Τιμές ξύλου

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13151 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές ξύλου
Παιδια οι τυποι μυριστηκαν φραγκα και ειπαν να μας μαμησουν.Ο ποιο φτηνος απο βουλγαρια ειναι 84 ευρω και μιλαε για ξυλα φρεσκαδουρα που σημαινει πληρωνεις ενα τονο και στην ουσια ειναι κανα 800 κιλα.Ρε οχι απο βουλγαρια αλλα εαν χρειαστει αποτ ην ουγκαντα θα φερω ξυλα ,εγω θα τα κατεβασω ή θα καψω το σαλονι μου.Ειστε παλαβοι?
Αμανατοι θα σας μεινουνε και θα χτυπιεσται μετα.
Πωπω ρε μαγκες με εχουν εκνευρισει αφανταστα και το θεμα ειναι οτι στην ψυχρα μου λενε οτι προμηθευουνε ελληνες ξυλαδες.Μα τι χαιβανια ειμαστε ρε παιδι μου
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by erimitis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13176 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές ξύλου

erimitis έγραψε: Παιδια οι τυποι μυριστηκαν φραγκα και ειπαν να μας μαμησουν.Ο ποιο φτηνος απο βουλγαρια ειναι 84 ευρω και μιλαε για ξυλα φρεσκαδουρα που σημαινει πληρωνεις ενα τονο και στην ουσια ειναι κανα 800 κιλα.Ρε οχι απο βουλγαρια αλλα εαν χρειαστει αποτ ην ουγκαντα θα φερω ξυλα ,εγω θα τα κατεβασω ή θα καψω το σαλονι μου.Ειστε παλαβοι?
Αμανατοι θα σας μεινουνε και θα χτυπιεσται μετα.
Πωπω ρε μαγκες με εχουν εκνευρισει αφανταστα και το θεμα ειναι οτι στην ψυχρα μου λενε οτι προμηθευουνε ελληνες ξυλαδες.Μα τι χαιβανια ειμαστε ρε παιδι μου


Με την εξίσωση του πετρελαίου ξύλο και πέλλετ θα τσιμπήσουν, να είστε σίγουροι. Μας πήρανε χαμπάρι.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13178 από georgea
Απαντήθηκε από georgea στο θέμα Τιμές ξύλου
Καλημέρα φίλοι.. νέος στο φορουμ ψάχνοντας λόγω της κρίσης είδα το θέμα.. Καταρχην τα συγχαρητήρια σε όσους ασχολούνται και ενδιαφέρονται και δίνουν τόσο χρήσιμες πληροφορίες.
Μάστορα είδα ότι θα έκανες ή έκανες δεν κατάλαβα ακριβώς παραγγελία. Είμαι στις περιοχές που ανέφερες ανατολικά της Θεσσαλονίκης και θέλω 4 τόνους για κάψιμο. Εφόσον υπάρχει απόθεμα θα ήθελα να επικοινωνήσουμε με κάποιο τρόπο να μου πεις άμα βρήκες τελικά.. τις τιμές κλπ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13192 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

georgea έγραψε: Καλημέρα φίλοι.. νέος στο φορουμ ψάχνοντας λόγω της κρίσης είδα το θέμα.. Καταρχην τα συγχαρητήρια σε όσους ασχολούνται και ενδιαφέρονται και δίνουν τόσο χρήσιμες πληροφορίες.
Μάστορα είδα ότι θα έκανες ή έκανες δεν κατάλαβα ακριβώς παραγγελία. Είμαι στις περιοχές που ανέφερες ανατολικά της Θεσσαλονίκης και θέλω 4 τόνους για κάψιμο. Εφόσον υπάρχει απόθεμα θα ήθελα να επικοινωνήσουμε με κάποιο τρόπο να μου πεις άμα βρήκες τελικά.. τις τιμές κλπ.


Οσοι είμαστε ανατολικά της Θεσσαλονίκης θα βολευτούμε όλοι. ;)

Προσπαθώ με νύχια και με δόντια να βρώ τρόπο διάθεσης, διανομής, κοπής κτλ για την ομαδική παραγγελία που θα γίνει. Πιστεύω να τα καταφέρω......χρειάζομαστε όμως και λίγη τύχη γιατί μέρα με την ημέρα τα πράγματα στα ξύλα και στο πέλλετ αλλάζουν συνεχώς.

Θα σας ενημερώνω συνεχώς. Εσείς μόνο δηλώνετε παρουσία, και κάνετε λίγο υπομονή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13195 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Τιμές ξύλου
Μήπως να ανοίγαμε ενα Group Buy ξυλου???

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν - 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #13198 από mastoras
Απαντήθηκε από mastoras στο θέμα Τιμές ξύλου

jnet έγραψε: Μήπως να ανοίγαμε ενα Group Buy ξυλου???


Και φυσικά Γιώργο θα γίνει Group Buy, και θα είναι πολύ ευκολότερο απο το πελλετ.

Μια προσωπική συνάντηση μεταξύ των ενδιαφερομένων, και αποκλειστικά μέλη του energ, όμως θα πρέπει να προηγηθεί. :)
Last edit: 12 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν by mastoras.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.179 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ