Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21797 από G.K.
Απαντήθηκε από G.K. στο θέμα Τιμές ξύλου
δεν ξερω αν επιτρεπεται.... θηβων και καβαλας
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": ΛΕΩΝ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21799 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές ξύλου

G.K. έγραψε: δεν ξερω αν επιτρεπεται.... θηβων και καβαλας


Παιδιά, για τιμές ανταλλάσουμε ό,τι πληροφορία έχουμε. Αυτό είναι το νόημα του θέματος.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21819 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Τιμές ξύλου

G.K. έγραψε: δεν ξερω αν επιτρεπεται.... θηβων και καβαλας


Ξέρεις όνομα;;; ειμαι απο χαλκιδα και σε ταχτά διαστήματα πηγένω Αθηνα λογω δουλειών με το φορτηγάκι μου. αν ξερεις θα με υποχρεωνες για να μην πάω άδικα και σε ώρες που είναι κλειστός....
το εμαιλ μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21821 από costasm
Απαντήθηκε από costasm στο θέμα Τιμές ξύλου
δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα αναφορας της διευθυνσης και του ονοματος.Αυτοε ειναι ο σκοπος.Μονο τις διεθνεις αλυσιδες θα αναφερουμε ?Αν εχεις ονομα και τηλεφωνο γραψτα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21853 από legend7ts
Απαντήθηκε από legend7ts στο θέμα Τιμές ξύλου
για πες βρε φιλε που ακριβως βρισκετε αυτοσ με τα 140 τον τονο μιας και μενω περιστερι να παρω κανα τονο :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #22084 από stylianos
Απαντήθηκε από stylianos στο θέμα Τιμές ξύλου
καλησπερα,διαβασα πολλα οσο αφορα την τιμη των καυσοξυλων!εγω θα ηθελα να μου απαντησετε και να μου δωσετε μερικες πληροφοριες για το που θα βρω την πιο φτηνη οξυα ακοπη,και μιλαω για πανω απο 800 τονους,γιατι απο οτι καταλαβα το πιο φτηνω προιον θα το βρω στη βουλγαρια!θα ηθελα αν υπαρχει καποιο τηλεφωνο ελληνα ή βουλγαρου προμηθευτη ή καποιο στοιχειο επικοινονιας.το email μου ειναι (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)ευχαριστω για τον χρονο σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.198 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ