Ιnox μπουριά - προσοχή στους κακούς τεχνίτες!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43543 από GT

mastoras έγραψε: ...
Δεν υπάρχει τρόπος να κολλήσουν, να πρεσαριστούν, να πονταριστούν, για να στεγανοποιηθούν απόλυτα 2 στρόγγυλες λαμαρίνες σε Τ .......μόνο σε χυτά εξαρτήματα μπορούμε να έχουμε απόλυτες στεγανοποιήσεις.
...


mastoras έγραψε: ...
Ο Δημήτρης δεν λέει ψέμματα......λέει όμως "αν έχεις"
...
Η άλλη φωτογραφία είναι ψεύτικη.
...
Αυτό όμως που είπα είναι καμιά εταιρία από αυτές που γνωρίζω δεν έχει στεγανά ταφ, συστολικά, και άλλα......γιατί εγώ δεν μπορώ να βρω πουθενά.......ακόμα και πληρώσω το ΤΑΦ 40€

όταν λέω δεν γίνεται να κολληθούν οι λαμαρίνες, εννοώ στην δική μας αγορά, στην πιάτσα, κτλ.......δεν αφήνω να εννοηθεί ότι σε όλο τον κόσμο δεν μπορεί να υπάρξει ραφή σε λαμαρίνα 0,4-0,6 και βάλε.

Και όπως σωστά λέει ο Δημήτρης, εάν έχεις μηχάνημα, κολλάς μέταλλο και με το πάχος ανθρώπινης τρίχας.


Όταν εσύ ο μάστορας λες ότι δε γίνεται, εγώ ο μη μάστορας καταλαβαίνω ότι δε γίνεται. ;)

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς στη δική μας/σας πιάτσα, αγορά κλπ.

Τόση ώρα για την Ελληνική αγορά συζητάμε (αν εννοείς αυτό), όχι για τα μπουριά της NASA.

Τα λεγόμενά σου είναι αντικρουόμενα, πιστεύω να το καταλαβαίνεις.

Εν τέλει, δεν υπάρχει μια ρημάδα Ελληνική εταιρία που να κατασκευάζει μπουριά με στεγανές ραφές ρε παιδιά?

Ούτε μία?

Δε μπορώ να αγοράσω ένα Ελληνικό ταυ με στεγανές συγκολλήσεις ρε παιδιά?

Δεν έχει αγοράσει κανείς εδώ μέσα?

Όλων σας έχουν σιλικόνη, ελλείψει επαρκούς συγκόλλησης?

Τι διάολο, τόσο δυσεύρετο είναι ένα τέτοιο μηχάνημα τελικά που δεν το έχει κανείς?

Όσο για τη συγκεκριμένη φωτογραφία που λες, όντως φαίνεται ψεύτικη.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43545 από mihm
Ως 1ο βήμα, έστειλα τις φωτογραφίες στην εταιρία που λαμβάνει πιστοποίηση:

www.mpanrw.eu/en/services/

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43552 από DOOM_NX
Παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Μια και αναφέρθηκαν μπουριά για τις σόμπες πέλλετ, γιατί πρέπει να βάζουμε μόνο πυρίμαχη σιλικόνη; Αλουμινοταινίες δεν κάνουν; Ή θερμαίνονται και ξεκολάνε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43578 από mastoras

GT έγραψε: Όταν εσύ ο μάστορας λες ότι δε γίνεται, εγώ ο μη μάστορας καταλαβαίνω ότι δε γίνεται. ;)


Βασικά ο μόνος μάστορας είναι της κατσίκας ο κόλος. Και αυτό γιατί τα βγάζει πάντα όλα ίδια. :lol:

Σαν δεύτερο...τα εργαλεία κάνουν τον μάστορα ;) , και τελευταίο.......η εμπειρία είναι σαν την τσατσάρα που την αποκτάς όταν μείνεις πλέον φαλακρός. :lol:

Δεν βρίσκομαι εδώ στο φόρουμ σαν mastoras για να βάζω τα πράγματα στην θέση τους. Ενα απλό μέλος είμαι και εγώ, και έχω κάποιες απόψεις, όπως όλοι μας, που άλλοτε είναι σωστές, και άλλοτε λάθος. Ούτε και προσπαθώ να είμαι προσεκτικός μην τυχόν και εκτεθώ.

Μοχαμπέτι να κάνουμε να περνάμε καλά την ώρα μας......και ότι γνωρίζουμε το μεταδίδουμε ο ένας στον άλλον, και όλα καλά :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43587 από kostas tz
www.atritube.gr/Home.aspx εγω εβαλα αυτη την καμιναδα,υπαρχουν και εταιριες με α@@@@@@α!!!!και καλα θα κανουν να ακολουθησουν και οι υπολιπες γιατι ο κοσμος ξυπνισε και απαιτη ηποιοτιτα να ειναι και αναλογη με τα χρηματα που διαθετη!!! μαστορα χαιρομε που καταλαβες και χρησιμοπιεις την υπογραφη μου!! B)

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Kardas

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43589 από mastoras

kostas tz έγραψε: μαστορα χαιρομε που καταλαβες και χρησιμοπιεις την υπογραφη μου!! B)


Ασύλληπτη υπογραφή φίλε Κώστα .........μεγαλειώδης έκφραση. ;)
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kostas tz

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ