Ενεργειακό τζάκι - Πέλλετ - Λέβητας ξύλου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130929 από nikolas p
B)
προφανως κατι δεν καταλαβαινω εδω μεσα . ισως επειδη δεν εχω μαθει να ακουω αναιδεις ανθρωπους.
δεν πειραζει, με το καιρο θα μαθω καλυτερα... :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130933 από Savvas
Μα εγώ αναιδέστατα αναφέρομαι στους κακούς εμπόρους της θέρμανσης. Εσύ γιατί θεωρείς ότι σε αφορά, είσαι απλά ένας υπάλληλος ιδιωτικού δικαίου σε δημόσια επιχείρηση. Κάνε το χόμπι σου και μην αφήνεις να σε επηρεάζουν οι κακοί άνθρωποι, οι αναιδείς και οι καραγκιόζηδες.
Έχει γεμίσει άλλωστε ο τόπος απο αυτούς... ;)
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Savvas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130936 από COMMO 21KW
Η κλεψιά, τα υπερκέρδοι,οι νοθείες, η ατιμία, και βάλτε εσείς τα υπόλοιπα, έχουν φτάσει την Ελλαδίτσα μας εδώ.

:( (Τι έγινε ρε παιδιά ? ) :)

Σπύρος
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by COMMO 21KW.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130937 από nikolas p

Savvas έγραψε: Μα εγώ αναιδέστατα αναφέρομαι στους κακούς εμπόρους της θέρμανσης. Εσύ γιατί θεωρείς ότι σε αφορά, είσαι απλά ένας υπάλληλος ιδιωτικού δικαίου σε δημόσια επιχείρηση. Κάνε το χόμπι σου και μην αφήνεις να σε επηρεάζουν οι κακοί άνθρωποι, οι αναιδείς και οι καραγκιόζηδες.
Έχει γεμίσει άλλωστε ο τόπος απο αυτούς... ;)


συναδελφε νομιζω οτι ηρθε η ωρα να στα "χωσω" :evil:
αναφερθηκες ξανα εμμεσα σε μενα με το προηγουμενο αυτου μηνυματος σου
και παλι προσπαθησα να κρατησω χαμηλους τονους, αλλά εσυ εχεις ξεφυγει σε ανοησια και αναιδεια!!

γελοιοποιηθηκες αρχικα οταν αναιδεστατα με εβγαλες κλωνο του σαμαρα μονο και μονο γιατι σου ελειπε η ευφυια να τσεκαρεις μεσω φεησμπουκ το αν ειμαι υπαρκτο προσωπο και που δουλευω

μας απειλησες οτι δεν θες να πεις περισσοτερα παρα του οτι ο στεργιος σου ειπε το λογικο. να πεις τι?
οτι δεν ξερεις τι λες?

ερχεσαι ξανα να πεις οτι ειμαι εμπορος, οταν ξανα σου λεω οτι εισαι ανοητος που δεν καταλαβαινει οτι μιλας με εναν μηχανολογο του πολυτεχνειου που δ/νει εταιρια του δημοσιου η οποια εχει ενα απο τα μεγαλυτερα ΜΥΗΣ στη χωρα
παλια, μυησ λεγαμε μεχρι 7 mw, σημερα ειναι το οριο στα 10. το δικο μας ειναι 6.5 και κανει εισπραξεις περι τα 2- 2,2 εκατομμυρια ευρω το χρονο.
αν ηθελα να βγαλω βρωμικα λεφτα, θα περιμενα να μου δωσει μιζα ο σαμαρας απο την πωληση ενος καυστηρα τρωγωντας τοσες ωρες να γραφω εδω μεσα, ή θα επαιρνα μιζες απο την δουλια μου?
κι ομως! ουτε μιζα απο το σαμαρα παιρνω, ουτε απο τη δουλια μου.
επικροτω το ορθο και καλο και προσπαθω να μαθω ποιο ειναι αυτο.
εσυ τι κανεις στη ζωη σου? μην παιρνεις μιζα απο κανενα υδραυλικο και τσαντιστηκες που εκθειασα τον νικο σαμαρα? εκφραζω μια απορια εναντιον ενος αγνωστου και απροσωπου νικνεημ. εγω ο επωνυμος
πες μας λοιπον το ποιος εισαι, ποια η επαγγλεματικη σου ιδιοτητα για να καταλαβω αν εισαι απλα ανοητος ή κρυβεις κατι αλλο...

τι σχεση εχω εγω με το κυκλωμα της θερμανσης σπιτιου περα απο ενα ενδιαφερον απο χομπι?
δεν εχεις ομως ουτε ηθικα ουτε νομικα το δικαωμα να με κατηγορεις για τετοια πραγματα οταν δεν κανεις το πιο απλο. το να τσεκαρεις το αν ειμαι υπερκτο προσωπο και αν ειναι αληθεια αυτα που λεω εστω μεσω φεησμπουκ
μα ποσο αλλο πια θελεις για να καταλαβεις οτι λες βλακες μονο και μονο γιατι εγινες ρομπα απο το πρωτο σου λαθος?

θες να αναφερεις το μηνυμα μου ετουτο στη διαχειρηση γιατι θεωρεις οτι σε προσβαλω αναιτια? κανε το.
το οτι με κατηγορεις για πλαστοπροσωπια και για ανηθικους τροπους και πληττεις την αξιοπρεπεια μου την στιγμη που δηλωνω μεσω φεησμπουκ την πραγματικη μου ταυτοτητα, εγω τι πρεπει να κανω για σενα την στιγμη που ΜΕ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ?
δεν μιλας λοιπον με ενα ανγωστο νικνεημ, μιλας για ενα επωνυμο ατομο το οποιο συκοφαντεις απο θρασυτητα


σου περιγραφω σε δημοσια θέα μερικα απο την παλια μου επαγγελματικη δραστηριοτητα, και εσυ δεν καταλαβαινεις ή μαλλον δεν θες να καταλαβεις

ξερεις τι βλεπω?
κομπλεξ και κακια.
λες οτι παραπλανω στην ουσια τον κοσμο για αγορα ακριβου μηχανηματος οταν εκθειαζεις τον αδερφο σου που εβαλε αυτο που προτεινα και εγω ως μια απο δυο λυσεις.
λες οτι παρασερνω στην ουσια εναν ανεργο. μα τι ειναι? κανενας χαζος που δεν ξερει γιατι και ποσα θα πληρωσει?
το κοστος που ανεφερε στην προσφορα που του εδωσαν ειναι το μισο περιπου το μηχανημα του, και το αλλο μισο τα παρελκομενα που δεν θα τα αποφυγει αν θελει να κανει καλη και απροβληματιστη δουλεια.
δοχειο το εχει αναγκη περαν των αλλων για να εχει και ζνχ. και μαλιστα ποιο μηχανημα? αυτο που εκθειαζες λιγες μερες πριν που το αγορασε ο αδελφος σου!
δεν κατηγορεις ομως τον buderus. κατηγορεις τον windhager και ας εχει και μικροτερη τιμη (fku)
και στην τελικη δεν κατηγορεις εμενα. κατηγορεις τον επιτυχημενο κ. σαμαρα. κομπλεξικε!
και περα απο κομπλεξ, βλεπω μια απεχθεια προς το προσωπο του κ σαμαρα γενικοτερα, για αυτο τον κατηγορησες κιολας οτι εφτιαξε ψευτικο λογαριασμο οταν ειδες οτι τον εκθειασα.
την στιγμη που πουλαει φτηνοτερα μαλιστα απο αυτο που πηρε ο αδερφος σου και εκθειαζες ως μηχανημα.

η θρασυτητα αγορι μου πρεπει να εχει και ορια
και το "συγνωμη εκανα λαθος" του θεου ειναι...
ενα συγνωμη που με εβγαλες κλωνο δεν ειπες
αντ'αυτου μου λες παλι εμμεσα οτι συμμετεχω σε κυκλωμα για να παρασυρω καποιον σε αγορα ακριβου μηχανηματος. γιατι τα ακριβα μηχανηματα δεν χρειαζονται παρα του οτι ο fku ειναι πολυ φτηνοτερος του μπουντερους ή και του vigas. και παλι μας λες οτι δεν θες να μιλησεις πιο πριν. σιγα τα ωά, θα μιλησει ο σαββας που δεν εχει την ευφυια να τσεκαρει με ποιον μιλα πρωτου κατηγορησει το θυμα του που δεν γνωριζει, αλλά και εναν απο τους καλυτερους επαγγελματιες του κλαδου που γνωριζουν ολοι.
βάλεις εναντιον 2 ανθρωπων που μπορει να μην εισαι αξιος ουτε να τους ξυσεις τα αυτια...
κομπλεξικος εισαι. αυτο εισαι

τα ιδια ειπες στον αδερφο σου οταν εβαλε μπουντερους? οτι δεν χρειαζονται τα καλα μηχανηματα?
ή μηπως αυτος δεν εβαλε καμιναδα ή μηπως πληρωσε ηλιακους ή πληρωνει δεη και δεν εχει αναγκη δοχειο?


τι θελεις στην ουσια να μας πεις πια?
οτι δεν ειμαι αυτος που ειμαι?
οτι δεν ειμαι μηχανικος παραγωγης, ή οτι δεν ειμαι διευθυντης υδροηλεκτρικου εργοστασιου που καμια σχεση δεν εχει επαγγελματικα με τον κυκλο της θερμανσης γενικοτερα ή με τον κ. σαμαρα ειδικοτερα?
μιλα καθαρα, αντρικια και με νοηση αν εχεις. που δεν εχεις και το βλεπουν ολοι αυτο. μονο εσυ δεν βλεπεις οτι μιλας με ανθρωπο που ειναι αυτο που δηλωνει οτι ειναι

σταματα ομως να με ζαλιζεις με ανοησιες πια
βουλωσε το επιτελους ξερολα μου!
απο εδω και περα για μενα δεν υπαρχεις γιατι απλα δεν αξιζει να ασχολουμαι με ανοητους
και αν θες αναφερε με στη διαχειρηση για να δουν το γιατι σε λεω ανοητο
τελος._

υγ
εγω δηλωνω το ποιος ειμαι μεσω φεηςμπουκ. εσυ οχι. εισαι ενα ανωνυμο νικνεημ που ισχυριζεται κιολας οτι ειναι μηχανικος. και συκοφαντει εναν πραγματικο ανθρωπο. εσυ ενα ανωνυμο νικνεημ
τι μηχανικος αραγε ειναι αυτος που δεν ειναι υπερ των καλων μηχανηματων και υπερ των σωστων επαγγελματιων οπως ο κ. σαμαρας?

οχι μηχανικος εισαι, ουτε καν υπομηχανικος, ουτε καν μαστοροπαιδο υδραυλικου γιατι και αυτα εχουν σεβασμο για τους μηχανικους.
αντε και στο καλο σου θρασυτατε που θα με κατηγορησεις κιολας για κρυφομιζαδορο
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by nikolas p.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": egglezos, stelios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130938 από nikolas p

COMMO 21KW έγραψε: Η κλεψιά, τα υπερκέρδοι,οι νοθείες, η ατιμία, και βάλτε εσείς τα υπόλοιπα, έχουν φτάσει την Ελλαδίτσα μας εδώ.

:( (Τι έγινε ρε παιδιά ? ) :)


εγινε συναδελφε οτι το καθε παλιοπαιδο παιρνει στα χερια του ενα πληκτρολογιο και φτυνει την ανοησια που εχει μεσα του χωρις ηθικες αναστολες , σε οτι μισει απο κομπλεξ.
μιλαει πολιτισμενα υποτιθεται και χυνει δηλητηριο προς υπαρκτα προσωπα πισω απο εναν ανωνυμο νικνεημ. τουλαχιστον μεχρι στιγμης δεν βλεπω να εχει σε δημοσια θεα το ημεηλ του για να δουμε το ποιος ειναι.

και ολα αυτα απο κομπλεξ εναντιον ενος ανθρωπου σαν τον κ. σαμαρα που για μενα τον μισει επειδη ειναι επιτυχημενος επαγγελματιας
αλλά περαν αυτού εχει φτασει στο εσχατο οριο ανοησιας και νομικης πια κατηγοριας με το να κατηγορει υπαρκτα προσωπα, δημοσια προσωπα, οπως εγω που δηλωνω μεσω φεησμπουκ το ποιος ειμαι, ως κρυφομιζαδορους

μη δινεις σημασια, κατι τετοιοι ξερολες μας εκαναν τη χωρα αυτη που ειναι
τουλαχιστον τα παιδια μας ας μην καταντησουν σαν και αυτον

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #130939 από COMMO 21KW

nikolas p έγραψε:

COMMO 21KW έγραψε: Η κλεψιά, τα υπερκέρδοι,οι νοθείες, η ατιμία, και βάλτε εσείς τα υπόλοιπα, έχουν φτάσει την Ελλαδίτσα μας εδώ.
:( (Τι έγινε ρε παιδιά ? ) :)



μη δινεις σημασια, κατι τετοιοι ξερολες μας εκαναν τη χωρα αυτη που ειναι
τουλαχιστον τα παιδια μας ας μην καταντησουν σαν και αυτον


Επίσεις δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο προφίλ του κάθε μέλους του energ.gr ,δεν μπαινουν τα ελάχιστα που μπορει να φαίνονται δλδ ,
όνομα ή επίθετο,τόπος κατοικίας,κλπ και μάλιστα σε παλιά μέλη ;

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.083 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ