Φίλτρο καμινάδας με νερό

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50409 από kosi
Απαντήθηκε από kosi στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
ναι ειμαι σιγουρος οτι ειναι το καλυτερο φιλτρο του κ.μοσχαλη αλα εγω ειμαι ανεργος 2 ετη με το ζορι θα παρω την ενεργυ 8000 και λιγα πελλετ που να δοσω κοντα 400 ευρο για το αποτελεσματικο φιλτρο ..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50658 από giamix
Απαντήθηκε από giamix στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Όταν λέτε κιτ καμινάδας (αξία 80 ευρώ) εννοείτε από την σόμπα ως το φίλτρο? Δηλαδή εάν κάποιος έχει ήδη το κιτ καμινάδας για να βγεί ο καπνός μέχρι το φίλτρο, το συγκεκριμένο κότσος αφαιρείται?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50675 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

giamix έγραψε: Όταν λέτε κιτ καμινάδας (αξία 80 ευρώ) εννοείτε από την σόμπα ως το φίλτρο? Δηλαδή εάν κάποιος έχει ήδη το κιτ καμινάδας για να βγεί ο καπνός μέχρι το φίλτρο, το συγκεκριμένο κότσος αφαιρείται?


Καλημέρα σας,
είναι τελείως διαφορετικό δυστυχώς το κιτ καμινάδας , με το κιτ καμινάδων για το φίλτρο νερού. Το έχουμε κάνει έτσι ώστε να μην "μπλέκουμε" με την κάθε πατέντα που θέλει να κάνει ο χρήστης. Το έχουμε ενσωματώσει στην τιμή και στο φίλτρο , είναι δοκιμασμένο και παίρνει πιστοποίηση εντός των ημερών.
Για οτιδήποτε άλλο είμαστε στη διαθεσή σας.
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by Moschalis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50689 από dora-serres
Απαντήθηκε από dora-serres στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
καλημέρα.
Καλή επιτυχία στο φίλτρο σας κ. Μοσχάλη.
Με τη μη συμβατότητα όμως των δύο κιτ καμινάδας για εμάς τους πελάτες σας η τιμή του φίλτρου είναι σχεδόν απαγορευτικη στις μέρες μας.
Οι περισσότεροι απο μας πριν λίγες μέρες δώσαμε 100 ευρώ για να το πάρουμε, κάποιοι σαν εμένα πλήρωσαν εξτρα μάστορα για να το περάσει, και τώρα επειδή διαπιστώσαμε ότι είναι απαραίτητο για να αποφύγουμε το βάψιμο κάθε χρόνο και γιατί έχω βαρεθεί τα περίεργα βλέμματα και τις ερωτήσεις των γειτόνων για τη κάπνα στους τοίχους θα πρέπει να δώσω άλλα 300 ή 400 ευρώ, δηλαδή 500 στη καλύτερη περίπτωση.
Απλά ήθελα να πω και το δικό μας κοστολόγιο σαν πελάτες γιατί έχει αρχίζει και μας τσούζει η οικονομική θερμανση και δεν έχω υπολογίσει και τον καλοκαιρινό βαφέα. :P
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by dora-serres.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50702 από APNEAS30
Απαντήθηκε από APNEAS30 στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Η φτωχια φέρνει γκρινια....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΟΥΤΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....συγνωμη για τα κεφαλαια...αλλα...........κ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #50751 από Moschalis
Απαντήθηκε από Moschalis στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Αγαπητή dora-serres,
Κανουμε μια μεγαλη προσπαθεια , και η αποψή σας είναι λογική και σεβαστή. Αποφασίσαμε λοιπόν , στους πελάτες που έχουν ήδη το κιτ καμινάδας να χρεώσουμε το φίλτρο 320 ευρώ. Στην περίπτωση αυτή θα χρησιμοποιείτε κάποια απο τα κομμάτια της υπάρχουσας καμινάδας και θα παίρνετε μόνο ότι παραπάνω χρειάζεται. Αν ενδιαφέρεστε παρακαλώ επικοινωνήστε με την εταιρεία για λεπτομέρειες.
Λιγο υπομονή μέχρι τη Δευτέρα να ξεκαθαρίσουμε τις λεπτομέρειες και θα έχετε επίσημη απάντηση.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.120 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ