Φίλτρο καμινάδας με νερό

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28828 από skoympri
Απαντήθηκε από skoympri στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
πολυ ωραια δουλεια. τωρα απομενει το βιντεακι και αν θελεις να μας πεις πως το τροποποιησες με το φλοτερ. ευχαριστω.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28844 από stelios02
Απαντήθηκε από stelios02 στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
Επειδή ψάχνομαι και εγώ για φίλτρο ξέρεις αν το συγκεκριμένο δούλεψε πέρυσι και αν ναι με πια αποτελέσματα; Εσωτερικά μπορείς να μας πεις τον τρόπο λειτουργίας του;
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά δεν θέλω να βάλω κάτι το οποίο δεν θα κάνει δουλειά ή θα κάνει την μισή από ότι λέει και να γίνει το μπαλκόνι μισό-μαύρο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #28898 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
βασικα ναι εκει που εβαλα το φλοτερ ανοιξα τη τρυπα εγω ....
κανονικα θεση για φλοτερ εχει πανω στη κορυφη στο καπακι αλλα στο εμποριο ειναι πολυ δυσκολο να βρεις
καθετο φλοτερ και αν βρεις ειναι πανακριβο.... ενω το απλο εχει 3€.

φιλε δεν ξερω περυσι αν το δουλεψε καποιος.και τι αποδοση ειχε ..
εγω παντως που το δουλεψα προσωρινα δεν ειχα προβλημα με μαυρο καπνο ... και για τη τιμη του ειναι αρκετα καλο....
δυστηχως δεν μπορουσα να δωσω 400€ να παρω το αλλο φιλτρο που δινει ο κυριος Μοσχαλης που πιστευω οτι ειναι εξισου καλο.
αυτο ειναι ενα κουτι 60(υψος)χ30(πλατος) cm στους 30cm απο τη κορυφη εως τη μεση του κουτιου φαντασου οτι εχει μια μεσοτοιχια απο λαμαρινα καθως λοιπον το γεμιζεις με νερο γεμιζει μεχρι τη μεσοτοιχια αλλα αφηνει ενα περιθοριο μισο ποντο περιπου.... οποτε ο καπνος και τα σωματιδια φιλτραρονται απο το νερο και δεν υπαρχει αυτη η μαυριλα .... τη πρωτη φορα δουλεψε σωστα... τωρα που το τελειωσα και ειναι οκ ... θα ξανααναψω τη σομπα και θα τραβηξω βιντεακι να το δειτε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29314 από cuprakias
Απαντήθηκε από cuprakias στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό
οριστε και το βιντεο... πως σας φαινεται μεσα στο σαββατοκυριακο θα βαλω βιντεο και απο πλαινη ληψη..
ακουω εντυπωσεις?
Last edit: 11 Χρόνια 6 Μήνες πριν by cuprakias.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29315 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

cuprakias έγραψε:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 6 Μήνες πριν #29319 από γιαννης-δραμα
Απαντήθηκε από γιαννης-δραμα στο θέμα Φίλτρο καμινάδας με νερό

cuprakias έγραψε: οριστε και το βιντεο... πως σας φαινεται μεσα στο σαββατοκυριακο θα βαλω βιντεο και απο πλαινη ληψη..
ακουω εντυπωσεις?

Θανο φαινεται πολυ καλο το φιλτρο το μονο που ειδα καπως(ισως να κανω και λαθος)ειναι στο ανεβασμα απο p1 σε p4 εβγαλε λιγο μαυρο καπνο!
Στο βαλσιμο του βιντεο αντιγραψε απευθειας τον συνδεσμο και πετα τον μεσα κατευθειαν χωρις να πατησεις εκει που λεει βιντεο(την πατησα και εγω ετσι) :lol:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.105 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ