Αγορά εστίας Nordpeis

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88221 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis

maniac έγραψε:

Asteris έγραψε: Δεν σε πειράζει το αν είναι πολωνική, δεν σε πειράζει όμως και το ότι πουλιέται με τιμή Σουηδίας? Αν κοστίζει πχ τα διπλά λεφτά από ότι ένα Kratki, έχει κάτι που να δικαιολογεί την διπλή τιμή? Θα βγάλει πχ 30% παραπάνω ισχύ σε σχέση με τον ανταγωνισμό? Θα μου δώσει 20% παραπάνω απόδοση να πω ότι σε 5 χρόνια θα έχω κάνει απόσβεση την διαφορά? Θα κρατήσει 20 χρόνια αντί για 10 που θα κρατήσει το Kratki?

Αν ναι, να δώσω τα διπλά λεφτά...

Μηπως το κρατκι δινει και δεκαετη εγγυηση και δεν το γνωριζα????????? :whistle: :whistle: :whistle:


Γιατί δίνει η Nordpeis 20 και το αναφέρεις? Για παράδειγμα το έγραψα.

Πόσα δίνει η Nordpeis? 5 χρόνια? Κοινώς δεν έχω ακόμη καταλάβει τι παραπάνω κάνει ένα σουηδικό τζάκι διπλής τιμής, σε σχέση με το πολωνικό, ώστε να το προτιμήσω. Αν ξέρεις, μας λες...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88226 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis

aggelost έγραψε: Σε τισπιτι την εχεις βαλει ποσα τμ ζεσταινεις?.Αστερη σαν γνωστης ποια η γνωμη σου τι θα εβαζες εσυ με 3500 ευρω ολα τελειωμενα....


Pallazzeti, Piazzeta, Nordica...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88243 από maniac
Απαντήθηκε από maniac στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis

aggelost έγραψε: Σε τισπιτι την εχεις βαλει ποσα τμ ζεσταινεις?.Αστερη σαν γνωστης ποια η γνωμη σου τι θα εβαζες εσυ με 3500 ευρω ολα τελειωμενα....

Μονοκατοικια στα Μελισια του 75 αμονωτη τελειως 110τμ, με φωτια στο ρελαντι μου ανεβαζει στον ενιαιο χωρο σαλοκουζινα χωλ 25-26 βαθμους και μεσα στα υπνοδωματια γυρω στους 21
Οσον αφορα τωρα στην καταναλωση καπου εκει που σου εχουν πει ειναι αν οχι πιο κατω
Ελευθερη αγορα τωρα εχουμε ο καθενας κανει τις επιλογες του(αφου πρωτα κανει το σταυρο του)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88248 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis
Μάλλον στη Νορβηγία έχουν υπερβεί τους νόμους της φυσικής
-με την βοήθεια του Θεού βεβαίως βεβαίως...


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88252 από ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
λοιπόν μόλις έκανα μια βόλτα στην έκθεση !!η nordpeis έχει μια μεγάλη πινακίδα που λέει 0,6 κιλά την ώρα .......!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #88255 από aggelost
Απαντήθηκε από aggelost στο θέμα Αγορά εστίας Nordpeis
maniac εγω αμα πιασω 21 λογω υψους ευχαριστημενος θα ειμαι το καλο ειναι οτι εχω καλα ξυλα.το μονο που φοβαμαι με φυσικη ροη μην αργω πολυ να πιασω θερμοκρασιες καλες .Αστερη τα κοιτα αυτα και μου φυανουν με γυψινα πανω απο 4300 .Σας ευχαριστω ολους καθε πληροφορια πολυ σημαντικη...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.075 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ