Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #135289 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Re:Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
Ηδη οι συμφορουμιτες σου απαντησαν.
Το 2ο ειναι η προτιμοτερη λυση. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #135290 από billzisia
Απαντήθηκε από billzisia στο θέμα Re:Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
Απο τις υπαρχουσες απαντησεις,καταλαβαινω οτι ειναι καλυτερο το 2ο,λογω του οτι ειναι foyer.
Kατα τα αλλα δεν μου ειπε κανεις (εαν γνωριζει φυσικα) εαν ειναι "καλη" μαρκα,εαν εχει ακουσει κατι "καλο η κακο" γιαυτην την μαρκα κτλ.
Ευχαριστω εκ των προτερων... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #135293 από kosmidis80

billzisia έγραψε:

kosmidis80 έγραψε: Και γιατι δεν την κρεμας και απο το ταβανι?(πλακα κανω).



Δεν βολευει αδερφε σε καμια των περιπτωσεων η τηλεοραση και το τζακι στην ιδια γωνια, ποσο μαλιστα η τηλεοραση πανω απο το τζακι. Ειτε τηλεοραση θα βλεπεις η τις φλογες, ο συνδιασμος κουραζει

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλαρακι,μαλλον ΔΕΝ καταλαβες τη ρωταω!!!
Δεν ρωταω την γνωμη σας για το εαν βολευει η οχι η τηλεοραση επανω απο το τζακι,αλλα το ποιο απο τα 2 τζακια να διαλεξω...
Ευχαριστω.


Εγω δεν εχω αποψη για τζακια φιλε μου. Απλα στο θεμα που ρωτησες για την tv μονο μπορω να απαντησω, καθως ειναι λαθος(που εκανα κι εγω) να την εχει κανεις στην ιδια οπτικη με το τζακι.

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 11 Μήνες πριν #135295 από Στελιος1
Η κασετα δικαιολογει (ΙΣΩΣ! σε σχεση με το αλλο, εχει κατιτις παραπανω πχ βεντυλατερ θερμοστατη κ αυτα ειναι κοστη) τα λεφτα της, αλλα το αλλο οχι! Ειναι ομως το ''αλλο'' πιο σωστη λυση οπως σου προειπαν.
Και τα 2 ειναι με μονο ανοιγομενη πορτα, κακως τα λενε τζακια, εχει φουερ με συρομενη πορτα, αλλα ξεφευγουν στα λεφτα, ειναι ομως.. ΤΖΑΚΙΑ. Και τα 2 ειναι εφαμιλλα σαν ποιοτητα (σιγα τις κατασκευες) και στα 2 ομως αν παει κατι στραβα θα σου πουνε ολοι μα ολοι οτι δεν εγινε σωστη εγκατασταση κτλ.. Αμα ολα πανε καλα θα υπερηφανευεσαι, θα χαιρεσαι, θα διατυμπανιζεις παντου ποσο καλη μαρκα τζακι πετυχες!
Πειραματοζωα ειμαστε σε ολα, που κολλας? Προχωρα, παρε οποιο γουσταρεις, ψαξου στην εγκατασταση να γινει σωστα, μαθε να το καις, να το καθαριζεις (τ καπνοδοχο του κυριως), βρες σωστα ξυλα κ εχει ο θεος..




ΥΓ. Δεν ειρωνευομαι κανεναν, αυτα που πιστευω λεω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135313 από billzisia
Συμπερασμα:Προτιμοτερα ειναι τα τυπου foyer,σωστα;
Εαν αυτο που εχω παραπανω στην φωτο ειναι "ακριβουτσικο" γιαυτα που προσφερει δεν το γνωριζω και γιαυτο ζηταω την συμβουλη καποιου που ενδεχομενως ξερει κατι περισοτερο για το συγκεκριμενο τζακι (cheminne philippe 600),γιατι δεν βρηκα πουθενα στοιχεια για το εαν εχει αεροκουρτινα,δευτερογενη καυση κ.τ.λ.!!!!
Aλλιως αλλη εναλλακτικη σε foyer (δοκιμασμενο) σε καλυτερη τιμη απο τα 1.200 ευρω υπαρχει;
Επισης,ο φιλος Στελιος 1 εγραψε παραπανω οτι τα τζακια με ανοιγομενη πορτα μονο ΔΕΝ ειναι τζακια αλλα μονο αυτα που εχουν ανασηκομενη ειναι!!!Τεκμηριωση επι του θεματος δεν διαβασα και μου φαινεται καπως "ρατσιστικη" προς τα τζακια του ειδους η αποψη αυτη,χωρις να τεκμηριωθει....(ελπιζω να μην παρεξηγηθω για το "ρατσιστικη") :P
Ευχαριστω...
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by billzisia.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
9 Χρόνια 10 Μήνες πριν - 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν #135314 από house
Απαντήθηκε από house στο θέμα Re:Απ: Re:Επιλογη τζακιου-αναμεσα σε 2!
Κοιτα παντα φογερ γιατι εχουν περισσοτερο χωρο και δεν καπνιζουν !
Ειναι τζακια μην ακους οτι νανε .......(ασε που δεν αντιμετωπιζουν κανενα προβλημα στην πορτα , δεν κρεμαει δεν θελει ρυθμιση και ειναι παντα κουμπομενη καλα για να μην περνει αερα -το μεγαλητερο προβλημα των αλλων τζακιων)
Η συγγεκριμενη μαρκα ειναι παρα πολυ καλη , το θεμα ειναι να το δεις απο κοντα !
πχ πηγα να δω το σουπρα , και μολις ειδα μεσα το σχεδιο με τα λιονταρια που ειναι σαν σημαια , ξενερωσα !!!+ την ινοχ κοφτρα που ειναι σαν αλουμινοχαρτο



Για τα λεφτά που θες , δεν παιζουν πολλα , ινβικτα κρατκι , δοκιμασμενα !

Να σε ρωτισω κατι ομως , θες την ζεστη εκει που θα ειναι το τζακι , η' σκεφτεσαι και κανενα αεραγωγο στο ποιο μακρινο δωματιο !!! Αν παιζει το δευτερο , θες μοτερ ,αν οχι το πρωτο χωρις μοτερ .......και ασε να λενε , εμεις με τα μοτερ κατι παραπανω ξερουμε !!!

Αυτα οτι αλλο θες , εδω ειμαστε !!!
Last edit: 9 Χρόνια 10 Μήνες πριν by PRIMUS 45.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ