Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20862 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Konado αυριο θα παρω δυο τονους κατσε και θα ενημερωσω μην παιξει καμια ιστορια αν και το παλικαρι ειναι σωστο

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20876 από batman24
Απαντήθηκε από batman24 στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλησπέρα σε όλους.Βρήκα αυτό το link καθώς ψάχνω μεγάλες ποσότητες ξυλείας.Ελπίζω να βοηθήσει.

ksila.com/kafsoksila.html

Αναφέρει για τιμές από 45 ευρώ ο τόνος.Ξυλεία Ρουμανίας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20885 από kosmidis80
Απαντήθηκε από kosmidis80 στο θέμα Τιμές ξύλου
Παιδιά, θα παρακαλέσω πολύ από την στιγμή που το θέμα με την μάντρα των Λαγυνών έχει περάσει στον Γιώργο και στην επιτροπή αξιολόγησης προσφορών, μην κανετε ατομικές προσπάθειες, δεν πρόκειται να κερδισουμε κάτι! Με ενα και δύο τόνους ο καθένας μας, δεν πρόκειται να κατεβασει τιμές και λογικό είναι! Ισα ισα που θα μας πάρει στο 'ψιλό' και θα ανεβασει τιμες αν αρχισουμε όλοι να ζητάμε μεμονομενα!

Λοιπον για να γίνει πιο απλό το θέμα με την μάντρα στα Λαγυνά, σήμερα θα περάσω από εκεί και θα πάρω τίμές για το φορουμ!
Θα του εξηγήσω ποιοι είμαστε, θα τονίσω τον αριθμό μελών στην περιοχή και από εκεί και πέρα θα κρίνουμε και θα αποφασίσουμε αν η προσφορά του μας συμφέρει. Φυσικά θα βοηθούσε να έχω ένα υγρασιομετρο για να δω δειγματοληπτικά τα ξύλα του, αλλά αναγκαστικα θα αρκεστώ στο μάτι και εμπειρικά θα σας πω.
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20984 από 1kost1
Απαντήθηκε από 1kost1 στο θέμα Τιμές ξύλου
Τελικά μετά από πολύ κόπο μπορώ να πω δυο μηνών ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έκανα τίποτα. :( Μιλάμε για την Χαλκίδα σχεδόν στο κέντρο της….. Αγόρασα 1.5 τόνο δρυς με δικό μου αμάξι να το κουβαλήσω και να το ξεφορτώσω (μόνος μου) με 150 ευρώ τον τόνο!!!! Ρε παιδιά κάτι για την Χαλκίδα;;;;; είναι κυριολεκτικά αμαρτία, κρίμα να ζητάμε 170 το καλύτερο 160 τον τόνο για δρυς Παραδοτέο στην πόρτα σου αυτή την τιμή και η ανεργία έχει καλπάσει, δεν προλαβαίνω να πληρώνω λογαριασμούς, έχουν έρθει τα χαράτσια, πλήρωσα πριν λίγες μέρες την εφορία έχω τώρα κινητά, νερά, ασφάλειες και δεν μπορούμε να βρούμε ξύλα έστω σχετικά φθηνότερο;;;;;; δεν μιλάμε για τιμή Βορείου Ελλάδας, αλλά είναι αδύνατον 170 τον δρυς!!!!!!! :( :blink: Υπάρχει κάτι;;;;;; το εμαιλ μου είναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #20987 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου
Είναι τρομακτικά αυτά που διάβαζουμε...... :( 170€ ο τόνος είναι πολλά λεφτά.... το κέρατο μου.

Ας ελπίσουμε να βρεθεί κάποιος με γνωριμίες στην ευρύτερη περιοχή να βοηθήσει.

Απο εδώ επάνω δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. :(

Δεν ρίχνεις μια ματιά στην μπρικέτα βρε φίλε μου, μπας και συμφέρει καλύτερα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν #21240 από tseporo88
Απαντήθηκε από tseporo88 στο θέμα Τιμές ξύλου

Nasikas έγραψε:

diafana έγραψε: προς Τυρναβο μεριά ειναι τα καλά ξυλα... :lol: :lol: (να παινεψουμε και τον τοπο μας....)

Επικοινωνησε αν θελεις να βάλω πλατη για καλη τιμη.


μπορεις να μου δωσεις το μαιλ σου?να μου πεις που ακριβως να παω

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
διαθέσιμο για όλους για καθε θεμα ΒΙΟΜΑΖΑΣ


Καλησπέρα και από μένα κυρίες και κύριοι...


άντε Λαρισαίοι ενωθείτε...επειδή όλοι εδώ δίνουν 140-145 ευρώ τον τόνο οξυά πρέπει να πάρουμε τα μέτρα μας. Λοιπόν Νασίκας θα σου στείλω και γω e-mail μπας και....
Last edit: 11 Χρόνια 8 Μήνες πριν by tseporo88.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.160 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ