Ενεργειακό τζάκι - Πέλλετ - Λέβητας ξύλου?

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131282 από kosmidis80
Καπου τα εχετε μπερδεψει ολα και θεωρειτε οτι εισαστε υπερασπιστης του ΤΕΕ. Μπορειτε σαφεστατα να καταγγειλετε στο ΤΕΕ οτι θελετε, αλλα το γνωριζετε κι ο ιδιος οτι τζαμπα καθομαστε και ασχολουμαστε!
Καθως φυσικα να σας διεκρινησω οτι επαναλαμβανεται πολλακις το ιδιο που σας εκανε το μελος Σαββας να κατηγορησει εσας για πλαστη ταυτοτητα. Σημειοτεον δε οτι εγω προσωπικα δεν γνωριζω εσας αλλα ουτε και τον Σαββα, οποτε θεωρω το ελαχιστο ατυχες το σχολιο σας για υποθαλψη. Και η αληθεια ειναι οτι δεν ενδιαφερομαι να σας γνωρισω οποτε και δεν θα μπω στην λογικη του facebook.
Οι προσωπικες μου αποψεις μπορει να ειναι λανθασμενες, προς Θεου δεν θεωρω οτι δεν κανω λαθος αρκετες φορες, αλλα επιτρεψτε μου και εμενα ως Διευθυντικο στελεχος ιδιωτικης εταιριας να ειμαι αυστηρος στην κριση μου προς ατομα και καταστασεις.

Στάλθηκε από το Lenovo A820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": STAF

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131283 από VOSDOGIAN
Καλησπέρα εγώ ξέρω ότι όποιος δεν ξέρει καιρό αυτό το φόρουμ και μπει τώρα και διαβάσει αυτό το νήμα :woohoo: θα ρίξει μια μούτζα και δεν θα ξαναπερασει απο εδώ :(
Υ.Γ Σεβαστείτε τον θεματοθετη ξεκατινιαστείτε σε δικό σας ποστ :dry:

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by VOSDOGIAN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131284 από Savvas
Έχει ήδη ενημερωθεί η διοίκηση του site απο το πρωί για την καταχρηστική συμπεριφορά σου και αφαίρεσαν το μήνυμα σου για να προστατεύσουν εσένα και το site απο τις πραγματικές συνέπειες της αμετροέπειας σου. Τα ίχνη φυσικά παραμένουν. Αφού δεν προστατεύεσαι απο τις κακοτοπιές μόνος σου, ευτυχώς ανέλαβε ο Admin για αυτό.
Την προστασία απο τον εξευτελισμό όμως μόνο ο εαυτός μας μπορεί να τον προσφέρει.

Για τα υπόλοιπα δεν χρειαστεί να σε ακολουθήσουμε στις παραλήρηματικού τύπου σκέψεις για το καλό όλων μας.
Συνιστώ ψυχραιμία και ας τελειώνουμε εδώ.
Last edit: 10 Χρόνια 2 Μήνες πριν by Savvas.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131290 από eightball2020
Χωρις παρεξήγηση θα επιθυμούσα οι admin να διαγράψουν η να μεταφέρουν τα σχόλια που αφορούν προσωπική διαμάχη μεταξύ συμφορουμοιτών,διότι ο τίτλος του θέματος έχει να κάνει με το να βοηθηθώ στη σωστή επιλογή.Και ενώ είχα αλλη γνώμη για κάποιους τώρα αρχίζω να έχω άλλη. Επίσης όταν αναφέρω ότι εντυπωσιάστηκα απο έναν ξυλολέβητα 8mm θα ήταν καλύτερο να απαντάτε με ευθύ τρόπο και όχι με πλάγιο πολιτικό,μπορεί να μην έχουμε ίδιες γνώσεις πάνω στο αντικείμενο αλλά ρωτώντας πας στην πόλη που έλεγε και ο παππους μου.
Στο θέμα μου λοιπόν,εχθές πήγα απο τον ενεργειακό επιθεωρητή,εκείνος συνεργάζεται με την atmos,επειδή γνωρίζει το σπίτι,το πρώτο πράγμα που μου είπε ήταν ότι αν βάλω απο εκείνον σύμφωνα με τις αναγκες του σπιτιού θα βάλω τον μικρότερο,βάβαια μου είπε ότι θα έρθει κάτω ο συνεργάτης του για να δεί τη χρειάζομαι και να μου δώσει μια ολοκληρωμένη πρόταση και τιμή,οπότε περιμένω.
Για την atmos τη γνώμη έχετε?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131297 από stergiosbik
Να συμβουλευτεις μηχανολογο που Δ Ε Ν ειναι κ εμπορος ταυτοχρονα. ;)

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 2 Μήνες πριν #131300 από kosmidis80
αφου σου αρεσουν οι ευθυς απαντησεις :

Οχι οι ατμος ειναι κατω του μετριου λεβητες πυρολυσης! Ρωτα τους θερμοκρασιες καυσαεριων και οταν σου πουν πανω απο 200 τοτε θα καταλαβεις τα περι αποδοσεως των!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.089 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ