Ιnox μπουριά - προσοχή στους κακούς τεχνίτες!

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43436 από fritakos
Γιατι "ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ" ο τίτλος ;;;;
Αν παραγγειλω οποιοδήποτε κινέζικο , βουλγαρικό , τσεχικο , η γερμανικό μπουρι ειναι σίγουρα άριστης ποιότητας και κατασκευής ;;;;
Ας σταματήσουμε πια να κατηγορουμε οτιδήποτε ελληνικό και ας ψάξουμε να βρούμε και να ενισχύσουμε τα ποιοτικά ελληνικά προϊόντα.

Αν δεν παράγουμε τίποτα στο τέλος δεν θα έχει κανένας δουλειά και απλά θα μας φταίνε οι άλλοι για τα χάλια μας και όχι η ξενομανια μας.

Θα παρακαλούσα να αλλάξει ο τίτλος και ας περιοριστεί στο όνομα του κατασκευαστή αν και απο τις φωτό δεν μπορείς να καταλάβεις και πολλά για την ποιότητα.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by KERBEROS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43438 από Grecu_

dimlyk έγραψε: αν καποιος φυσικα θελει μπορει να κατασκευασει καμιναδα και με σωληνες χωρις ραφη στα 3 χιλ


...και να στηρίξει στη καμινάδα και καμια πέργκολα :D
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Grecu_.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": blaxaki

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43443 από mihm
Το θέμα είναι σοβαρό, από το μονοξείδιο μπορεί να πεθάνεις, εάν το κάνουν όλοι, τότε είναι έγκλημα, και πρέπει στις οδηγίες να γράφουν ότι δεν θα πρέπει να τοποθετούνται μέσα στο σπίτι!

Η σιλικόνη είναι φτιαγμένη ώστε να καλύπτει τις αυξομειώσεις όγκου, λόγω αλλαγής της θερμοκρασίας 2 πραγμάτων σε μικρό πάχος, και όχι για μπαλώματα!

Αυτά και τέλος, δεν ξαναγράφω εδώ μέσα, εάν υπάρχει κάποιος όρος, τον οποίο έχω παραβεί παρακαλώ να μου τον γνωρίσετε, ειδάλλως φασιστικές συμπεριφορές δεν ανέχομαι!
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by mihm.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43447 από kostas tz

mihm έγραψε: Το θέμα είναι σοβαρό, από το μονοξείδιο μπορεί να πεθάνεις, εάν το κάνουν όλοι, τότε είναι έγκλημα, και πρέπει στις οδηγίες να γράφουν ότι δεν θα πρέπει να τοποθετούνται μέσα στο σπίτι!

Η σιλικόνη είναι φτιαγμένη ώστε να καλύπτει τις αυξομειώσεις όγκου, λόγω αλλαγής της θερμοκρασίας 2 πραγμάτων σε μικρό πάχος, και όχι για μπαλώματα!

Αυτά και τέλος, δεν ξαναγράφω εδώ μέσα, εάν υπάρχει κάποιος όρος, τον οποίο έχω παραβεί παρακαλώ να μου τον γνωρίσετε, ειδάλλως φασιστικές συμπεριφορές δεν ανέχομαι!

χαχαχαχαχα γελαω για να μην πω τιποτα αλλο,με λιγα λογια μας λες φασιστες επιδειθελουμε να στηριξουμε τα ελληνηκα προιοντα???? δεν καταλαβες το κυριοτερο ολοι προσπαθουν να σε βοηθεισουν και να σου πουν πως καλο ειναι να ψαχνεσε περισοτερο,υπαρχουν πολλυ καλα ελληνηκα προιοντα και θα σε παρακαλουσα να αθερεσεις το(φασιστικες συμπεριφορες)!!!!!!!

Η πειρα ειναι μια χτενα που την αποκτας οταν εισαι πια φαλακρος!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43451 από GT

mihm έγραψε: Το θέμα είναι σοβαρό, από το μονοξείδιο μπορεί να πεθάνεις, εάν το κάνουν όλοι, τότε είναι έγκλημα, και πρέπει στις οδηγίες να γράφουν ότι δεν θα πρέπει να τοποθετούνται μέσα στο σπίτι!

Η σιλικόνη είναι φτιαγμένη ώστε να καλύπτει τις αυξομειώσεις όγκου, λόγω αλλαγής της θερμοκρασίας 2 πραγμάτων σε μικρό πάχος, και όχι για μπαλώματα!

Αυτά και τέλος, δεν ξαναγράφω εδώ μέσα, εάν υπάρχει κάποιος όρος, τον οποίο έχω παραβεί παρακαλώ να μου τον γνωρίσετε, ειδάλλως φασιστικές συμπεριφορές δεν ανέχομαι!


Κάτσε ρε συ που θα μας πεις και φασίστες. :lol:

Δηλαδή το ότι εσύ τσουβάλιασες μια ομάδα ανθρώπων, παραθέτοντας στη συνέχεια επιχειρήματα τουλάχιστο αστεία, επειδή υπήρξε αντίλογος, δεν είναι φασιστικό? :lol:

Εσύ σε ποια ελευθερία πιστεύεις?

Να λέει καθένας ότι μακακία του κατεβαίνει στο κεφάλι ελεύθερα και ατεκμηρίωτα, θίγοντας υπολήψεις?

Αυτό φίλε μου είναι ασυδοσία και φασιστικό.


Ακόμα στα πετρέλαια...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #43458 από stergiosbik
Απορω που καθεστε κ ασχολειστε!!!

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ