Τιμές ξύλου

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14838 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές ξύλου
stellaxou διαβασε τους ορους χρησης πριν ξαναγραψεις εδω μεσα. Προσφορές γίνονται δεκτές μόνο στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.
Last edit: 11 Χρόνια 11 Μήνες πριν by jnet.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14840 από stellaxou
Απαντήθηκε από stellaxou στο θέμα Τιμές ξύλου
Συγγνώμη.Είμαι καινούργια στο Φόρουμ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14848 από sugarboy
Απαντήθηκε από sugarboy στο θέμα Τιμές ξύλου

mastoras έγραψε:

DIMITRISMEG έγραψε:

mastoras έγραψε: Πιθανόν ......λέω πιθανόν να βρήκα Ξύλα από την Βουλγαρία με 46-48 ευρώ τον τόνο.

Χρειάζεται όμως μια αρκετά μεγάλη ποσότητα, και τα ξύλα είναι σε μπασδέκια του ενός μέτρου.

Όποιος ενδιαφέρεται για να αγοράσουμε μαζί και βρίσκεται στα περίχωρα Ανατολικής Θεσσαλονίκης, θέρμη, Ρύσιο, Ραιδεστό, Βασιλικά, Ταγαράδες κτλ, να δώσει "στίγμα" εδώ. :)

POLY KALH TIMH ONTWS,EGW DYSTYXWS EIMAI PATRA KAI OXI 8ESSALONIKH,8A ME ENDIEFERE OMWS NA FERW MIA NTALIKA ME AUTH THN TIMH KA8WS EGW KAI O ADERFOS MOU EXOUME ENERGIAKA TZAKIA KAI 8A H8ELA NA TO PSAKSW LIGO ME TIS TIMES,XWROS APO8HKEUTIKOS YPARXEI,OSA KAPSW FETOS,TA YPOLOIPA TOU XRONOU.
AN EXEIS NEA GIA TIMES KAI METAFORIKA VOH8HSEME AN 8ELEIS,EUXARISTW POLY


Δυστυχώς φίλε μου τα ξύλα που βρήκα .....τότε, σήμερα κοστίζουν 53-57 ο τόνος, και συνεχώς ή τιμή ανεβαίνει. Βάλε και τα μεταφορικά που τότε η τιμή ήταν 1ευρώ το χιλιόμετρο, σήμερα ποιος ξέρει τι ζητάνε.
Βάλε και το ΦΠΑ.....και στην Πάτρα θα φτάσει 140-150 άκοπα, και μουσκεμένα σαν σφουγγάρι.

Ψάξε για μπριγγέτα ;)



Μπριγκέτα??!! Φώναξε κανείς τ'όνομά μου?! :huh:

AMECO, BIOENERGYPOINT, SAVA, SCHWEIGHOFER

Μην πατάς το (-), θα βραχεί το πέλλετ σου και θα καεί η αντίσταση απο τον καυστήρα σου! ;)

---ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΠΟΛΥ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΘΑ ΤΣΑΚΙΖΩ ΚΟΚΚΑΛΑ---
PRIMUS INTER PARES

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14900 από marsdiv
Απαντήθηκε από marsdiv στο θέμα Τιμές ξύλου
παιδια να ρωτησω κατι. βρηκα 10 τονους ξυλα να μου τα φερουν τωρα κομμενα σκισμενα με μεταφορα στο σπιτι μου 90 ευρω τον τονο οξια. τα ξυλα ηταν κομμενα περσι το καλοκαιρι και ολο τον χειμωνα την βγαλαν στον βουνο σε υψομετρο 1500 μετρα σκεπασμενα συνεχεια απο χιονι γιατι δεν προλαβαν να τα μεταφερουν περσι το φθινοπωρο . αξιζει να τα παρω /? κυριως ρωτω οσο αφορα το οτι ηταν 5 μηνες σκεπασμενα απο χιονι τι υγρασια να εχουν? το καλο ειναι οτι ηταν κομμενα απο περσι. τι να πω δεν ξερω. να επιλεξω φετινα ξυλα που θα κοπουν τον επομενο μηνα ή αυτα τα περσινα κομμενα. η τιμη θα ναι η ιδια περιπου. ο εμπορος ειναι γνωστος και επιμενει να παρω τα περσινα και ας ηταν 5 μηνες στα χιονια. θα ειναι καλυτερα λεει. οποιος γνωριζει ας απαντησει παρακαλω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #14927 από SIMAR
Απαντήθηκε από SIMAR στο θέμα Τιμές ξύλου
Αν τα ξύλα στο βουνό είναι του μετρου η γνωμη μου ειναι πως δεν αλλαζει και πολυ η υγρασία τους,αν ομως ειναι κομμενα 35αρια ή 30αρια ειναι καλη περιπτωση νομιζω!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 11 Μήνες πριν #15040 από jimnas
Απαντήθηκε από jimnas στο θέμα Τιμές ξύλου
τελικα ο καθενας μονος του θα προχωρήσει σε αγορά

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.141 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ