πολλών τόνων και σε πολλές περιοχές, λόγω του ότι ο ξυλέμπορος δεν διαθέτει μεγάλα οχήματα μεταφοράς.

Αφορά μόνο την Ανατ. Θεσ/νικη και μικρές ποσότητες.

Οπότε δεν υπήρχε λόγος να ανακοινώσουμε κάτι δημόσια, την στιγμή που η προσφορά θα αφορά λίγους.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27453 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου
Mastora,

καμία αντίρρηση, αλλά πες το μας να φροντίσουμε να κάνουμε και οι υπόλοιποι το κουμάντο μας.
Κάποιοι μπορεί να είχαν επαναπαυθεί ότι θα αγοράσουν από το group buy καυσόξυλα.

:( :( :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27458 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Το έχουμε πει πολλές φορές, ότι υπάρχει πρόβλημα με την ομαδική αγορά.....πολλές φορές. :)

Εξάλλου και εγώ ακόμα που έχω γυρίσει όλες τις μάντρες, Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής δεν προμηθεύτηκα ξύλα. Ούτως η άλλως είναι όλα υγρά, και στην φτηνή τιμή, αλλά και στην ακριβή.

Και ξέρεις κάτι ?

Πολύ καλά έκανα, γιατί είναι πλέον σίγουρο ότι η πιο συμφέρουσα αγορά, είναι αυτή με το ΚΥΒΙΚΟ

Και μάλιστα ξερά, κατάξερα....τα ρίχνεις στην σόμπα η στον λέβητα, και υγροποιήσεις η άλλα συμπτώματα κακής καύσης υγρού ξύλου δεν θα δεις ποτέ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #27501 από dmtr
Απαντήθηκε από dmtr στο θέμα Τιμές ξύλου

mastoras έγραψε: Το έχουμε πει πολλές φορές, ότι υπάρχει πρόβλημα με την ομαδική αγορά.....πολλές φορές. :)

Εξάλλου και εγώ ακόμα που έχω γυρίσει όλες τις μάντρες, Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής δεν προμηθεύτηκα ξύλα. Ούτως η άλλως είναι όλα υγρά, και στην φτηνή τιμή, αλλά και στην ακριβή.

Και ξέρεις κάτι ?

Πολύ καλά έκανα, γιατί είναι πλέον σίγουρο ότι η πιο συμφέρουσα αγορά, είναι αυτή με το ΚΥΒΙΚΟ

Και μάλιστα ξερά, κατάξερα....τα ρίχνεις στην σόμπα η στον λέβητα, και υγροποιήσεις η άλλα συμπτώματα κακής καύσης υγρού ξύλου δεν θα δεις ποτέ.


H γιαγιά μου, θυμάμαι έλεγε, "άρμεγε και κούρευε, χέζε και τυροκόμα"
:) :) :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.149 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ