Ενεργειακό τζάκι - Πέλλετ - Λέβητας ξύλου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130908 από COMMO 21KW
Αν μπορώ να βοηθήσω και εγώ.

Δείτε αυτό στην έδρα μου .Τον ίδιοκτήτη το γνωρίζω προσωπικά .Παιδί μαλαμα ,Αργύρη το ελένε.

www.metergon.gr/

Σπύρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130909 από VOSDOGIAN

COMMO 21KW έγραψε: Αν μπορώ να βοηθήσω και εγώ.

Δείτε αυτό στην έδρα μου .Τον ίδιοκτήτη το γνωρίζω προσωπικά .Παιδί μαλαμα ,Αργύρη το ελένε.

www.metergon.gr/

Αυτον τον φτιάχνει ο ιδιος και ειναι αντιγραφή αυτού που έβαλα εγώ?

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130910 από nikolas p

VOSDOGIAN έγραψε: Καλησπέρα eightball2020 εγω δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατι βρίσκομαι σε μια κατάσταση παρομοια με την δικιά σου με μια τεράστια διαφορά εγώ δεν έχω μια :( ,διαβάζοντας το νήμα ειδα οτι συμμετεχουν άτομα με πολλες γνώσεις και είπα να το εκμεταλλευτώ μου προτάθηκε αυτός ο λέβητας στα 1900 ευρω www.estianet.gr/boilers/4/%CE%BB%CE%B5%C...%BB%CE%BF%CF%85.html με αυτα τα χαρακτηριστικά www.estianet.gr/files/boilers/c1627351b1...7d797cca8775b8f8.pdf εγω δεν τον εχω ξαναδεί και ήθελα καποιες γνώμες ευχαριστώ...
Αν χαλάω το νήμα του θεματοθετη ζήτω συγνώμη και να διαγραφή


αυτο μοιαζει με θερμοσιφωνα :lol:
λεβητας ειναι?
μακαρι να ειναι κατι καλο, αλλά ηθελα να ρωτησω, ποσο παχος εχουν οι λαμαρινες του? δεν ειδα να αναεφερει πουθενα και οταν εχουμε να κανουμε με πρωτοτυπες ιδεες, καλο ειναι να ξερουμε ολα τα στοιχεια του
μοιαζει να φτιαχτηκε για αλλη δουλια, να τους περισεψαν θερμοσιφωνες και να σκεφτηκαν: δεν κανουμε δυο ανοιγματα να τον πουλαμε σαν λεβητα? :lol:

ελπιζω να μην τους αδικω τους ανθρωπους, αλλά δεν βλεπω ουτε διαδρομες καπναεριων, τουμπα κλπ
ετσι οπως το βλεπω, το νερο βρισκεται περιμετρικα του δοχειου και μονο. πως ζεσταινεται γρηγορα? πως απαγει την θερμοτητα πρωτου αυτη φυγει στην καμιναδα?
να κανω τοσο λαθος?

και βρε φιλε μου, στη θεση σου, αφου δεν μιλαμε για πυρολυτικο, γιατι δεν κοιταζεις τον windhager fku που ειναι εξαιρετικο και δοκιμασμενο μηχανημα και με λιγοτερα ισως χρηματα?
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by nikolas p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130911 από nikolas p

COMMO 21KW έγραψε: Αν μπορώ να βοηθήσω και εγώ.

Δείτε αυτό στην έδρα μου .Τον ίδιοκτήτη το γνωρίζω προσωπικά .Παιδί μαλαμα ,Αργύρη το ελένε.

www.metergon.gr/


τουλαχιστον ο δικος σου εχει και αερα, καιει και τα παντα
ειναι ειδικη κατασκευη οπότε δεν μπορω να τον κρινω...
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by nikolas p.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130913 από VOSDOGIAN
Νικόλα ειχα ακριβως της απορίες που εκφράζεις και εσύ και αν μου τον πρότεινε οποιοσδήποτε απλά θα έφευγα,μου εκανε ομως εντύπωση γιατι μου το προτεινε η συγκεκριμένη εταιρία που ειναι μεν πανάκριβη αλλα κορυφή στα τζάκια και ειπα να παρω μια γνώμη

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #130914 από nikolas p

VOSDOGIAN έγραψε: Νικόλα ειχα ακριβως της απορίες που εκφράζεις και εσύ και αν μου τον πρότεινε οποιοσδήποτε απλά θα έφευγα,μου εκανε ομως εντύπωση γιατι μου το προτεινε η συγκεκριμένη εταιρία που ειναι μεν πανάκριβη αλλα κορυφή στα τζάκια και ειπα να παρω μια γνώμη


τι να σου πω αδερφε? μακαρι να ηξερα περισσοτερα. ισως καποιοι εμπειροι συναδελφοι να ξερουν κατι παραπανω

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.090 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ