Σύγκριση φίλτρων νερού για σόμπες pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65293 από γιαννης-δραμα

love.bacardi έγραψε: ε παις και σε εμας ρε φιλε αποψεις τιμες γενικα σχολεια εσυ ποιο εβαλες και αν εισαι ευχαριστημενος και στα πεθερικα σου που πιστευω τα αγαπας γιατι δεν εβαλες σαν το δικο σου και εβαλες αυτο?

Ελα ρε και εγω σαν το δικο σου εχω(σχεδον μαζι τα πηραμε για τα τεστ ξεχασες),τωρα για το αλλο ηταν θεμα χρηματων(60 ευρω)και οτι μπηκε στην καμιναδα του μπαρμπεκιου κατα τ'αλλα και τα δυο δουλευουν αψογα!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65329 από love.bacardi

γιαννης-δραμα έγραψε:

love.bacardi έγραψε: ε παις και σε εμας ρε φιλε αποψεις τιμες γενικα σχολεια εσυ ποιο εβαλες και αν εισαι ευχαριστημενος και στα πεθερικα σου που πιστευω τα αγαπας γιατι δεν εβαλες σαν το δικο σου και εβαλες αυτο?

Ελα ρε και εγω σαν το δικο σου εχω(σχεδον μαζι τα πηραμε για τα τεστ ξεχασες),τωρα για το αλλο ηταν θεμα χρηματων(60 ευρω)και οτι μπηκε στην καμιναδα του μπαρμπεκιου κατα τ'αλλα και τα δυο δουλευουν αψογα!


ελα ρε γιαννη τι κανεις πως τα πας με το φιλτρο? εμενα μια χαρα καθε μερα ατμιζει περιπου 7 λιτρα νερου το τυλιξα ολο με υαλοβαμβακα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65336 από dimlyk
ιδεα
κατασκευη εναλλακτη για εκμεταλευση της θερμοτητας του νερου :woohoo:

ασε που γλυτωνετε και 7 λιτρα νερο ετσι :)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65337 από love.bacardi
μπα φιλε μου ετοιμαζομαι αν δεις και το θεμα
www.energ.gr/j15/index.php?option=com_ku...itstart=15&Itemid=53
θα καταλαβεις κατι παρομοιο θα γινει και με την σομπα σιγα σιγα το δουλευω εχω παρει ενα κυκλοφορητη που ειναι και το πιο ακριβω και μετα σιγα σιγα τα υπολοιπα υλικα για να εκμεταλευτω την ζεστη απο τα τοιχωματα της σομπας,τις 3 σειρες εξαγωγης του αερα και μαλλον και λιγο απο την εξατμηση της σομπας για να την συνδεσω με τα καλοριφερ σε ενα διαμερισμα στην ορεστιαδα που ειμαι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65342 από dimlyk
βρε φιλαρακι ..πλακιτσα εκανα
η σομπα ομως ειναι διαφορετικο απ το τζακι
οτι καταφερεις να παρεις απο κει θα το χασεις απ την σομπα (με εξαιρεση οτι παρεις απ την καμιναδα)
αυτο που στην ουσια θα κανεις ειναι να μεταφερεις την θερμοτητα παραπερα κανοντας την σομπα "υδραυλικη"


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #65346 από love.bacardi
αυτο θα προσπαθησω φιλε μου. σε ενα αλλο ποστ ειχαμε κανει μια κουβεντα με εναν παλι σαν και εμενα επιδοξο πατενταριστη...επισης υπαρχει ατομο που το εκανε και δουλευει μια χαρα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.077 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ