Αγορά κασσέτας τζακιού

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29825 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

Asteris έγραψε: Από κάτω θα παίρνει τον αέρα, από την τρύπα που είχε πριν το μαντεμένιο τζάκι. Αρκεί να μην τοποθετήσεις την νέα κασέτα ακριβώς πάνω στην τρύπα και την βουλώσεις, θα αφήσεις 1 πόντο κενό, για να τραβάει τον αέρα από κει.

κατελιξα μεταξυ Edilkamin riga και Invicta 700 turbo πια μου πρωτεινεις έχει δοκιμάσει κανεις την riga μου αρέσει λίγο περισσότερο....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29834 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
Όποια σου αρέσει, σχεδόν ίδιες είναι, λιγο δυνατότερη μόνο η Invicta.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29884 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

Asteris έγραψε: Όποια σου αρέσει, σχεδόν ίδιες είναι, λιγο δυνατότερη μόνο η Invicta.

σε post που διάβασα εδώ μέσα λένε πως τα invicta τα φέρνει μονο το leroy merlin και όταν πήρα τηλέφωνο μου είπαν παράδοση πάνω από ένα μηνα,σε ένα άλλο post "δικο σου" αστέρι λες πως invicta 700 και salgueda 700 είναι το ίδιο.κατάλαβα καλά άρα αν πάρω το salgueda που το βρίσκω σε κάποια σαιτ είναι το ίδιο αξιόπιστο με το invicta που προτείνεις?σε ευχάριστω και πάλι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #29915 από Asteris
Απαντήθηκε από Asteris στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
Ναι, Salgueda λέγονται οι Invicta στην Ισπανική αγορά, οπότε και τέτοια πάρε αν βρεις σε σωστή τιμή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #30431 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού

Asteris έγραψε: Ναι, Salgueda λέγονται οι Invicta στην Ισπανική αγορά, οπότε και τέτοια πάρε αν βρεις σε σωστή τιμή.

τελικά "αστεριε" καταλήγω στο riga 49 αφού το salgueda δεν βγάζει δυο όψεων πλέον!σε ευχάριστο για την βοήθεια παρα πολύ ,τώρα ελπίζω να καταφέρω να την τοποθετήσω μονος μου αφού έχω ένα θέμα με το υπάρχον τζάκι το μαντεμένιο που η πλάτη του έχει μια κλίση προς τα μέσα στο πάνω μέρος και δεν χωράει η κασέτα και άρα πρέπει να βγάλω τα μαντένια!ελπίζω να βγαίνουν εύκολα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #30738 από alekos
Απαντήθηκε από alekos στο θέμα Αγορά κασσέτας τζακιού
ξερει καποιος πως μπορω να βγαλο απο το υπαρχον τζακι τις πλακες μαντεμιου για να τοποθετισω την κασετα?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.066 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ