Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81225 από anisos
Απαντήθηκε από anisos στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό
καλησπέρα... πριν λίγες ημέρες ξεκινησα την τοποθετηση ενος υδραυλικου τζακιου. το τοποθετήσαμε καναμε κ διαφορα τεστ ασφαλειας με τον υδραυλικο μου και ολα οκ μεχρι εδω.. ειπα τους πελατες μου να το αναβουν μέχρι να τελειώσω κ την επενδυση. για να το παρακολουθώ κι εγω,ολα πηγαιναν μια χαρα απλα της Τελευταίες μερες παρατηρησα καπνα αρκετη στο τζαμι και λεο μαλον δεν καθαρισε καθολου.. σημερα τους ειπα να καθαρίσουμε λίγο το τζαμι..και μου λεει χθες το βραδυ το καθαρισα.. καταλαβα οτι εχω προβλημα... και εκει εκανα μια τρομερή ανακάλυψη η πελατες μου καιγανε ξυλα με πισσα και καταλαβαινετε τι εγινε παντου μεσα ειναι γεματο πισσα και καπνα παρα πολυ.. αυτο τωρα πως καθαριζει πως γινεται να βγει???

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81235 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό

anisos έγραψε: καλησπέρα... πριν λίγες ημέρες ξεκινησα την τοποθετηση ενος υδραυλικου τζακιου. το τοποθετήσαμε καναμε κ διαφορα τεστ ασφαλειας με τον υδραυλικο μου και ολα οκ μεχρι εδω.. ειπα τους πελατες μου να το αναβουν μέχρι να τελειώσω κ την επενδυση. για να το παρακολουθώ κι εγω,ολα πηγαιναν μια χαρα απλα της Τελευταίες μερες παρατηρησα καπνα αρκετη στο τζαμι και λεο μαλον δεν καθαρισε καθολου.. σημερα τους ειπα να καθαρίσουμε λίγο το τζαμι..και μου λεει χθες το βραδυ το καθαρισα.. καταλαβα οτι εχω προβλημα... και εκει εκανα μια τρομερή ανακάλυψη η πελατες μου καιγανε ξυλα με πισσα και καταλαβαινετε τι εγινε παντου μεσα ειναι γεματο πισσα και καπνα παρα πολυ.. αυτο τωρα πως καθαριζει πως γινεται να βγει???


κανε δωρο στην πελλατισα κατι σε duroclean και μερικα συρματακια ...και ξαναπερνα σε καμμια βδομαδα :cheer:


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anisos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81265 από agge72
Απαντήθηκε από agge72 στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό

anisos έγραψε: καλησπέρα... πριν λίγες ημέρες ξεκινησα την τοποθετηση ενος υδραυλικου τζακιου. το τοποθετήσαμε καναμε κ διαφορα τεστ ασφαλειας με τον υδραυλικο μου και ολα οκ μεχρι εδω.. ειπα τους πελατες μου να το αναβουν μέχρι να τελειώσω κ την επενδυση. για να το παρακολουθώ κι εγω,ολα πηγαιναν μια χαρα απλα της Τελευταίες μερες παρατηρησα καπνα αρκετη στο τζαμι και λεο μαλον δεν καθαρισε καθολου.. σημερα τους ειπα να καθαρίσουμε λίγο το τζαμι..και μου λεει χθες το βραδυ το καθαρισα.. καταλαβα οτι εχω προβλημα... και εκει εκανα μια τρομερή ανακάλυψη η πελατες μου καιγανε ξυλα με πισσα και καταλαβαινετε τι εγινε παντου μεσα ειναι γεματο πισσα και καπνα παρα πολυ.. αυτο τωρα πως καθαριζει πως γινεται να βγει???



Ειναι το πρωτο υδραυλικο τζακι που εβαλες η εχεις βαλει και αλλου το ιδιο με την ιδια υδραυλικη
συνδεση αλλα μονο στο συγκεκριμενο εχεις το προβλημα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81272 από Gdevil
Απαντήθηκε από Gdevil στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό
Τί είναι τα "ξύλα με πίσσα"?
:huh: :dry: :unsure:


Ειδικός δεν είμαι. Οτι γράφω είναι προσωπικές σκέψεις. Όποιος τις διαβάζει ας τις κρίνει πριν τις αποδεχτεί ή πριν τις απορρίψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81279 από Stavrax
Απαντήθηκε από Stavrax στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό
Κολώνες της ΔΕΗ :woohoo:


Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": anisos

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #81287 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Ενεργειακό τζάκι - υδραυλικό
σταυρο εχουν καλη θερμογονο?


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.097 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ